Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bizon rekord czy claas???

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Przemek0

Przemek0

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 25 marzec 2014 - 19:17

Bizon rekord czy claas??? Witam, Panowie mam taki dylemat... szukam do kupienia kombajnu i co byście zrobili na moim miejscu i dlaczego tak...??? Mam do kupienia Bizon Rekord po 2001 roku z przedłużoną gardzielą i na joystick-u oraz Claas Dominator 98 SL z 91 roku... oba są w podobnej cenie i co byście wybrali??? jeżdżę też po usługach i kombajn będzie chodził również w kukurydzy jak i zbożu oraz rzepaku... co Wy na to???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bizon rekord czy claas??? Dzisiaj, 05:31
  •  

#2 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 25 marzec 2014 - 19:25

Bizon rekord czy claas??? ja bym wzial claasa, wikeszy przerob, zapas mocy, mniejsza awaryjnosc no i komfort ;)

#3 Share ursus3603pmega

ursus3603pmega

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 25 marzec 2014 - 20:19

Bizon rekord czy claas??? bądź patriotą nie no jednak 10 lat różnicy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Przemek0

Przemek0

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 19:40

Bizon rekord czy claas??? właśnie to jest 10 lat... a rekord jest naprawdę zadbany, od pierwszego właściciela... a claas to wiadomo, jak sprowadzony to przecież nigdzie nie stał tylko robił... a jak w Polsce to dużo osób sprowadza dla siebie w ładnym stanie, po 5-8 latach gdy maszyna jest zmęczona to handel i tyle...

#5 Share ursusikc330m

ursusikc330m

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 20:12

Bizon rekord czy claas??? Ja na twoim miejscu wziął bym Rekorda jak jest już po 2001 roku to jest to wydaje mi się że jest już lepsze wyposażenie które ułatwia pracę np dłuższa gardziel,hydrostatyk i jest lepszy dostęp do części i są one o wiele tańsze niż do Claasa. A ten Claas jak jest 10 lat starszy to na pewno będzie więcej wyeksploatowany a części do nich nie są już takie tanie jak do Bizona i czasem trzeba pare dni czekać zanim sprowadzą daną część.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share konrad004

konrad004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo militaria motoryzacja off-road stare polskie samochody

Napisany 26 marzec 2014 - 21:06

Bizon rekord czy claas??? ja mam rekorda 2002r i claasa dominatora 88vx to mam porównanie na twoim miejscu brał bym bizona jak dobry chyba że znajdziesz coś innego w podobnej cenie i stanie
Valtra-Power Partner