Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault Ares 550 RX WOM - Podnośnik

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ReKoRd022

ReKoRd022

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 09:09

Renault Ares 550 RX WOM - Podnośnik Witam w ostatnim czasię sprzedałe poczciwe Renault 90-34 i stałem się użytkownikiem Aresa 550 RX ogólnie ciągnik bez zarzutu silnik skrzynia wszystko działa tylko tak jakby 2 małe mankamenty posiada mianowicie
- Pokrętło którym włącza się WOM ciężko chodzi i czasami jak się włączy przekaźnik to ciężko go wyłączyć.
- Podnośnik wolno opuszcza, z podnoszeniem nie ma problemu szybko sprawnie idzie do góry tylko opuszcza się strasznie powolnie.
Tak to ciągnik działa rewelacyjnie dobra zwrotność przestronna kabina ale 2 mankamenty trochę psują nastrój ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault Ares 550 RX WOM - Podnośnik Dzisiaj, 15:19
  •  

#2 Share michal7536

michal7536

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 19:21

Renault Ares 550 RX WOM - Podnośnik Co do twojego drugiego problemu, to może masz ustawione w EHR żeby wolno opuszczał, miałem gdzieś skan z instrukcji jak to się zmieniało to jak znajde to wstawie.
A u mnie nei wiem czy to tak powinno być ale wolno podnosi np. z agregatem porównując do Ursusa 3512.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share ReKoRd022

ReKoRd022

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 20:37

Renault Ares 550 RX WOM - Podnośnik Już zapoznany jestem z obsługą wszystko ustawione jak powinno być i nadal za szybko nie opuszcza :)