Mateusz Rogowski

Sieczkarnie produkcji FMŻ

Polecane posty

Pavel    12

Poznańska Fabryka Maszyn Żniwnych-aha ja mógłbym Ci cos powiedzieć oZ350/3 bo posiadałe do niedawna takowa, a modele o których mówisz to nawet ktoś w galeri wstawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

Z-305 była przyczepiana do traktora, miała wymienne przystawki.


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie info jak trzy wymienne przystawki to ja wiem... chodzi mi o to ze jeśłi wie gdzie taka stoi to czy mógłby mi zrobic jej fotki?? Zdjęcia są potrzebne do budowy modelu ...


Tylko Polski Ursus !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

cze ja mam Z 350 kolega blisko ma Z350/3 i jeszcze jeden o 20km odemnie ma Z35/3 i następny Z350 może chce ktoś kupić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

Tak jak może już zauważyłes ja kiedyś posiadałem Z320. Owszem jakieś fotki i filmiki posiadam jak co to mogę przesłać na emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

Ja posiadam Z-340 fajna maszyna. A co do ciebie krzysiek to ja chciałbym kupić, skąd jesteś??


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginter    0

Ja też posiadam Z-350/3 fajna maszynka ale technika idzie do przodu i zastąpila ją przyczepa samozbierająca jest bardziej wydajna i tańsza ^_^:):):):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

ja z województwa śląskiego połowa drogi z Wielunia do Częstochowy jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Wiem że kiedyś w sąsiedniej wsi w kółku rolniczym mieli takie sieczkarnie mógł bym sie zapytać sąsiada gdzie ona poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

A masz zdjęcia??? Jak masz to wrzuc bo ja był bym zaintersowany.


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eger    0
Może chce ktoś kupić Z350/3 jak coś to pisać

Czołem. Potrzebuję kupić przystawkę do kukurydzy do Z350.

mój tel. 508141306 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eger    0

Witam.

Poszukuję przystawki do zbioru kukurydzy do sieczkarni Z350/3 i orbitrola również do niej.

Bardzo proszę o informację w tej sprawie

pozdrawiam

Ryszard ;)

508141306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PFMZZ350    0

Podzielcie się zdjęciami swoich maszyn. Ja mogę zaoferować moje skromne zbiory. A nawet i jakieś zdjęcia prototypów Z-330,325,338 mogę załatwić. Te maszyny no niestety są bardzo mało znane w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damiannd94    3
Podzielcie się zdjęciami swoich maszyn. Ja mogę zaoferować moje skromne zbiory. A nawet i jakieś zdjęcia prototypów Z-330,325,338 mogę załatwić. Te maszyny no niestety są bardzo mało znane w Polsce.

 

W moim profilu mozna znalezc kilka zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentos61    0

Witam:) Poszukuje wszelakich folderów, prospektów, zdjęć, opisów, danych technicznych polskich sieczkarni samojezdnych z PFMŻ z czasów ich świetności:) Prosze o pomoc i z góry dziękuje :D

 

Podzielcie się zdjęciami swoich maszyn. Ja mogę zaoferować moje skromne zbiory. A nawet i jakieś zdjęcia prototypów Z-330,325,338 mogę załatwić. Te maszyny no niestety są bardzo mało znane w Polsce.

Witam PFMZZ350:D Mam pytanko: te Z-330,325,338 to prototypy sieczkarni? Czemu nie były produkowane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentos61    0

Super, ja tu prowadze monolog :D Poszukuje wszelakich zdjęć, folderów, skanów dotyczących samojezdnych sieczkarni z PFMŻ, mogą być nawet opisy. W zamian oferuje zdjęcia, skany z folderów wielu maszyn rolniczych sprzed 1990 roku...(przed ewentualną wymianą musi dojść do wymiany miniatur zdjęć - dla uczciwości). Prosze o kontakt (wiadomości prywatne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj