Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dach do zetora

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Danex89

Danex89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 19:18

Dach do zetora Witam serdecnie.......przejzalem forum i takiego tematu nie znalazlem a nie wiem do czego by to przyczepic (Jak cos to prosze o kogos z gory by polaczyl z odpowiednim ;) )

Do rzeczy......w sobote przyprowadzilismy zetorka 7245 (fotki w krotce), wszystko jest z nim ok poza dachem.....w jednym miejscu przecieka i przy duzych ulewach jakie sa teraz u nas obicie dachu robi sie wilgotne. I moje pytanie brzmi: Czy da sie kupic gdzies kompletny dach z obiciem do tych zetorkow?? Moze byc ten nowego typu od zetorow classik tylko nie wiem czy bedzie taki pasowal??

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dach do zetora Dzisiaj, 15:22
  •  

#2 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 19:24

Dach do zetora wszystko da się kupić . a poważnie to nie można tego zakleić? przecież to taki materiał jak zbiorniki opryskiwacza. są odpowiednie żywice i włokno więc nie powinno byc z tym problemu

#3 Share zetor5321

zetor5321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 764 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 19:27

Dach do zetora czy z perspektywy człowieka widać tą dziure.
jak nie to spróbuj zakleić.

Edytowany przez tommy66692, 21 styczeń 2008 - 19:30.
ortografia0radze kupic slownik.

#4 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 21 styczeń 2008 - 19:45

Dach do zetora No właśnie jeżeli się da to spróbuj zakleić bo nowy będzie kosztował pewnie ok 700zł. jak nie lepiej to niewiem czy jest sens.

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#5 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 20:26

Dach do zetora Gdzieś na forum słydzałem że goły dach kosztyje 1500zł a z tapicerko 3000zł ale nie wiem czy to prawda.

#6 Share Danex89

Danex89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 21:31

Dach do zetora O kurcze to drogo troche jak do 3000 zl. Wiem ze nowy dach do bizona tapicerowany z nadmuchem i halogenami kosztuje okolo 1000 zl. Przecieka w 2-3 miejscach napewno bo po dwoch stronach jest tapicerka mokra. Tata mowi ze jak ma go kleic i obszywac na nowo tapicerka, to woli kupic nowy, oczywiscie jakby nie kosztowal ponad 1000 zl, a przy okazji tez i wyglad by poprawil ;)

Pozdrawiam

#7 Share SzTyWnY

SzTyWnY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 22:27

Dach do zetora prościej zakleić a za reszte kasy możesz wile innych fajnych rzeczy miec niekoniecznie do zetora

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 22:30

Dach do zetora

Gdzieś na forum słydzałem że goły dach kosztyje 1500zł a z tapicerko 3000zł ale nie wiem czy to prawda.

ja to pisałem w dziale "ceny czesci do zetora" , a wiem bo ze 20km ode mnie koles przewrocił na dach zetora 5320 i my mu sprowadzalismy ten dach z kalisza i tam nam powiedzieli ze goły bez tapicerki 1500zł a z tapicerka ok3tys ;)

#9 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 22:36

Dach do zetora

ja to pisałem w dziale "ceny czesci do zetora" , a wiem bo ze 20km ode mnie koles przewrocił na dach zetora 5320 i my mu sprowadzalismy ten dach z kalisza i tam nam powiedzieli ze goły bez tapicerki 1500zł a z tapicerka ok300tys ;)

Ile to by takich zetorów kupil za 300tys ;)

A tak na serio to mysle ze to 3 tys to jest gruba przesada-nie twierdze ze tyle nie kosztuja ale to bardzo drogo-silnik by wyremontował. :)
A moze kup bez obicia i spróbuj go zrobic jakos samemu-ze starego :)

#10 Share Danex89

Danex89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 23 styczeń 2008 - 20:08

Dach do zetora Dzieki za odpowiedzi.......trzeba bedzie cos samemu wykombinowac bo to za duzo kasy...........

Pozdrawiam

#11 Share barol

barol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 10 wrzesień 2008 - 20:11

Dach do zetora Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc myślę że i tu uzyskam odpowiedź na moje pytanie - czym różnią się dachy od zetorów, mianowicie chodzi mi o ten co jest z przodu biały i o ten który ma z przodu taką czarną kratkę?? Z góry dziękuje za odpowiedz ;)

#12 Share center

center

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów
  • Zainteresowania:hmmm jest tego dość dużo:D

Napisany 10 wrzesień 2008 - 20:22

Dach do zetora najlepiej kleic zywica albo distalem ja ten maly otwierany kleiłem bo mialem male zapomnienie przy wlocie do garazu:P ;-D hehe lepiej zawsze zalatac a pomalowac na bialo mozna zawsze pozdro

#13 Share jezynek5211

jezynek5211

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:Wszystko , co ma kola

Napisany 08 luty 2009 - 15:09

Dach do zetora ja przy cofaniu do garażu zapomniałem zamknąć szybera i wyłamałem... okazało się że nowa ta sama czasza bez tapicerki kosztuje ...300 zł!!!tyle samo kosztuje przednia kratka w masce
I LOVE YOU, @BICZYSS :*

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 08 luty 2009 - 15:24

Dach do zetora mój 7211 stoi 22 lata pod chmurką, i tak po prostu nie zrobi się dziura, ale czasem jeździ się nad jezioro, pod lasem to dość często się przedziera przez gałęzie, i dziura się zrobiła na boku, mało tego to jeszcze też przy cofaniu pod lasem nie zamknąłem klapy to urwałem, ale wziołem żywicę, watę szklaną i jeszcze raz żywicę, pozaklejałem co trzeba i jest dobrze, potem papierem ściernym (szlifierką dobrze idzie) i pomalowałem na biało, choć sama klapa jest nieco wykrzywiona to nawet jak śnieg topnieje i deszcz pada to nic do środka nie wleci

lecz ostatnio mocowanie anteny mi się poluzowało i tamtędy zaczeło coś kapać, ale i tak nową antene muszę kupić

tak czy siak, jak będe miał więcej kasy to kupię dach z tapicerką, lub tapicerkę sam wykonam bo nie trudno, ważne żeby sam dach nie był, tylko jakieś dodatkowe wyciszenie

na allegro znalazłem pewnego producenta, trza by się spytać czy robił by także do zetora
Dachy, maski, tapicerki...