Zaloguj się, aby obserwować  
Fuciu

T-25 koszt usługi

Polecane posty

Fuciu    0

Dzisiaj mechanik skończył robić mojego władka :) wymieniał rewers podciągał hamulce i rególował sprzęgło :) Wzioł 350 zł :) ale sam sciągałem całą podłoge wszystkie węże od hydrauliki i przy składaniu mu pomagałem :) 350 zł to dużo czy mało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Jak dobry mechanik to sie ceni :blink: mi swego czasu mechanik za złożenie silnika 6tki wzioł 1300zł (tylko złożenie z moją pomocą)


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fuciu    0

takie naprawy to się samemu robi.

Nigdy tego nie robiłem i nie wiedziałem co i jak. wole raz zapłacić i mieć spokuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

u mnie jest w sąsiedniej wiosce bardzo dobry mechanik to za dzień pracy bierze 400zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

W Twoim przypadku to już nie ma znaczenia czy to drogo czy tanio, robota zrobiona i jeżeli wszystko będzie chodzić jak należy to nie ma co żałować.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez slepy78
      Witam
       
      Ile bierze notariusz za spisanie umowy notarialnej dzierżawy ziemi?
      Czy to zależy od ilości umów czy od wielkości działki ha?
    • Przez Matix_96
      Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś ciągnika jesienią bo C-360 ma trochę za ciężko. Rocznie kręci około 800mtg. Myślę nad traktorem o mocy 80-100KM z silnikiem 4 cylindrowym (chodzi o to żeby był dość zwrotny), 4x4, dobrze by było gdyby był dość szybki bo często do klientów jadę około 20km w jedna stronę Myślę nad używanym, oszczędnym ciągnikiem do tak około 40 tyś.
    • Przez tomekZ058
      panowie ile macie zamiar brac za usługe rekordem za 1 godz robocza ?pytam bo w koło w mojej miejscowosci jest kilka bizonów super i oni maja swoje ceny a tylko ja mam rekorda i nie wiem czy wykonywac usługe za cene supra czy cos wyzsza
    • Przez donweter1989
      Koledzy mam taki problem,że sąsiad podkasza mi łąkę. Kamienie graniczne kiedyś podobno były, ale jak to na łąkach jeden zahaczył, drugi zahaczył i dziwnym trafem znikły. Ile mógł by wziąć geodeta za ponowne wytyczenie granic? Wujek google dal kilka podpowiedzi, ale spytać nie zaszkodzi. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
    • Przez kurde5
      Witam, proszę o opinię według was czy opłaca się kupić nowy mały kombajn np. claas avero 160 na 25-30 ha i z 20 ha usług?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj