reflex52

Ciągniki renault w białych barwach

Polecane posty

reflex52    0

Mam takie pytanie odnośnie ciągników w białych barwach, czym się one różnią od tych w żółtych i dlaczego taką serię produkowali, czy był to jakiś niewypał czy coś bo bardzo mało ich na rynku. Szczególnie chodzi mi o model 103.54 tracfor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelko12    39

Według mnie niczym się nie różnią oprócz koloru, tak samo jak ursusy były żółte i czerwone tak samo renówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

serie specjale, technicznie nie roznia sie niczym,

seria .14 miala kilka detali, ktore w .54 byly wprowadzone, np. schodki wraz z skrzynkami czy tylna dolna szyba cieta nie kwadrat

w .54 nie widze zadnych roznic


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AndyB    12

Ja mam białą 110 14 serie speciale z 89r i moim zdaniem nie różni się wiele od żółtych z tego roku. Ktoś na forum pisał że białe były robione dla drogówki we francji ale czy to prawda to nie wiem. Nigdzie więcej o tym nie czytałem choć sam jestem ciekaw o powód malowania ich na biało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3050    74

pewnie chodzi o to że kiedyś za dopłatą można było zamiast żółtego wybrać biały kolor :D

bo mechanicznie nie różnią się bo u nas w firmie brykietowej mieli żółta i białą w jednym czasie to niczym się nie różniły (może jakieś drobnostki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemeko_p    0

Witam, moze poszukuje właściwego koloru pomarańczowego do maski renowki 90.34 z 91r, jaki to  bedzie ral? Wyszukiwałem w internecie i podają różne.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj