Skocz do zawartości

Zdjęcie

Massey Ferguson 255 - Hydraulika

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ThePerkins

ThePerkins

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 29 marzec 2014 - 09:58

Massey Ferguson 255 - Hydraulika Witajcie. Mam takie pytanie jak przerobić hydraulikę żeby nie trzeba było przekładać tej wajchy pod siedzeniem. Teraz mi to będzie potrzebne bo kupuje foliarkę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Massey Ferguson 255 - Hydraulika Dzisiaj, 05:17
  •  

#2 Share mencher_21

mencher_21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 29 marzec 2014 - 14:38

Massey Ferguson 255 - Hydraulika Chodzi Ci o to, aby naraz działał Ci podnośnik i hydraulika zewnętrzna.? :) Niestety jeżeli nie masz dwóch pomp hydraulicznych (ciągnik z eksportu) to nie ma w nich takiej możliwości. -_- Ps. Był już taki temat.
Jeśli pomogłem kliknij STRZAŁKĘ W GÓRĘ :)

#3 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 29 marzec 2014 - 16:25

Massey Ferguson 255 - Hydraulika Istnieje możliwość aby hydraulika działała razem z podnośnikiem takie rozwiązanie macie w fergusonach serii 300,500,600,ale nie myslcie że zrobicie to za pięć stówek

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom i pompy tłoczkowe Massey Ferguson

#4 Share ThePerkins

ThePerkins

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 30 marzec 2014 - 09:18

Massey Ferguson 255 - Hydraulika

Chodzi Ci o to, aby naraz działał Ci podnośnik i hydraulika zewnętrzna.? :) Niestety jeżeli nie masz dwóch pomp hydraulicznych (ciągnik z eksportu) to nie ma w nich takiej możliwości. -_- Ps. Był już taki temat.

Tak :). Ciągnik nie jest z eksportu.

Istnieje możliwość aby hydraulika działała razem z podnośnikiem takie rozwiązanie macie w fergusonach serii 300,500,600,ale nie myslcie że zrobicie to za pięć stówek

Wiem, widziałem coś takiego na allegro było za 1tyś. Ale wtedy nie było mi to potrzebne.

Edytowany przez ThePerkins, 30 marzec 2014 - 09:21.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 30 marzec 2014 - 09:34

Massey Ferguson 255 - Hydraulika Za tysiąc to nie kupisz nawet samej pompy,do tego potrzebna przekładnia przewody itp.

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

#6 Share ThePerkins

ThePerkins

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 30 marzec 2014 - 12:11

Massey Ferguson 255 - Hydraulika Gdzie mógłbym to dostać a w ostateczności zamontować.

#7 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 30 marzec 2014 - 14:47

Massey Ferguson 255 - Hydraulika Oczywiście u mnie wszystko dostaniesz,no i wszystko mogę zmontować u rolnika ,ciągnik wymaga rozpołowienia

Edytowany przez ASOGCURSUS, 30 marzec 2014 - 14:48.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share ThePerkins

ThePerkins

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 30 marzec 2014 - 21:00

Massey Ferguson 255 - Hydraulika Daleko byś Pan nie miał ( Okolice Sokołowa Podlaskiego ;) ). Taka cena z montażem u mnie ?. Może się z Panem skontaktujemy :)