Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agram Jet Spread 281 rozsiewacz

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 08:34

Agram Jet Spread 281 rozsiewacz Poszukuję tabeli wysiewu do tego rozsiewacza lub jaki jest jego odpowiednik w innych firmach (czy jest on na sulky,czy na amazonie ,a może jeszcze na czymś innym) przez co może łatwiej byłoby mi znależć własnie tabelę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agram Jet Spread 281 rozsiewacz Dzisiaj, 01:30
  •  

#2 Share MatysekxD

MatysekxD

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 28 marzec 2014 - 23:13

Agram Jet Spread 281 rozsiewacz Mam taki rozsiewacz od 4 lat (kupiłem okazyjnie podczas pobytu we Francji) i po prostu robię próbę kręconą. Dokładność bardzo zadowalająca wtedy. Akurat dziś nim siałem (nawet film na YT właśnie wrzucam). Mierzę ile kg przez minute wyleci z rozsiewacza i wyliczam wg prędkości i szerokości. 2 lata szukałem informacji o tabelach (nawet na francuskich stronach oraz wśród tamtejszych rolników) ale nie znalazłem nic. Jak będziesz miał więcej szczęścia to możesz mi też podesłać jakieś info ;)

Edytowany przez MatysekxD, 28 marzec 2014 - 23:14.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 30 marzec 2014 - 20:17

Agram Jet Spread 281 rozsiewacz Przed przeczytaniem tego postu własnie oglądalem YT-i chyba Twój film-fajny zestaw .Myslałem ,ze da sie znależć tabelę do niego ,lub ktoś będzie wiedział jaki jest jego odpowiednik u konkurencji.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share MatysekxD

MatysekxD

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 30 marzec 2014 - 22:00

Agram Jet Spread 281 rozsiewacz Z odpowiednikiem to problem. Kazda firma robi swoje. Ogolnie prym w tej dziedzinie wiedzie Amazone czy Sulky. Niestety Agram nie udostepnia zadnych tabel. Widocznie trzeba siac "na oko" ;) a co do YT to jesli widziales z tym rozsiewaczem Claas'a Ares'a to wlasnie moj zestaw :)

Dodaj odpowiedź