Skocz do zawartości

Zdjęcie

węglik spiekany

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rafi777

rafi777

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 20 marzec 2014 - 11:04

węglik spiekany Co sądzicie o częściach roboczych z węglikiem spiekanym ? ja już od kilku lat działam na częściach z węglikiem. cena co prawda 2,3 a czasem 4 razy większa od standardowych zamienników, ale dłuto pługa zamiast robić 30ha robi 150-300ha więc po przeliczeniu wychodzi dużo taniej i szybciej. Jeżeli używacie części z węglikiem to jakiej firmy ? Ja stosuję części Agricarb ale z roku na rok jakość ich części jest coraz gorsza i zaczynam poszukiwać jakiegoś innego producenta. Możecie polecić inne firmy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
węglik spiekany Dzisiaj, 08:48
  •  

#2 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 20 marzec 2014 - 21:33

węglik spiekany Kupiłbym redlice do Uni Crosa z węglikiem, ale jak pytałem się to nigdzie nie ma. Teraz napawuję elektrodami 600.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share rafi777

rafi777

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 09:52

węglik spiekany ja jestem na etapie przeszukiwania sieci jeżeli chodzi o producentó części z węglikiem... jak znajdę jakąś dobrą firmę to dam znać ;)
Na razie oprócz Agricarbu wiem że części z węglikem ma jeszcze Unirol, natomiast firmy tej nie polecam jeżeli chodzi o części z węglikiem. Znajomy kiedyś kupił od nich części z węglikiem, które były tragicznej jakości i dużo na tym stracił!! natomiast ich standardowe części/ zamienniki są normalnej jakości, czyli raz lepsze a raz gorsze (tak jak w każdym innym sklepie)