Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dotacje na budowę kurnika

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share chuck_norris

chuck_norris

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 09:44

Dotacje na budowę kurnika Witam.
Chciałem zapytać, czy a jeśli tak to z jakiego programu można dostać dotację na budowę kurników? Posiadam działkę o powierzchni ok 10 ha i chcę jakoś ją zagospodarować. Planowałem różne inwestycje jednak wydaje mi się, że hodowla brojlerów będzie jak najbardziej odpowiednia do moich wymagań. Proszę nie pisać, że jest to nieopłacalne itd ponieważ jestem dobrze zorientowany co i jak w tym temacie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dotacje na budowę kurnika Dzisiaj, 03:43
  •  

#2 Share Polus0

Polus0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 11:55

Dotacje na budowę kurnika Skoro piszesz, że jesteś dobrze zorientowany, to czego szukasz na forum? Wydaje mi się, że chyba nie do końca jesteś zorientowany, chociażby w programach PROW.
Być może twoim wymaganiom sprostają doradcy, np. z ODRu.

#3 Share chuck_norris

chuck_norris

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 12:30

Dotacje na budowę kurnika pisałem, że jestem zorientowany odnośnie opłacalności hodowli drobiu, temat założyłem ponieważ nie wiem jak to jest z tymi dotacjami i wymogami, do ODR nie mogę się wybrać, gdyż w najbliższej okolicy nie ma żadnego oddziału poza tym czytanie ze zrozumieniem jak i logiczne myślenie nie boli <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Polus0

Polus0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 13:30

Dotacje na budowę kurnika Istnieją jeszcze telefony. Poza tym korzystając z forum napewno jesteś zorientowany z internetem, więc napisz do nich email. Liczysz na to, że ktoś da ci gotowe rozwiązanie, albo najlepiej napisze ci biznesplan??
Pisząc że czytanie ze zrozumieniem nie boli, owszem masz rację. Ale pisanie ze znakami interpunkcyjnymi (tj. kropka".", przecinek",", średnik";"), nie powinno i tobie sprawić problemu.

Czy w tym wszystkim twoim zorientowaniu w temacie kurników, założyłeś nie powodzenie? Czy jesteś tylko nastawiony na sukces? To tak tylko z mojej własnej ciekawości, bo wydajesz mi się być pewniakiem:-D

Nie obrażaj się, nie liczę na wzajemne "punktowanie" się. Uwierz mi, że internet jest nieograniczonym źródłem wiedzy (od naprawy szczoteczki do zębów, poprzez robienie domowego jogurtu, a kończąc na.....).
Poza tym, Chuck Norris jest jedynym człowiekiem, który przeczytał internet B)

#5 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 18:13

pisałem, że jestem zorientowany odnośnie opłacalności hodowli drobiu, temat założyłem ponieważ nie wiem jak to jest z tymi dotacjami i wymogami, do ODR nie mogę się wybrać, gdyż w najbliższej okolicy nie ma żadnego oddziału poza tym czytanie ze zrozumieniem jak i logiczne myślenie nie boli <_<

Skoro tak to proszę przestaw opłacalność hodowli drobiu przy uwzględnieniu kosztów spłaty i obsługi kredytu na dzień dzisiejszy.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share pretorian41

pretorian41

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 01 październik 2016 - 10:46

@Members

jak nie masz nic mądrego do napisania to nie nabijaj sobie postów.

Nic dobrego nie wynika z twoich odpowiedzi .

Zamiast pomagać to zadajesz kolejne pytania.

Też jestem zainteresowany budową kurnika.

Też poszukuję źródeł finansowania.

Proszę o pomoc.