Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case 845 XL

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Karol94

Karol94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 24 marzec 2014 - 13:19

Case 845 XL Witam.

Mam pytanie czy ktoś z posiadaczy tego modelu może mi podpowiedzieć czy w zbiorniku wyrównawczym który znajduje się w okolicach tylnego lewego błotnika powinien znajdować się olej bo u mnie jest taki problem iż w zbiorniku nie ma oleju a podnośnik działa i wyjścia hydrauliczne również. proszę o podpowiedź jestem posiadaczem tego ciągnika od tygodnia.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Case 1594

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Case IH
  • 28000.00 PLN
  • 16 lip 2017
Ciągnik Case International 956XL 4x4 sprowadzony jak 1056, 845

• 25000.00 PLN
  • 16 lip 2017
Case 856 xl

• 19900.00 PLN
  • 13 lip 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case 845 XL Dzisiaj, 15:05
  •  

#2 Share jumzd65m

jumzd65m

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów
  • Zainteresowania:Technika Rolnicza

Napisany 25 marzec 2014 - 10:09

Case 845 XL Może tam powinien się znajdować olej podczas pracy na nierównościach lub przy za dużej ilości oleju w układzie i służy wtedy jako rezerwa przy ew. wyciekach.

#3 Share Karol94

Karol94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 25 marzec 2014 - 16:55

Case 845 XL no nie wiem sprawdzę jeszcze przy wywrocie przyczepy czy podnosi do końca.

a czy ktoś moze mi podpowiedzieć czy ten model Ciągnika bierze olej ze skrzyni biegów do hudrauliki czy jest jakiś osobny ?

#4 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1343 postów

Napisany 25 marzec 2014 - 21:18

Case 845 XL Te ciągniki mają osobny olej do hydrauliki. W tym zbiorniku powinien być olej. Podnośnik działa gdyż olej jest w bloku podnośnika i widocznie jest w wyrównawczym tylko miarka nie sięga. Jeżeli jest to oryginalny zbiornik to posiada on dodatkowy filtr oleju w tym zbiorniku (lub coś ktoś wykombinował). Rurka łącząca blok ze zbiornikiem na górze z tył to przelew, a pompa zasysa olej ze zbiornika wyrównawczego

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Karol94

Karol94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 12:08

Case 845 XL czyli mam uzupełnić olej w tym zbiorniku. najlepiej by było tamten olej zlac a zalać wszystko jednakowym-pytanie jakim i ile- i w jaki sposób zlać ten stary olej.

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 marzec 2014 - 20:12

Case 845 XL Na jesieni robiliśmy Case'a 845 gdzie nie było podnośnika ani hydrauliki, kompletnie nic. Był też taki wielki zbiornik z tyłu po lewej stronie, dużo większy niż u mnie w 955. Okazało się że od spodu pękł korpus podnośnika i olej z podnośnika zleciał do skrzyni. Zakleiliśmy korpus, wywaliliśmy ten dodatkowy zbiornik i śmiga jak ta lala. Do tego przy turze i jakoś oleju nie brakuje.

#7 Share Karol94

Karol94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 30 marzec 2014 - 12:56

Case 845 XL u mnie hydraulika działa to moze korpus chyba cały :D

a mam pytanie odnośnie olejów bo w case mam nowy olej hydrauliczny a przyczepe ciągałem c-360 na najtanczym oleju przekladniowym i teraz jakbym chciał ją kiprowac case to oleje sie wymieszają czy to w czymś przeszkadza ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Emilianoso

Emilianoso

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 31 marzec 2014 - 00:53

Case 845 XL Jeśli ciągnik ma suche sprzęgło to nie za bardzo przeszkadza, chociaż taka mikstura w skrzyni też nie będzie dla niego zbyt zdrowa. W przypadku mokrych sprzęgieł, to nie lubią one kąpieli w takich miksturach, w niedługim czasie może się to dla nich tragicznie skończyć - spaleniem wskutek poślizgu.

A w zasadzie to te Case'y z suchym sprzęgłem mają też i mokre - WOMu.
Tak czy inaczej mikstury niewskazane.

Dodaj odpowiedź