Skocz do zawartości

Zdjęcie

t-25 Uklad paliwowy.....

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Tygrys2

Tygrys2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  • Zainteresowania:samochody,ciagniki rolnicze,militaria, lubie jezdzic ciagnikiem rolniczym jak WŁADIMIRCEM i naprawiac go....

Napisany 28 marzec 2014 - 19:53

t-25 Uklad paliwowy..... witam..
dzis niestety troche sie załamałem bo przychodzi do jazdy władkiem a tu po chwili ciagnik gasnie lub traci moc. teraz pytanie jakiej długosci powinna byc rurka co wkreca sie w zbiornika paliwa.... bo zaczynam myslec ze to ona mi partoli cała sprawe.....

jelsi ktos moze to poprosze całosciowa długosc rurki zmierzona od powierzchni co przylega jak sie ja do konca wkreci...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
t-25 Uklad paliwowy..... Dzisiaj, 15:31
  •  

#2 Share korea146

korea146

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 28 marzec 2014 - 22:37

t-25 Uklad paliwowy..... ja miałem podobną sytuację że mi gasł , nawet jak dawałem mu gazu to od rau gasł i koniec ale zauważyłem że jak było więcej niż pół zbiornika paliwa to normalnie chodził ,ale przyczyną były filtry paliwa

#3 Share Tygrys2

Tygrys2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  • Zainteresowania:samochody,ciagniki rolnicze,militaria, lubie jezdzic ciagnikiem rolniczym jak WŁADIMIRCEM i naprawiac go....

Napisany 28 marzec 2014 - 23:30

t-25 Uklad paliwowy.....

ja miałem podobną sytuację że mi gasł , nawet jak dawałem mu gazu to od rau gasł i koniec ale zauważyłem że jak było więcej niż pół zbiornika paliwa to normalnie chodził ,ale przyczyną były filtry paliwa

hmmm niemozliwe umnie jest to bo filtry mam głowne nowe załozone....

mnie sie wydaje ze rurke mam za krotka, tylko potrzebuje całosciowa długosc tej rurki aby mogł to sprawdzic i zwymiarowac to.... bo tak to idzie na pełnym zakresie obrotow.... tylko dostaje gorki i zaczynaja te obroty spadac..... zaczyna mnie denerwowac.... ale włąsnie wymysliłem test i to przetestuje i zobaczymy co wtedy sie bedzie działo....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share mani51

mani51

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • Zainteresowania:motocykle, alkohole domowe :) majsterkowanie, muzyka, film

Napisany 31 marzec 2014 - 23:25

t-25 Uklad paliwowy..... Spadek mocy spowodowany zapowietrzaniem się jest bardzo charakterystyczny i nie da się go pomylić z innymi powodami. Silnik zaczyna chodzić jakby na jeden cylinder. Szczególnie widoczne jest to gdy ostro przyciśniemy pedał gazu, po wkręceniu na obroty noga z gazu i jak obroty spadną znów pedał w podłogę. Wtedy przy wchodzeniu na obroty powinien przerywać.
Rurka powinna sięgać prawie do dna, U mnie problem z zaciągnięciem paliwa pojawiał się przy poziomie około 5-7 litrów. Jeśli nie możesz odpowietrzyć układu to kup nowy typ tej rurki. Jest ona całkiem inaczej zrobiona i dużo łatwiej ją uszczelnić bo stary typ nie jednego nerwy nadszarpnął :)

http://www.sklepdlar...791/produkt.htm

Edytowany przez mani51, 31 marzec 2014 - 23:28.

#5 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1374 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 06 kwiecień 2014 - 19:36

t-25 Uklad paliwowy..... Zacinajacy sie zaworek z tylu pompy tez powoduje ze ciagnik traci moc i zapowietrza sie.
Moj T25 wyciaga paliwo do 4-5l i nie gasnie, nie probowalem co sie by stalo gdybym jeszcze pojezdzil...
Przy tak malej ilosci paliwa po zapaleniu wypadnie mu kilka zaplonow i dalej chodzi normalnie.
Czyli masz cos nie tak...

Edytowany przez zbyszekbrzuze, 02 maj 2014 - 21:24.

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Yaro1976

Yaro1976

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów
  • Zainteresowania:Roland E86, weltmeister stella

Napisany 02 maj 2014 - 18:53

t-25 Uklad paliwowy..... A ja mam przerobione i ciągnie paliwo z dołu. I zaraz zaczną pisać przeciwnicy tej przeróbki że ciągnie brud, wodę itd. I niech sobie piszą tak postanowiłem i tak mam po to jest wielki odstojnik żeby wyłapywał takie rzeczy a teraz przynajmniej zbiornik od środka na spodzie nie koroduje - kto kumaty będzie wiedział o co chodzi. :)