chuck_norris

Dotacje na budowę kurnika

Polecane posty

Witam.

Chciałem zapytać, czy a jeśli tak to z jakiego programu można dostać dotację na budowę kurników? Posiadam działkę o powierzchni ok 10 ha i chcę jakoś ją zagospodarować. Planowałem różne inwestycje jednak wydaje mi się, że hodowla brojlerów będzie jak najbardziej odpowiednia do moich wymagań. Proszę nie pisać, że jest to nieopłacalne itd ponieważ jestem dobrze zorientowany co i jak w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polus0    16

Skoro piszesz, że jesteś dobrze zorientowany, to czego szukasz na forum? Wydaje mi się, że chyba nie do końca jesteś zorientowany, chociażby w programach PROW.

Być może twoim wymaganiom sprostają doradcy, np. z ODRu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisałem, że jestem zorientowany odnośnie opłacalności hodowli drobiu, temat założyłem ponieważ nie wiem jak to jest z tymi dotacjami i wymogami, do ODR nie mogę się wybrać, gdyż w najbliższej okolicy nie ma żadnego oddziału poza tym czytanie ze zrozumieniem jak i logiczne myślenie nie boli <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polus0    16

Istnieją jeszcze telefony. Poza tym korzystając z forum napewno jesteś zorientowany z internetem, więc napisz do nich email. Liczysz na to, że ktoś da ci gotowe rozwiązanie, albo najlepiej napisze ci biznesplan??

Pisząc że czytanie ze zrozumieniem nie boli, owszem masz rację. Ale pisanie ze znakami interpunkcyjnymi (tj. kropka".", przecinek",", średnik";"), nie powinno i tobie sprawić problemu.

 

Czy w tym wszystkim twoim zorientowaniu w temacie kurników, założyłeś nie powodzenie? Czy jesteś tylko nastawiony na sukces? To tak tylko z mojej własnej ciekawości, bo wydajesz mi się być pewniakiem:-D

 

Nie obrażaj się, nie liczę na wzajemne "punktowanie" się. Uwierz mi, że internet jest nieograniczonym źródłem wiedzy (od naprawy szczoteczki do zębów, poprzez robienie domowego jogurtu, a kończąc na.....).

Poza tym, Chuck Norris jest jedynym człowiekiem, który przeczytał internet B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisałem, że jestem zorientowany odnośnie opłacalności hodowli drobiu, temat założyłem ponieważ nie wiem jak to jest z tymi dotacjami i wymogami, do ODR nie mogę się wybrać, gdyż w najbliższej okolicy nie ma żadnego oddziału poza tym czytanie ze zrozumieniem jak i logiczne myślenie nie boli <_<

 

 

Skoro tak to proszę przestaw opłacalność hodowli drobiu przy uwzględnieniu kosztów spłaty i obsługi kredytu na dzień dzisiejszy.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pretorian41    0

@Members

jak nie masz nic mądrego do napisania to nie nabijaj sobie postów.

Nic dobrego nie wynika z twoich odpowiedzi .

Zamiast pomagać to zadajesz kolejne pytania.

Też jestem zainteresowany budową kurnika.

Też poszukuję źródeł finansowania.

Proszę o pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RolPro10
      Witam!
      Moja rodzina prowadzi małe gospodarstwo rolne od "dziada pradziada". Areał łąk 10 ha i 6 ha lasów. Hodujemy bydło mięsne (głównie byki i jałówki) oraz mamy 5 krów (wszystkiego obecnie 12 sztuk). Pola w moich okolicach są najgorsze! SKAŁA ! Nie siejemy żadnego zboża ani nic nie sadzimy (plony są MARNE). Mamy same łąki i pastwiska. Obora jest z lat 70.(pomieści 12 sztuk bydła). Tata chce przepisać gospodarstwo na mnie. Mam plany związane z nim. Chciałbym postawić większą oborę (35 sztuk bydła mlecznego) i 18 mięsnego , chciałbym kupić większy ciągnik i maszyny lepsze no i pola dokupić. Nie wiem czy to ma sens przy takim ukształtowaniu powierzchni i klasie gleby? Co o tym myślicie warto modernizować gospodarstwo? Przyniesie mi to jakieś zyski? Nie chciałbym oczywiście nabrać pożyczek a później nie mieć z czego spłacić. Wiecie o co chodzi?  
    • Przez katopo
      W nowym PROW ma być program który nie pamiętam jak się ma nazywać ale ma działać na zasadzie że rolnik przekazujący gospodarstwo na inne które chyba będzie miało średnią krajową/wojewódzką po przekazaniu gospodarstwa i zakończeniu działalności rolniczej ma jeszcze przez 5 lat dostawać równowartość dopłat które mu przysługiwały. Coś w rodzaju takich rent strukturalnych.
       
      Jak ktoś ma lepsze pojęcie o tym programie proszę o poprawienie moich ewentualnych błędnych informacji oraz rozwinięcie tematu. 
    • Przez Szymcio23
      Witam  
      Czy osoba mająca ziemię w spadku może otrzymać MŁODEGO ROLNIKA ? 
    • Przez dawidursus323
      Witam. Chcę wydzierżawić działkę na której tylko część to pole które chcę wydzierżawić, a na reszcie stoi dom. Jak wpisać to do umowy dzierżawy żeby nie było potem problemów jeśli będę chciał pobierać dotacje? 
      I jeszcze jedna sprawa. Aby wydzierżawić działkę z anr trzeba spełniać szereg warunków. Jednym z nich jest to że trzeba posiadać co najmniej 1 ha gruntów. Mam ten 1 ha ale wydzierżawione. Czy wystarczy mi zwykła umowa dzierżawy czy musi to być zrobione u notariusza?  Pozdrawiam.
    • Przez Dura455
      Witam
      Czy mógłbym się starać o dotacje mając 4 ha ? Chodzę do szkoły rolniczej z powodu iż chciałbym rozwinąć trochę moje gospodarstwo. 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj