Skocz do zawartości

Zdjęcie

skup krolikow trzody chlevnej i drobiu woj. mazovieckie

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share konrad2662

konrad2662

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 20 marzec 2014 - 21:46

skup krolikow trzody chlevnej i drobiu woj. mazovieckie zna ktos takie miejsce ? i jeszcze jedno pytanie oplaca sie hodovac kroliki v ilosci do 50szt kury nioski do 100szt i trzode chlevna v ilosci do 10szt da sie na takiej mieance zarobic cokolviek ? jezeli ktos odpisze dzieki vielkie :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
skup krolikow trzody chlevnej i drobiu woj. mazovieckie Dzisiaj, 12:18
  •  

#2 Share stg

stg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • Zainteresowania:Hodowla królików, handel, remontowanie i budowa maszyn rolniczych, historia

Napisany 20 marzec 2014 - 22:41

skup krolikow trzody chlevnej i drobiu woj. mazovieckie Nie wiem gdzie w twoim woj. jest skup, ja nie sprzedaję do skupu, lepiej poszukaj stałych klientów lub wystaw np na tablicę. Za rok zwiększam ilość samic i będę sprzedawał młode w wieku ok 6 tyg. Przy samicach jest miej roboty niż przy całym stadzie "tuczników" sprzedasz 3-4 mioty na rok(od jednej samicy) i masz praktycznie jedną gębę do wyżywienia a nie całą chmarę, nie musisz zabijać, do chowu "tuczników" musisz mieć więcej miejsca. Jak dla mnie hodowla jest opłacalna, moja zasada to: "tanio wyprodukować, drogo sprzedać" ;) Młode(6 tygodniowe) sprzedaje po +-12zł/szt Kury są też opłacalne, ze świń to bym zrezygnował i hodował więcej królików/kur.

#3 Share konrad2662

konrad2662

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 20 marzec 2014 - 22:57

skup krolikow trzody chlevnej i drobiu woj. mazovieckie a ile trzoda musi miec lat zeby vydala mlode na sviat ? a z ta tablica to dobra sprava sprobuje dzieki vielkie

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share stg

stg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • Zainteresowania:Hodowla królików, handel, remontowanie i budowa maszyn rolniczych, historia

Napisany 20 marzec 2014 - 23:23

skup krolikow trzody chlevnej i drobiu woj. mazovieckie Loszka minimum 8 miesięcy, młodszej nie ma co. Przedwcześnie pokryte loszki dają zwykle nieliczne i słabe mioty.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share konrad2662

konrad2662

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 08:42

skup krolikow trzody chlevnej i drobiu woj. mazovieckie dzieki. a kroliki ? jaka rase najlepiej kupic na handel a moze zvykle mieszance ? a i podobno ze nie mozna dopuszczac rodzenstva tak ? bo koslavce vychodza ?

#6 Share stg

stg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 15:14

skup krolikow trzody chlevnej i drobiu woj. mazovieckie No z jednego miotu to nie. Ja w tym roku nabywam olbrzymy belgijskie, a kasuje zwykłe polskie(waga do 6 kg, troche mało:/) Króliki to minimum 7-8 miesięcy, większe razy dłużej ok roku.
Ze zbytem nie miałem problemu, ale wole belgijskie, większe przyrosty.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share korea146

korea146

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 02 kwiecień 2014 - 18:42

skup krolikow trzody chlevnej i drobiu woj. mazovieckie Zgadza się BOS dobrze się sprzedaje ale tylko jak się ma stałych klientó i ladne króle któe spełniają wymagania kupujących czyli budowa, waga, wiek, ubarwienie ( szare, pstre, białę, czarne ) , i wagi minimum to od 8-9,5 kilo a nawet są po 10-11 kilo ;D samice lepiej dopuszczać po 8 miesiącu życia a nawet i później bo może w przed wczesnym opuszczeniu jak np 5 miesięcy już nie wyrosnąć jak trzeba ;)