Przemek0

Siewnik BECKER Tabela wysiewu

Polecane posty

Przemek0    0

Witam, jestem nowym nabywcą siewnika BECKER, mam parę pytan... co wyczyścić przed sezonem? nie pokazuje mi ciśnienia na zegarze a turbina daje bardzo dobrze, jak ustawić ten siewnik, chodzi mi o tabele wysiewu bo nie mam, ile siejecie nawozu na h w dozowniku i jak go tam ustawić? z jaką prędkością siejecie? ile obrotów na silniku? Sieje Landini Ghibli 100 Pozdrawiam

post-110311-0-09319700-1395746792_thumb.jpg

post-110311-0-94740400-1395746794_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabos1981    703

Masz dokładnie taki siewniku jak ją. Jak chcesz to daj maile to wyśle Ci zdjęcia tabel. Co do prędkości to ja sieje 6-6,5km/h. Ale siewnik toleruje szybciej tylko wtedy może gubic ziarka. Obroty tak 1500 i wtedy wskazuje 2atm na manometrze. Jak nie pokazuje ciśnienia to napewno padł manometr. Najważniejsze przed sezonem są nozyki wysiewajace. Milimetr przydarcia i już kiepsko sieje. Sprawdź łańcuszki bo lepiej żeby w sezonie nie pękł


:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

Cześć.Koledzy potrzebuje tabele wysiewu nawozu do siewnika kukurydzy BECKER a dokładnie ustawianie zębatek jakieś zdjęcie tabeli;)Z góry dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek0    0

Lancuchy do kazdej redlicy są nowe i te krótkie też, nozyki i tuleje na tym kole wysiewajacym też, zebatki wydarte też... nie ma co sie popsuć jedynie co to martwię sie o pas bo delikatnie jest naderwany... i bardzo zalezy mi na tych tabelach bo bez tego nie rusze :( na tym przestawianiu ilosci ziarek mam 10 zebatek i to są podobno tryby kiszonkowe ale nie daję głowy... redlice i cala reszta jest ok. Dalem za niego 10 tys i juz dolozylem z 2... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek1988    3

Mogę prosić też o wysłanie tabel wysiewu dla takiego siewnika? Ja posiadam model z roku 72/73 :o Mój mail: chlopak1988@wp.pl Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol612ls    0

Witam. Mam problem z siewnikiem becker. Jedna sekcja wysiewa mniej ziarna i tarcza nie jest zapełniona ziarnem. Miał ktoś może podobny przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robson776    0

Witam, czy mozna bylo mi podeslac te fotki tabeli wysiewu. email: r.kaczmarek76@wp.pl

dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramzesss    35

A ile do niego kosztuja te nozyki i tarczki? Bo mam do kupienia taki za 7tysi i zastanawiam sie ile w niego trzeba wsadzic kasy zeby dobrze siał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł18
      Czy posiada ktoś tabelę wysiewu do tego siewnika?

    • Przez karamboo
      Byłem na komisji lekarskiej w zwiazku z wypadkiem w gospodarstwie i chciałbym się dowiedzieć czy mam szanse się odwoływać. Przeszukałem chyba cały internet i czy nie znalazłem tabeli określającej procentowy uszczerbek na zdrowiu KRUS. Mam nadzieję że ktoś będzie w stanie mnie ta tabelą poratować
    • Przez flinston
      Witam. potrzebuje pomocy do ustwienia wysiewu owsa w siewniku amazone d7 .Otóż przy ustwieniu skrzyni na maksa wysiewa mi  około 180kg h.Co może być przyczyną.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam
      Czy ursus 1201 da rade z broną wirową 3m hydropak plus siewnik
      Pozdrawiam
    • Przez Dawidek190
      Witam! Kupiłem niedawno od handlarza siewnik nabudowany Nordsten NS3040 na agregacie Doublet-Record. Niestety nie dostałem do niego tabeli wysiewy i instrukcji. proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj