Skocz do zawartości

Zdjęcie

piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny

58 odpowiedzi na ten temat

#1 Share misiael7745

misiael7745

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze,

Napisany 22 styczeń 2008 - 11:19

piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny jestem ciekawy jakie macie rozrzutniki i czym je ciągacie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny Dzisiaj, 12:54
  •  

#2 Share lukano

lukano

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo :)

Napisany 22 styczeń 2008 - 12:10

piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny Chyba zły dział wybrałeś !!!
Trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Wierz mi, żałuje się tylko i wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

#3 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 22 styczeń 2008 - 13:32

piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny Przeniesione ;)

Co do tematu to ja mam rozrzutnik Czarna Białostocka czy jakoś tak ;) Ładowność 3,5t, jednoosiowy, ciągany zawsze 330-miejscami miała ciężko ale nigdy sie nie poddala :)

W 2007 roku w wakacje został odnowiony tzn. pomalowany bo burty i podłoga są w bardzo dobrym stanie :)

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2008 - 14:16

piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny Niedawno sprzedałem 15 letni rozrzutnik jednoosiowy 3,5t firmy Warfama. Kupiłem go jako nowy i chodził z nim C-360 i czasem C-330. Dostałem za niego 26 tys gdyż był w super stanie, zawsze przed wożeniem gnoju był spryskiwany olejem. Po pracy był myty myjka i zakonserwowany również olejem i trzymanym w stodole. Na jesieni były ładowane na niego liście buraczane. Był wykonany z głową gdyż wszystkie burty były wykonane z profili giętych, zamkniętych i nie było możliwości dostania się tam gnojówki wody i innych płynów które mogły by spowodować rdzewienie. W adapterze się czasem urywały te winklówki które rozrzucają obornik, oraz to że dużo gnoju leciało na ciągnik. Innych wad nie było. Teraz mam wygodę bo mam wszystko na rusztach i w zamian rozrzutnika kupiłem beczkowóz HTS 10000.

#5 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 22 styczeń 2008 - 14:26

piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny

Przeniesione ;)

Co do tematu to ja mam rozrzutnik Czarna Białostocka czy jakoś tak ;) Ładowność 3,5t, jednoosiowy, ciągany zawsze 330-miejscami miała ciężko ale nigdy sie nie poddala :)

W 2007 roku w wakacje został odnowiony tzn. pomalowany bo burty i podłoga są w bardzo dobrym stanie :)

Mam taki sam z tym że mój jest z 3,5 T przerobiony na 7 T . Ciapek tam gdzie jest miekko ma troche ciężko ale daje rady. Mój też super stan myty karcherem co roku nowe łożyska na adapterze i w ogóle ;] Naprawdę super sprzęt.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2008 - 14:28

Mam taki sam z tym że mój jest z 3,5 T przerobiony na 7 T . Ciapek tam gdzie jest miekko ma troche ciężko ale daje rady. Mój też super stan myty karcherem co roku nowe łożyska na adapterze i w ogóle ;] Naprawdę super sprzęt.

Po myciu wystarczy na pchnąć towotu do oporu aż wyjdzie na zewnątrz, włącz go na chwile i jeszcze trochę pchnij towotu i łożyska będą trzymać!!!

#7 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 22 styczeń 2008 - 14:32

piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny Ja mam w swoim to mam jedynie problem z takimi dwoma pierdołkami po prawej stronie które są sprezynka zczepione-chodza po tym kole ;) I cały czas sie psuja-tyle lat byly oryginalne i bylo dobrze ale i one sie zuzyly ;) Ale te co teraz sprzedaja to wsytarczaja na 50 rozrzutnikow :)

Eh nie ma to jak oryginał :)

#8 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 22 styczeń 2008 - 14:33

piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny Ja posiadam Warfame 6T na tandemie docelowo chodzi z MTZ82 TS, ale i Zetor5211 daje sobie rade ;) Niby ladownosc 6T a kladzie sie sporo wiecej i wytrzymuje, takze polecam ;)
ponizej link do tego zestawiku :)
http://www.agrofoto....image27526.html

Honda - The Power of Dreams :)

#9 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 22 styczeń 2008 - 14:46

piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny Ja mam 2 rozrzutniki oba z czarnej białostockiej. Pierwszy ma 4,5 i ciągamy go U3512 służy nam już parę ładnych lat i od paru dni przechodzi remont. Drugi kupiliśmy w tamtym roku w marcu (miał być w październiku 2006 ale dealer zapomniał zamówienie wysłać- nawet na fachu sie nie znał).Ma 8 ton i ciągamy go Zetorem 9641 i Kubotą ME8200. Oba dają rade.
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

#10 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 22 styczeń 2008 - 15:06

piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny kurde marek- 26 tys za piętnastoletni rozrzutnik . to pewnie cały z inoxu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny Dzisiaj, 12:54
  •  

#11 Share klusek

klusek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 22 styczeń 2008 - 16:19

piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny mój wuja ma stary juz rozrzutnik 2 osiowy RT41h oto zdjęcie na ursusach:
http://www.ursusy.pl...y.php?photo=671

Jak bede u niego we ferie to porobie fotki
"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

#12 Share bayer

bayer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 22 styczeń 2008 - 16:47

piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny ja mam kupiony w 2007 r. 13 tonowy rozrzutnik Warfamy cena 60 tyś brutto. Powiem szczerze że gdybym miał wybrać jeszcze raz to nie wahałbym się ani chwili i kupiłbym też Warfamę.

#13 Share klusek

klusek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 22 styczeń 2008 - 21:17

piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny a co do rozrzutnika quercus-a widziałem fotke nawet fajnie zrobiony
"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

#14 Share AGRObombula

AGRObombula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, naprawa maszyn rolniczych, konie, bydło

Napisany 23 styczeń 2008 - 21:05

piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny Rozrzutnik Warfama ladownośc 2,5 tony mamy go od nowaści kupiliśmy go w agromie i jak to bywa ze sprzętem kupionym był skrzywiony adapter potem problemy reklamacje jacys wybitni eksperci przyjeżdzali poczym sie poddali i wymienili cały adapter od tego dnia niemam problemów po każej akcji wożenia obornika jest myty i konserwowany olejem wyglada jakby świeżo z chali produkcyjnej wyjechał wrzuce fotki do galeri jak bede mial czas

#15 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 23 styczeń 2008 - 21:19

piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny warfamowski 4,5 T wchodzi chyba z 5,5 obornika koła niespotykane za często 14.0/65-16 zetor 7211 może jeżdzic tylko po ściernisku (ewentualnie podorywka) ale gdy nie było deszczu przewarznie "chodzi" z nim MTZ 82 nawet po błocie. Czasem jest tak załadowany że pod koniec wyładunku zaczep "wyje" do góry chociarz pusty waży prawie 2 tony wada szybko wyciąga się łancuch od taśmy byc może jest zużyty albo za dużo się ładuje ;)

#16 Share maximus099

maximus099

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 24 styczeń 2008 - 18:15

piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny Ja ma dwu-osiówke 4 tony ładowności ale ładuje się więcej chodzi z ursusem C-360. Ostatni urwalem przewód od hamulców bo z pośpiechu odpiolem tylko dyszel a o przewodzie zapomnialem :P nie bylo z nim problemów nie licząc drobnych usterek typu zbita lampa wgniecione oslony. minusem dwu-osiówki jest to że jak jest troche mokro to się łatwo można zakopać bo nie jest tak jak w jedmo-osiowce że dociażona jest tylna oś ciągnika ale duszel lekko na podnośnik i idzie. Ja jestem z niego zadowolony :) :)

#17 Share zetor5321

zetor5321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 764 postów

Napisany 24 styczeń 2008 - 19:06

piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny ja mam 2-osiowy na tamdemie chodzi w c 360 lub zetorku 5320

#18 Share zetor165

zetor165

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ekonomia, motoryzacja

Napisany 20 luty 2008 - 21:27

piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny My mamy tandem 6-cio tonowy Warfama. Naprawdę polecam te rozrzutniki. Co prawda nie wiem jakie są te nowe Warfamy (my kupiliśmy nowy w 1997) ale i tak polecam. Zazwyczaj ciąga go Ursus C-360 3p, w ekstremalnych przypadkach Zetor 16245.
Praca, pasja, zamiłowanie.....

#19 Share katator

katator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 866 postów

Napisany 20 luty 2008 - 22:59

piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny ja mam warfamę 6t z nadstawkami z 2005r. sprawuje się idealnie. standardowo ładuje na niego 8 t obornika i nie robi to na nim żadnego wrażenia. w stosunku do ceny oceniam go jako bardzo dobry.
pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share przemal_1989

przemal_1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 21 luty 2008 - 16:10

piszcie o swoich rozrzutnikach co o nich sądzicie i jak się spisują w porównaniu do ceny ja mam cynkometu z czarnej białostockiej ład. 8t i ciąga go silver 105
Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144