Marciano

Złote łany

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Żyto Danowskie
jankowski17    2

Poszukaj na YouTube kiedyś było


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciano    7

panie i panowie, wielka prośba do Tych którzy maja sprzęt, ja niestety nie posiadam sprzętu, postarajcie się żadnego nie przegapić i nagrać wszystkie odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba    1

Nagram napewno na dekoder n ki ale jak to wrzucić do komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

dzisiaj leciał pierwszy odcinek na TVP3 ;)


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziudeczek    0

Ahh, szkoda że nie przeczytałem tego tematu wczoraj :)

 

Emisje prawdopodobnie będą w każdą sobotę o 12:00, ale nie jestem pewny :D

Powtórki dzisiaj w nocy o 2:42 i 3:56 na TVP Info

 

 

Też mam wielką prośbę niech ktoś to zgra ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A gdzie to bylo kręcone?Samochody mialy blachy z Jeleniej Góry a ta babka co jabłka zrywała jechała na rowerze do Oleśnicy k.Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Kurde ze tez nie moglem wczoraj rano zajrzeć na forum ;) Tak chcialbym obejzec ten pierwszy odcinek:rolleyes:


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

kurcze dawno mnie tu nie było( cóz gorący okres zwany sesją :D )a tu taka miła niespodzianka szkoda ze przegapiłem pierwszy odcinek ;) cóż jeśli w jakikolwiek sposób uda mi się to nagrać napewno to zrobię, nic narazie nie obiecuję ale będe się starał. a tak wogóle to powielam pytanie kolegi wyżej nagrał ktoś ten pierwszy odcinek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Moze to nasze błagania pomogły ;) No dzięki i nawet o przyzwoitej porze. 12 na obiad :D Ale też o 3:55 jest bodajże :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

ja będe prubował nagrać jak się mi uda załatwic jakiś sprzęt do tego :) jak coś to dam znać :) a i nikomu nie udalo sie nagrac pierwszego odcinka?? kurde bo nigdy go nie widzialem a zawsze chcialem go zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

Panowie i Panie drugi odcinek juz mamy :) myślę że następne też będą :) żebym sobie tylko nie zapomniał nagrać któregoś z nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

o pierwszym jakbym wiedzial to bym pewnie też nagrał niestety nie byłem na bierząco :) co do opublikowania to bede prubował, może jak zbiore wszystkie to wrzuce na jakiś serwer albo coś, a jak się mi nie uda to zgram na płyty i prześle komuś kto będzie dał rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A moze umieśc na YT po kolei, po jednej części to bezx pośpiechu to zrobisz w 3 kawałkach :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Ja ogladalm drugi odcinek, w nocy :) Co u duzo mówc pienky serial dokumentalny :)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj