mt3820

Silnik z agregatu

Polecane posty

mt3820    0

Witam, czy opłaca się kupić agregat wojskowy z silnikiem od (c330? to zostawię wam, czy napewno będzie pasował) za 6000zł?

Silniki bym zamienił tzn do c330 silnik z agregatu a do agregatu stary silnik ( wyeksploatowany )

Dołączam zdjęcia, powiedzcie czy to jest od c330 czy może od c328? i czy będzie pasowałpost-40138-0-49283300-1395254232_thumb.jpgpost-40138-0-93478300-1395254288_thumb.jpgpost-40138-0-62098400-1395254343_thumb.jpgpost-40138-0-47504500-1395254407_thumb.jpgpost-40138-0-47063700-1395254450_thumb.jpg

 

 

opłaca się to wogóle ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sakos2803    3

Miałem taki w idealnym stanie miał przepracowane 700G. Sprzedałem go za 5000zł bo nie był mi potrzebny. Na pierwszy zut oka rózni sie od c-330 (miał tylko pogobny dzwiek) ale czy bedzie pasował to nie wiem.Mój miał rozruch na 24v.Według mnie to drogo chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sakos2803    3

W porównaniu do mojego to temu dał bym min. 2000G.Wogóle on jest taki mokry czy tylko mi sie wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mt3820    0

podobno nie ma żadnych wycieków. absolutnie żadnych, tak zapewnia sprzedawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

jeśli to wojskowy , to on nie jest mokry... on jest po prostu wyropowany... ;) taki sposób konserwacji maszyn w dawnych czasach w jednostakch. wojskowych... ;)

i stawiam na 328, bo ma bąka do oleju silnikowego... ale podejrzewam ,że bedzie o wiele lepiej chodził inz ten co teraz masz w 330;) jesli masz zamiar uzytkować agregat to ja bym brał... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

A jeśli użyjesz agregatu raz na ruski rok to lepiej zrób remont w swoim silniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mt3820    0

no to wyszło na to, że nie kupuję tego agregatu :)

zrobię normalny remont, tylko myślałem, że jak to jest oryginał starej produkcji, to wytrzyma znacznie dłużej niż te nowe części..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Tak z ciekawości zapytam jakiej mocy jest ten agregat prądotwórczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    185

Czasami przeglądam przetargi AMW i ten silnik występuje z agregatem spawalniczym (z prądotwórczym nie widziałem, niby spawalniczy to też prądotwórczy ale o innych parametrach). Kosztuje przeważnie 3 tys. zł netto, no ale jest to cena wywoławcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez arkady12
      Kupię belkę U902 lub jeśli ktoś ma wymiary i mógł by się nimi podzielić
    • Przez Blusik
      Witam 
      Mam pytania jaka podkładka ma znajdować się pod korkiem zlewu oleju w silniku 1hc102 chodzi mi o średnice.
      Jak również o gwint jaki jest w pompie pz63a ponieważ musze odkręcić wąż.
       
      Pozdrawiam 
    • Przez Manio221
      Mam pytanie znalazłem silnik do MF 2620 od kombajnu class senator typ silnika Perkins A6. 354,4 czy będzie pasował? Proszę o pomoc. Niby takie same typy silników  😉
    • Przez Darek43
      Witam mam problem z ciśnieniem oleju po remoncie zapala się kontrolka od oleju A przed nie paliła się czy to może być wina pompy  olejowej.
    • Przez MichalP
      Mam kilka pytań co do silnika w tym ciągniku może ktoś mi podpowie.
      1. Gdzie na silniku jest tabliczka żeby odczytać dokładnie  wersje silnika ? 
      2. Miska olejowa - odkręciłem wszystkie śruby  i mam problem od strony skrzyni odchodzi trzyma się od strony napędu. (odkręcone jest 24 śruby) czy   jest jakiś myk żeby tą  miskę zdjąć? 
      Dodam tylko że  moja ma uszy  gdzie na innych zdjęciach poglądowych  ich nie widzę.  Może ktoś dysponuje jakąś instrukcją serwisową do tego silnika 
      3. Jakiej  firmy kupować   tłoki i cylindry ? 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj