Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rekompensata za straty poniesione przez przerwę w dostawie prądu

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share asior14

asior14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 20:58

Rekompensata za straty poniesione przez przerwę w dostawie prądu Witam serdecznie. Problem mój polega na tym że z powodu silnych wiatrów które wystąpiły w minionym czasie nie miałem jednej fazy przez okres 3 dni z tego tytułu zepsuło mi się mleko ponieważ wszystkie urządzenia które potrzebują 3 faz nie działały. Typu dojarka, chłodnia itp. to jest jedna strata którą poniosłem. kolejna to taka że druty elektryczne były luźne i w momencie stuknięcia się drutów jakimś cudem spalił mi się agregat od chłodni serwisanci twierdza że to od przepięcie. Czy mogę się starać o jakąś rekompensatę za te straty od dostawcy prądu ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rekompensata za straty poniesione przez przerwę w dostawie prądu Dzisiaj, 13:14
  •  

#2 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3021 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 21:00

Rekompensata za straty poniesione przez przerwę w dostawie prądu Silny wiatr = siła wyższa. A za to dostawca prądu nie odpowiada. A odnośnie przepięcia to też pewnie będą Ci udowadniać że nie miałeś zabezpieczeń przed przepięciem i to twoja wina że się spaliło.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#3 Share JARAS

JARAS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 21:02

Rekompensata za straty poniesione przez przerwę w dostawie prądu Wiem że możesz ale to musisz zgłosić się do dostawcy jeżeli oni wiedzieli że nie masz 3 fazy i popsuło Ci się mleko to powinni Ci zwrócić kasę za nie a za te 3 dni co nie było pradu powinieneś dostać zniżkę przy kolejnym rachunku za prąd. Ja tak mialem a co do agregatu oj nie wiem byś musiał prosić serwisanta i najlepiej jakiegos przedstawiciela od dostawcy prądu co się tym zajmuje. Najlepiej zgłoś się do dostawcy jak sa bardzo wporzadku napewno się dogadacie jak w moim przypadku.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share asior14

asior14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 21:10

Rekompensata za straty poniesione przez przerwę w dostawie prądu No dobrze koledzy. Siła wyższa wiatr . Tylko że potem wiatr ustał a ja zgłaszałem 2 razy dziennie a tych co naprawiają ni widu ni słychu. Ja rozumie dzień bez fazy bo wiatr ale żeby przyjechali naprawić. A tu nikogo.

#5 Share jonkszi

jonkszi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:KPK KUMURUN,, Gniotsa nie złamiotsa"
    Technika rolnicza i nie tylko.

Napisany 21 marzec 2014 - 19:53

Rekompensata za straty poniesione przez przerwę w dostawie prądu Trzeba sobie kupić agregat prądotwórczy a od nikogo nic nie dostanesz jeszcze cię wyśmieją.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share PATr

PATr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1625 postów

Napisany 24 marzec 2014 - 21:35

Rekompensata za straty poniesione przez przerwę w dostawie prądu U nas jak kiedyś nie było przez 6 dni po wichurze to dali cały miesiąc za free