Skocz do zawartości

Zdjęcie

renault ares

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share domel27

domel27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 18:51

renault ares koledzy mam pytanie co sadzicie o ciagniku renault ares 610 rz???????? jak te ciagniki sie wam sprawuja??? czym sie roznia od ares 620rz??? i co myslicie o wymianie deutz fahra agrotrona 4.95 na wlasnie takiego aresa 610rz???? duza roznica w spalaniu moze byc miedzy tymi ciagnikami mam na mysli deutza i aresa 610rz?? pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
renault ares Dzisiaj, 07:49
  •  

#2 Share Tomasso

Tomasso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 19:05

renault ares Witam ja mam troszeczkę większego Aresa już w barwach claasa to Ci powiem że jestem bardzo zadowolony z niego jak na 145 KM to spalanie bardzo małe w pracach polowych jedynie w transporcie potrafi sporo wyżłopać jak się zasówa 40km/h ale przy pługu 5 skibowym 13-15l na godzinę pracy agregat z siewnikiem 3m około 10. Komfort pracy wysoki, wygodny zwrotny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share AgroTuning

AgroTuning

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 21:52

renault ares 610 to chyba na mechanicznym reversie? Ogólnie sprzęt fajny. Tak jak napisał Tomasso bardzo zwrotne są Aresy, Przesiadłem się z NH t6050 i byłem w szoku. Spalanie w transporcie faktycznie spore bo piłujesz na 2300 rmp. Przyjemne do pracy, ergonomiczne. Mi się bardzo podoba panel sterowania podnośnikiem. Po kilku dniach pracy nie męczy :)