przemek28_28

Poszukiwany artykuł TOP AGRAR

Polecane posty

przemek28_28    2095

Witam.

Mam ogromna prośbe otóż poszukuję artykułu z TOP AGRAR na temat Wielki test 14 ciągników klasy 100 KM. Jeżeli ktoś jest prenumeratorem tej gazety i posiadałby ją lub posiada ja w wersji elektroniczniej byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

a mnie interesuje test ktory ukazal sie kilka lat wczesniej Test ciagnikow chyba 140 km jesli byla by taka mozliwosc to tez bym poprosil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad004    7

na yt jest film z testów ja gdzieś miałem atary artykuł dotyczący ciągników o 120km


Valtra-Power Partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marques    27

Witam, a posiada ktoś może Top agrar Testy 2005r, chętnie odkupiłbym ten numer, albo poprosił o skan testu New hollanda tm 190.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jarekw
      Witam!
       
      Ostatnio trafiłem na informację, że w tym roku areał upraw kukurydzy GMO zwiekszy się z kiluset do kilkutysięcy hektarów.
      Warto wiedziec, że w Polsce obowiązująca ustawa o nasiennictwie zabraniająca sprzedaży i rozprowadzania nasion GMO, ale jak widac ku mojemu ubolewaniu, niektórzy Polscy rolnicy dają się oszukiwac!!!
       
      Trzeba coś z tym zrobic, trzeba o tym mówic, jeśli ktoś będzie zainteresowany podam linki do stron gdzie naukowcy piszą całą prawdę o GMO.
       
      Pozdrawiam
      jarekw
    • Przez MAti21
      http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/W%C5%82adimiriec_T-25 ciekawy artykuł o władku;)
    • Przez Pka93
      Witam podczas rutynowej próby podpięcia praso owijarki krone 1250 combi pack okazało się że komputer sterujący (w kabinie) nie włącza się. Gdy podpinałem ją kilka miesięcy wcześniej wszystko było w porządku. Standardowo sprawdziłem bezpieczniki oraz czy wszędzie prąd dochodzi. Wszystko jest w porządku jednak sterownik dalej nie daje się włączyć. Czy ktoś miał taki przypadek?  Może ktoś ma namiary na mechanika z okolicy Kielc który był by w stanie mi pomóc? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  
    • Przez peterson
      Czy ktoś byłby w stanie polecić mi dobrej jakości dziób redlicy do saphira ? Tylko nie gopart bo ostatnio miałem go zamontowanego i zjechał mi się błyskawicznie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj