Zaloguj się, aby obserwować  
dawid199303

gnojowica pod warzywa?

Polecane posty

dawid199303    14

Witam serdecznie, mam problem, gnojowica pod warzywa to dobry pomysł, ale mając ogródek na działce nie rolnej tylko budowlnej mogę lać gnojowicą? nie ma przeciw temu jakiegoś zapisu w aktach prawnych, nie zabiorą za to dopłat? Pytam się bot działka graniczy z sąsiaem który twierdzi że ciągle śmierdzi że niby gnojowica leci rowem i przez to chodzi w tej sprawie do gminy. Mogę liczyć na dobra radę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bycza    1

no nie powinieneś sąsiadowi smrodzić pod nosem zapisu chyba nie ma ale gnojowica to nawóz skoncentrowany i nie można tak sobie lać i lać ci co hodują świnie muszą mieć plan nawożenia na rok ile gnojowicy dają na ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

file:///F:/pobrane%20pliki/A.-Koco%C5%84-Nawozy-naturalne-i-organiczne-Warszawa-2012-r..pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Jak bym miał tyle lat co ty tobym takich błędów na kompie nie robił

po prostu to bylo pobrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez TelefonyRadom
      Sprzedam beczke asenizacyjną pojemność 3800 l stan bardzo dobry własnej konstrukcji ale bardzo bardzo solidna cena 7,5 Telefon 518912851





    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
    • Przez agrofoto
      Ten wątek poświęcony jest tematom związanym z produkcją i opłacalnością uprawy warzyw. Jakie warzywa uprawiacie? Które z nich przynoszą Wam konkretne zyski, a które straty? 
      Zapraszamy do dyskusji 
    • Przez Blueberry
      Witam Serdecznie
       
      Potrzebuję fachowej pomocy kolegów ekspertów którzy posiadają/posiadali kombajn EM11.
      Kombajn pracuje u mnie pierwszy sezon, został całkowicie odremontowany. Spisuje się on bardzo dobrze poza jednym drobnym mankamentem. Podczas pracy dość mocno uszkadza marchew, są to w większości zadrapania, jednak taka marchew nie nadaje się już do sprzedaży. Kombajn został wyprodukowany w roku 1980 i z tego co mi wiadomo noże tnące od tamtej pory nie były wymieniane(widoczne są na nich też ślady spawania). Bardzo bym prosił o podpowiedź czy problemem mogą być w tym przypadku noże tnące(mechanizm odrywający nać) a wymiana ich może pomóc? czy może ten typ tak ma i powinienem pomyśleć o zmianie kombajnu na nowszy? 
      Bardzo proszę o poradę
       
      Serdecznie Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów
    • Przez Mareczek21
      Witam . mam zamiar z 3 ha  zasiac warzyw na pròbe  tylko pytanie . jak znalesc odbiorce . bo wiadome zasiac niema problemu . ale znow sprzedac gdze?  Pozdrawiam
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj