Marciano

Złote łany

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Hulk 26.07.2023
miki20    2

Narazie nic wiecej nie wiem ale jak tylko będe coś wiedział to się napewno odezwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommot003    0

pamiętam ten reportaż (a zwłaszcza tego dziatka na początku co wychodzi z tego kanału B) ) oglądałem to pare ładnych lat temu. Też obejżał bym jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0

Koledzy dobra wiadomosc napisalem do tego uzytkownika z YT co ma wszystkie odcinki i okazalo sie ze tez ma konto na AF i juz kilka odcinkow zgral na kompa i niedlugo wrzuci. :-) Wiec czekamy.


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No to czekamy ;). Jak będzie ktoś chciał to do downloadu to ja moge to zrobic i rozmieścić na serwerze jakimś. Jeżeli tutaj dowodzący ludzie wyrażą zgode ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

A właśnie miałem napisac, żeby ktoś napisał do niego na youtube bo mi nic nie odpisał ;) NIe wiem obraził się na mnie. No to super ;) też nie mogę się doczekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

z tego co mi wiadomo już dużo osób z tego filmu nie żyje;) jak by co poinformujcie mnei bo tez bym chętnie oglądnoł:)


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

A jesli napisac do telewizji takie pismo zeby zamiast poraz 50 puszczac Janosika pusciliby Złote Łany??


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

Chyba kolego Wacek21 nie czytałeś całego tematu. Tam wcześniej napisałem w jednym poście, że dostałem odpowiedź odmowną, całośc znajduje sie chyba na 2 stronie.

A właśnie i co z tym naszym kolegą co miał to zgrywac?? bo do mnie się niestety nic nie odezwał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

Pamiętam jak były emitowane w telewizji, te niedzielne wieczory cała rodzina przed telewizorem, na kolejny odcinek to się czekało cały tydzień. Pamiętam pomarańczowego rekorda w jednym z pierwszych odcinków, bar Alaska oraz ich teksty np. jak ojciec mówi do syna który przegladał C360" trzeba by było filtry wymienić od paliwa", a syn mu na to" skąd je wezmę". Dobra też była sytuacja gdy ten sam ojciec ze swoimi synami naświetlił sobie oczy i wszyscy chodzili w okularach przeciwsłonecznych a stary powtarzał: ta spawara ma sakramentalny błys. Mogli by zrobić kontynuację ich losów po tylu latach, mieszczuchy zobaczyły by co się zmieniło po wejściu do Uni i na co przeznaczamy te niepotrzebnie dawane nam dopłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

Witam.

Mam takie pytanie czy ktoś nie pisał do tego kolegi z youtube??Ja mu wysłałem wiadomośc kilka dni temu ale niestety odpowiedzi nie dostałem :D

Może wy coś wiecie, w szczególności zwracam się do użytkownika c355 bo z tego co wiem to coś do niego pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0

Pisalem do niego jakies 2 tygodnie temu i odpowiedzi nie dostalem:-( niestety


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemas15    0

narazie proszę nie zamykać tematu.

 

Czy ktoś wie gdzie dokładnie było to nagrywane?? może ktoś zna kogoś z filmu???

 

Nagrywane było koło Oleśnicy wsie Smolna Ligota Wielka gdzieś koło tych wsi


SKR Smutny Koniec Rolnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

No ja też kiedyś oglądałem kilka odcinków jak byłem jeszcze mały smark. Niewiele z tego pamiętam ale coś w głowie zostało. z chęcią obejrzałbym to sobie jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1606    12

Ja tez bym to jeszcze obejrzał u mnie w okolicy to każdy to oglądał a jak by ktoś miał te odcinki to proszę o kontakt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Dobra też była sytuacja gdy ten sam ojciec ze swoimi synami naświetlił sobie oczy i wszyscy chodzili w okularach przeciwsłonecznych a stary powtarzał: ta spawara ma sakramentalny błys. Mogli by zrobić kontynuację ich losów po tylu latach, mieszczuchy zobaczyły by co się zmieniło po wejściu do Uni i na co przeznaczamy te niepotrzebnie dawane nam dopłaty.

 

Ten pan nazywał się bodajże Wełpa i rywalizował on z dwoma braćmi o nazwisku Gral. Wełpa zawsze mówił że oni obaj mają więcej, ale pojedynczo żaden z nich więcej niczego jak on nie ma ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj