Zaloguj się, aby obserwować  
slepy78

koszt notariusza dzierżawa ziemi

Polecane posty

slepy78    0

Witam

 

Ile bierze notariusz za spisanie umowy notarialnej dzierżawy ziemi?

Czy to zależy od ilości umów czy od wielkości działki ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartys12
      Witam Jeśli sąsiadka dzierżawiła mi ziemię przez 10 lat i teraz w grudniu kończy 60 lat i chce przejść na emeryturę  z krus to może mi nadal wydzierżawić na 10 lat? czy może musi przepisać ziemię na syna lub córkę? 
    • Przez qtasiarz
      Czołem, zastanawiam się nad pewną możliwośćią i chciałbym dowiedzieć się czy ktoś z Was mógłby mi pomóc to rozegrać.
      Mianowicie, mój ojciec ma 38ha dzierżawy od ANR i od kilkunastu lat jest na rencie, ale jako że jest czynnym rolnikiem, to dostaje tylko mały procent tej renty (200 zł/mies). Teraz ja skończyłem szkołę i chciałbym przejąć całe jego gospodarstwo, a jego wysłać na pełną rentę, ale on twierdzi, że nie można przenieść na mnie gospodarstwa z uwagi na tę dzierżawę z ANR, że jej niby przepisać nie można.
      Mieliście podobną sytuację? Jest możliwe przepisanie na mnie ziemi z ANR z całym gospodarstwem?
    • Przez MarcinKoczewski
      Witajcie wiem ze nie temat 
      Szukam wzoru umowy dzierżawy budynku gospodarczego  (obora) pilne w googlach  jest ale nwm czy dobry wzór 
    • Przez nowa11
      Posiadam 3ha ziemi rolnej (piękny widok na jezioro) myślę o wynajęciu jej na cele turystyczne.Jak to wygląda od strony prawnej (czy muszę przekształcić , jaka z umową wieloletnią itd.)🤔
    • Przez Gracjan123
      Dzień Dobry Proszę o jakieś informacje odnośnie umowy Ustnej dzierżawy Mam na oku działkę rolną obok jezioro Chciałbym postawić tam przyczepę Ale właściciel Chcę tylko umowę ustną na 10 lat Czy można Bez problemu Taką działkę dzierżawić? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj