Marciano

Złote łany

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Żyto Danowskie
andrzej2110    535

Ja nastawiłem nagrywarkę na 2:35 (miał się zacząć o 2:36). Niestety zaczął się wczesnej i połowy odcinka nie ma.....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

Narazie nic nie umieszcze ponieważ mam na płytce dopiero 1 odcinek a nie mam tyle kasy żeby każdy nagrywac na osobną płyte ja na jedną ze 4 conajmniej zmieszcze, a żeby mi ją odczytało na kompie to muszę ja "zfinalizować" czy jakoś tak, a wtedy juz nic na nią nie nagram. Sprubuje wrzucić na youtube jak będzię pełna.:) a narazie serial leci w TV więc nie jest to zgrywanie aż tak potrzebne w obecnej chwili :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

witam mam pytanie czy nagrał ktoś wczorajszy odcinek? Bo mi się niestety nie udało, ponieważ w południe nie było a w nocy nie miałem prądu :D kurcze a nawet specjalnie budzik ustawiłem, i pomyślałem że poświecę się dla tej sprawy a tu się nie udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Były były. Sprzedawali byka, i poszli na disco ze striptizem :D Mam pytanko: czy ktos ma wszystkie trzy odcinki ?? bo kazdy mial nagrywac a nie wiem czy cos z tego wyszło....


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3135

A ile już wogóle tych odcinków puścili bo jak naraźie tylko 1 oglądałem :D a chyba już 5 było?

 

Ale propo to sobie znaleźli pore przeważnie drugi odcinek to 2-3 godz w nocy mogli jakość na dniu puścić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

no chyba puścili 3 odcinki z czego ja też tylko 1 oglądałem. a z tego co wiem to w nocy to lecialy powtórki tych co byly w południe. Kurcze że też nie miałem prądu wtedy gdy leciał mój ulubiony ocinek z tą dyskoteką :D nic mam tylko nadzieję, że już reszte będą normalnie w południe puszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ale tak czy siak czy prąd był czy nie nie bylo bo oczywiście lepiej na TVP1 dać jakieś pierdu pierdu a na TVP Info pogrzeb księdza :D ;[ :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0

Panowie ta jak macie juz jakies odcinki zgrane i kto ma sprzet niech zgrywa w razie by drugi przegapil i nie nagral zeby miec wszystkie. Na inneych forach trzeba powiedziec ze puszczaja i zeby nagrywali to moe uda nam sie zebrac wszystkie odcinki. Ile ich juz bylo i ile kto ma nagrane?

 

Tu jest podane kiedy beda nastepne:

 

http://www.telemagazyn.pl/wyszukiwarka/58,2,1,20100728,3,1,st,ga,dz,dd,go,cpr.html


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HubiZ056    0

a wiec tak: przegapilem 1 odcinek ale nagram pozostale. odc 3 jest jutro o 12:00 na info a powt. odc 2 jest w niedziele o 4 rano wstane specjalnie i nagram rowniez i reszte odcinkow tez dam na dysk i powrzucam na youtube po dziele na czesci etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0

Tylko nie przegap i trzeba jakos skombinowac 1 odcinek i tegortoczne hasło: "Kto moze niech nagrywa"


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HubiZ056    0

mam 3 odcinek, jutro o 4 rano nagram 2 bo jest powtorka no i reszte czyli 4,5,6,7,8,9i 10 .wy skombinujcie pierwszy. dam na yt i rapidshare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Dziś była powtórka z zeszłego tygodnia co leciał w nocy, moze dziśw nocy puszcza znowu nowy odcinek :)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

mi też się udało nagrać 3 odc. a w nocy z tego co patrzylem to chyba leci powtórka własnie tego co dziś leciał w południe choć mogę się mylić. ale w razie czego to 2odc ja mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3135

Już myślałem że nikt nie nagrał bo dzisiaj nie oglądałem bo jeździłem pół dnia za częściami do ciągnika.

 

Sumując odcinki to które są już nagrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipo    15

a dzisiaj w nocy jakie odcinki polecą?????????? bo ja widze chyba ze o 4.01 ma leciec odc. 3 czyli ten z zeszłego tygodnia a z dzisiaj??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Zeszłej soboty w nocy leciał ten odcinek co dzis w południe, wychodzi na to ze nowy odc, bedzie w nocy


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu21692    2

no właśnie też czekałem, a tu jakaś debata ;/

 

Wrzucił ktoś z was na YT albo jakiś serwis te odcinki,które macie nagrane ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Miałem ustawioną nagrywarkę na 2:15 w nocy i tez nie leciał :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

Czyli jak narazie puścili tylko 3 odcinki jak dobrze rozumiem. ogólnie to oni to puszczają jak się im żywnie podoba, raz jest raz nie ma :) pokęcone to jak nie wiem co. Mam tylko nadzieję żę teraz już będą emitowali już tak jak trzeba czyli o 12.00 w sobote premiera, że tak powiem, a w nocy przeważnie ok 4.00 powtórka :) Choć wsumie to się trzeba cieszyć, że wogóle puścili nam te Złote łany :) nagra się i nie będzie trzeba się zastanawiać czy poleci w tv czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonek1992    1

Ja dopiero wczoraj w sobote oglądałem 4 odcinek bo dawno mnie tu nie było i nie wiedzialem o tym że emitują Złote Łany w telewizji i bardzo bym chcial obejrzeć wszystkie odcinki i prosił bym aby ktoś chociaż je wrzucił na YT, albo je nagrał n płytke i mi je wysłał oczywiście pokryje koszty płyty i wysyłki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NPK    0

Mogli byście już umieszczać nagrane odcinki w miarę wolnego czasu, jeszcze żadnego nie oglądałem a w nocy nie puszczają ;)


Do rolnictwa podchodź z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj