Marciano

Złote łany

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Hulk 26.07.2023
Pawel330    1

Ja pamiętam te złote łany byłem jeszcze wtedy małym brzdącem :lol: to było nagrywane jakieś 8 lat temu bo chodziłem wtwedy do zerówki :lol:


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Napisano (edytowany)

Teraz dużo większym nie jesteś laugh.gif

Mi gdzieś zaginęły płyty z tym filmem: http://online.freeware.info.pl/ogame.html ...

Edytowano przez andrzej2110

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciano    7

witam

już kiedyś poruszałem temat tego serialu, jednak dyskusja o nim zamilkła więc chciałbym poruszyć go jeszcze raz, może teraz z lepszym rezultatem. Bardzo chętnie obejrzał bym ten serial jeszcze raz, z reszta nie tylko pewnie ja. Gdyby ktoś miał jakieś informacje skąd można go pobrać, jeśli to możliwe lub posiada go w swoich zbiorach to bardzo proszę o informacje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek3110    0

Ehh pamiętam ten film wtedy to miałem jakieś 6lat, to było super, zawsze to oglądałem z mamą, kiedyś jak byłem u kuzyna w mieście to nieodrywałem oczu od TV i oglądałem to z zapartym tchem, pamiętam coś że czerwony bizon kosił, niestety przed kuzyna debila niemogłem oglądać bo jego to wcale nie interesowało no i cóż zrobić, jakby ktoś miał to koniecznie prosze o wstawienie, zawsze ten dokument potrafił mnie wzruszyć,a jak wiadomo "jak prawdziwy chlop placze to musi być swięto" on był taki naturalny zero sztuczności, szkoda że teraz ciężko znaleść takie dziewczyny co nieboją sie wsi i sie jej niewstydzą :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K1ROVEZ    1

Ja tego niestety nie posiadam, ale doskonale to pamiętam, z racji tego, że było to kręcone w moich okolicach.

Pana Wełpę nie raz na żywo widziałem jak pędził swoją rozklekotaną 'sześćdziesiątką' bez kabiny, jego syn chodził do tej samej szkoły co ja, a zainteresowanym którzy co nieco pamiętają powiem, że ten koleś który wywrócił MTZ-a z gryką (stary Kałczor) już od dość dawna nie żyję...


good God damn and other such phrases...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0

I co naprawde nikt nie ma tego dokumentu? Chetnie zaplacilbym zeby mi to ktos nagral i wyslal na plycie do domu.


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

Witam

Ja też z miłą chęcią obejżałbym jeszcze raz ten serial.Niestety nigdzie go nie ma :) Jednak wciąż żyję nadzieji, że ktoś go posiada i udostępni go innym:)Jeśli jednak nikt go nie ma to wydaje mi się, że jedymym sposobem jest pisanie prośb do TVP o powtórki lub wydanie go na dvd.Ja ostatnio napisałem, lecz jeszcze nie dostałem dop. :) Proponuje więc żebyście i Wy pisali, nie wiem może jak dostaną większą ilośc e-maili to wkońcu wysłychają naszej prośby :)

Pozdrawiam wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

Ponieważ ostatnio nie dostałem odpowiedzi od TVP postanowiłem napisac jeszcze raz.I ku mojemu zdziwieniu dostałem odpowiedź,ale niestety nie taką jakiej się spodziewałem :blink: .To może ją zacytuje

"Witamy

Na razie TVP nie planuje emskie ani wydania tego cyklu na DVD. Niemniej jednak rozważymy taką możliwość.

Pozdrawiamy i dziękujemy za tę propozycję."

Cóż szkoda może jednak zmienią zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel820    1

Ja miełem wszystkie odcinki na plycie ale komuś porzyczyłem i nie oddał i nie mam.Albo zapodziały się gdzieś


Moja stajnia km MTZ Belarus 820 i MF 255

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

Oj tak popieram przedmówcę. Chyba byłby to jak dla mnie najlepszy prezent. I całe święta miałbym co oglądac :lol: :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0

Mam propozycje zeby ktos kto bedzie mial ten dokument i podzieli sie z innymi ludzmi z forum dostal jakiego vipa czy cos albo zeby anulowano mu ostrzezenia, to moze zachecic posiadacza. Co moderatorzty na to. Musisz to znalesc @Pawel bedziemy ci bardzo wdzieczni.


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0

A juz tracilem wiare w ludzi.

Moze lepiej zeby wstawil to jaks do sciagniecia i podal link. ja sie na tym nie znam ale ktos z forum kto sie zna moglby do niego napisac i wytlumaczyc jak to zrobic zeby mozna bylo to obejrzec na kompie lub jakims dvd bo na yt to wiadomo jaka jakosc i rozdzielczosc. Albo niech ten koles przesle wszystko komus z nas na forum i potem jeden od drugiego by wzial kto by chcial.


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

Panowie jest nadzieja, że będe miał Złote łany na płytach po nowym roku. Jak tylko będe miał to odrazu napisze :lol: Jeśli nie udało by mi się tego wrzucic na jakiś serwer to najwyże prześle komuś kto się na tym zna. Tak więc nadzieja się odrodziła ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0

Wszystkie odcinki bedziesz mial?


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

Napisałem do tego chłopaka co napisał na youtube, że ma te 12 czy 13 odcinków. No i spytałem się, czy nie dał by mi rady zgrac tego na płyty i przesłac. Teraz musze się tylko z nim dogadac co i jak :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0

Miki a on napisal ci ze przesle czy jesczez nic nie odpisal. Calosc to chyba 12 odcinkow nie czyli on ma wszystkie. Mam nadzieje ze jak bedziesz juz to mial to podzielisz sie z kolegami z forum :) Tylko niech dobrze zapakuje i zabezpieczy plytke jak bedzie przesylal.


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

No narazie to cisza :) tzn. napisalem mu wiadomośc na YT czy by mi to przesłał no i go poprosiłem, żeby się odezwał do mnie na gg. no i się odezwał. więc się go pytam czy mi zgra i wyśle. On mi potem odpisał cytuje "odezwij sie po nowym roku i jakos sie dogadamy"( a ja jestem w stanie zrobic wszystko żeby to miec), no to sie odezwałem, ale on się jeszcze nie odezwał. A co do dzielenia to już wyżej pisałem, że jak się mi nie uda wrzucic na żaden serwer to poprostu wyśle ( ja pokryje koszty płyt i znaczka) to komuś z Was kto to zrobi. Sumienie by mi spokoju nie dało jakbym się nie podzielił :), ponieważ dobrze znam to uczucie jak człowiek chce sobie pooglądac Zlote lany a tego nigdzie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0

I jak tam wiesz juz cos wiecej?


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj