Polecane posty

ZetoR7045r    0

Siemanko ! Tak ja w temacie chcę założyć hodowlę konie na rzeź . Czy jest to oplacalne ? Gdzie sprzedać? Czy jest zbyt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kup klacze z papierami licencja bo za ładnego źrebaka 6 miesięcy z papierami po dobrych rodzicach płacą u mnie po nawet 5 tyś a na mięso to około 3 tyś więc lepiej trzymać z papierami a jak się niesprzeda do chodowcy to na mięso choś nie jestem za tym że konie to nie mięso.A za źrubki to z papierami czy bez to ładnie płacą na chowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9911

Sąsiad trzyma ok 17 szt ponad połowa na rzeź wiem że chyba na 0 wychodzi ale lubi pracowac przy koniach i to takie hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksa96    33

Kobyly NN + ogier z licencją zeby zrebaki miały paszporty. Źrebaki w wieku 6-8 mies sprzedajesz spod kobył w wadze 350-420 kg po 9-10 zł i coś sensownego można z tego wycisnąć. Dłuzej sie nie opłaca trzymać bo waga wzrosnie, ale cena spadnie, a obowiązków dojdzie bo dodatkowe konie do karmienia. ;) Żeby mieć konie z papierem trzeba mieć nie tylko dobry materiał ale i szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

U znajomego od jednej kobyły co roku źrebak u nas przez 12 lat jeden się odchował. Szczęście to podstawa praz dobre kobyły,zysk taki jak a opasach czyli mizerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez shrek
      witam wszystkich mam taki problem : jestem posiadaczem mf 3095 + turbo sprowadzonego z danii i zastanawiam sie ile on moze miec koni ?? fabrycznie wiem ze turbo nie było zakładane do tego modelu ( prosze o poprawkę jak sie mylę ) i 3095 posiada 107 koni więc ile moze dodac te turbo ?? (wygląda, że zostało założone bardzo profesjonalnie i działa ), do tego poprzedni właściciel zamontował sobie też przedni tuz ( szkoda tylko ze bez przedniego womu ) ale i tak spoko czy ktos może sie orjentuję ?? z góry dzieki za wysztkie odpowiedzi
    • Przez Kwinto99
      Witam serdecznie chciałem się zapytać czy wie ktoś o jakimś skupie królików , w grę wchodzą trzy województwa małopolskie, świętokrzyskie, śląskie (mieszkam na pograniczu). i czy orientuje się może ktoś o warunkach oddawania króli?
    • Przez Kuba10302
      Witam! Czy w województwie mazowieckim znajdują się jakieś skupy królików lub nie wiecie kto mógłby kupować króliki.Hodowla duża nie jest.
    • Przez fifi155
      Witam, mam prośbę do użytkowników portalu. Orientujecie się może gdzie na terenie woj. lubelskiego,  a najlepiej okolice Kraśnika można sprzedać łubin jak tak to proszę o jakieś info na ten temat.
    • Przez krystiano2808
      Witam chcialbym sie dowiedzieć gdzie w wlkp skupuja jajka przepiorek. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj