Zaloguj się, aby obserwować  
hubert89

jak sprawdzić stan oleju w skrzyni w t -25

Polecane posty

hubert89    0

jak sprawdzić stan oleju w skrzyni w t -25? zdjęcia jak by ktoś miał . z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Z boku skrzyni masz dwie białe śruby na klucz 14 lub 17 już dobrze nie pamiętam.Z tej śruby najniżej osadzonej po odkręceniu powinien się olej pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubert89    0

ale podobno jest tam niby jakiś bagnet tylko ja go nie mogę znaleźć . a i jest tam tak duża śruba na 30 chyba i widać w nie trochę oleju czy wlewać nią aż się Będzie

ulewać czy przez inny otwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Pierwszy raz słyszę aby był bagnet do poziomu oleju w skrzyni Władka. :blink: Ta duża śruba na klucz 30 to jest własnie wlew oleju,ja zawsze leję po połowę gwintu w tej dziurze od wlewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek5672    53

Ja też zawsze sprawdzam stan oleju przez ten duży otwór ;p jak się palec macza to wystarczy :D


"Zetor Team" :)
Pozdrawiam :)
Zapraszam Do galerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skrzyni Władimirca nie ma miarki do sprawdzania stanu poziomu oleju zrób tak jak piszę Piotruniu25 . :)

Edytowano przez VladimirT-25A

 

Владимирец T25A

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam,po przeciwnej stronie korka wlewu oleju, jest korek kontrolny stanu oleju na klucz 14mm i nic nie trzeba kombinować, maczać palcem ,lub inne jakieś wymysły :lol: Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil5421
      Witam. Potrzebuje informacji ile Oleju wchodzi do silnika w Ciągniku Claas Ares 836 z 2005r . silnik Jonh Deere  model 6068
    • Przez pawel6200
      Czy wiecie ile oleju wchodzi do MF 590 w  skrzyni , silniku, zwojnicach??
      Nie moge nigdzie znalezc tej informacji.
      Jezeli ktos ma jakas instrukcje llub katalog pdf do tego ciagnika to prosze o pomoc.
      Pozdrawiam
    • Przez kamil_z88
      Witam,
       
      W Fendzie 309 LSA z 89 r, Zaczęła mi się zapalać kontrolka od ciśnienia oleju na wolnych obrotach po wyżej 1400 obrotów gasła. Wymieniłem czujnik jest to samo. Jutro będę mierzył ciśnienie oleju . Macie może informację jakie powinny być parametry ciśnienia na rozgrzanym i zimnym ?
       
      Pozdrawiam
    • Przez Axd529
      Silnik po kapitalnym remoncie Po dodaniu gazu na 20tys obrotów ciśnienie oleju na zimnym jest 6 atm a na gorącym 4 czy to nie za dużo?
    • Przez Emil1254
      Panowie mam wodę w oleju uszczelka dobra  głowica też sprawdzana a z tego co wiem to tam są tuleje suche i nie mam pojęcia jak olej się tam dostaje czyżby blok pekniety?  Jest jakaś firma warsztat godny polecenia w okolicach Elbląga? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj