asior14

Rekompensata za straty poniesione przez przerwę w dostawie prądu

Polecane posty

asior14    11

Witam serdecznie. Problem mój polega na tym że z powodu silnych wiatrów które wystąpiły w minionym czasie nie miałem jednej fazy przez okres 3 dni z tego tytułu zepsuło mi się mleko ponieważ wszystkie urządzenia które potrzebują 3 faz nie działały. Typu dojarka, chłodnia itp. to jest jedna strata którą poniosłem. kolejna to taka że druty elektryczne były luźne i w momencie stuknięcia się drutów jakimś cudem spalił mi się agregat od chłodni serwisanci twierdza że to od przepięcie. Czy mogę się starać o jakąś rekompensatę za te straty od dostawcy prądu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silny wiatr = siła wyższa. A za to dostawca prądu nie odpowiada. A odnośnie przepięcia to też pewnie będą Ci udowadniać że nie miałeś zabezpieczeń przed przepięciem i to twoja wina że się spaliło.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARAS    5

Wiem że możesz ale to musisz zgłosić się do dostawcy jeżeli oni wiedzieli że nie masz 3 fazy i popsuło Ci się mleko to powinni Ci zwrócić kasę za nie a za te 3 dni co nie było pradu powinieneś dostać zniżkę przy kolejnym rachunku za prąd. Ja tak mialem a co do agregatu oj nie wiem byś musiał prosić serwisanta i najlepiej jakiegos przedstawiciela od dostawcy prądu co się tym zajmuje. Najlepiej zgłoś się do dostawcy jak sa bardzo wporzadku napewno się dogadacie jak w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asior14    11

No dobrze koledzy. Siła wyższa wiatr . Tylko że potem wiatr ustał a ja zgłaszałem 2 razy dziennie a tych co naprawiają ni widu ni słychu. Ja rozumie dzień bez fazy bo wiatr ale żeby przyjechali naprawić. A tu nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Trzeba sobie kupić agregat prądotwórczy a od nikogo nic nie dostanesz jeszcze cię wyśmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

U nas jak kiedyś nie było przez 6 dni po wichurze to dali cały miesiąc za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kadman
      Rano tata chciałgo odpalić słabo kręcił to podłączył prostownik. Potem go odłączył od prostownika i przekręcił kluczyk i zrobiło się zwarcie bo tak długo rozrusznik kręcił aż rozładował się akumlator cofnięcie kluczyka nic nic nie pomogo.:angry: Teraz żadna kontrolka się nie świeci nie reaguje na nic, mimo podłączenia innego akumlatora, bezpieczniki sprawdzałem są dobre co zrobić
    • Przez tomekxwz
      witam panowie!!! mianowicie mam taki problem dzisiaj po umyciu fergusona chciałem go odpalić ale nie można... słychać tylko zaskakiwanie elektromagnesu a rozrusznik ani drgnie.proszę o pilną pomoc
    • Przez piter1081
      Witam,
      Chciałbym się dowiedzieć jak podnieść napięcie ładowania prądnicy. Słyszałem że trzeba robić coś z regulatorem. Teraz mam napięcie 13,2 V przy pełnych obrotach więc trochę mało.
    • Przez KIbul
      Witam mam problem z moim zetorkiem 7245. A wiec rano wsiadam chce zapalic a tu nic. Wciskam kluczyk swieca sie kontrolki,a jak wcisne strater to wszystko gasnie. klemy przeczyscilem ale nic to nie dalo... :unsure: Co moze byc przyczyną?? dziekuje za wszelka okazana pomoc :rolleyes:
    • Przez mariuszd93
      Witam , kilka dni temu byłem uczestnikiem kolizji drogowej ,[na skrzyżowaniu skręcałem w lewo ,a pewna pani wyprzedzała mnie , wina tej pani ] w wyniku kolizji został unieruchomiony mój ciągnik i przyczepa , teraz przez to mam trochę kłopotów z pracami polowymi ,.Pytanie brzmi czy mogę ubiegać się z tego tytułu,o jakąś rekompensatę od firmy ubezpieczeniowej ?
      Dziś był rzeczoznawca ,opisał szkody , porobił zdjęcia , ale na wycenę muszę czekać dalej .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj