Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złote łany

608 odpowiedzi na ten temat

#361 Share Marciano

Marciano

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 01 wrzesień 2012 - 09:37

Złote łany Panie Scyzor, ja również jako "prowodyr" tego tematu jestem zainteresowany reportażem o Złotych Łanach, w miarę mozliwości pomogę, jestem z mazowsza, w razie czego prośba o info.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złote łany Dzisiaj, 23:51
  •  

#362 Share scyzor

scyzor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 06 wrzesień 2012 - 18:36

Złote łany witam wszystkich zainteresowanych losami bochaterów reportażu zapedów przywódczych nieman i nie pcham się na piedestał dawni twórcy skontaktowali się ze mną i po rozmowie padła propozycja pomocy przy króktkim odcinku o losach bochaterów po tylu latach i to my mieliśmy to zrobić przy pomocy profesjonalistów i być może emisji w tvp odzew był od dwóch osób ale zamilkli wstępny termin był wrzesień lub do uzgodnienia jest kontkt telefoniczny z panią BEATĄ C i panią STRABURZYŃSKĄ reszta to nasze chęci i czas pozdrawiam

#363 Share Aldi

Aldi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 22 wrzesień 2012 - 17:02

Złote łany I jak bo coś widzę że temat pod*padł coś się sprawa posunęła dalej czy utkwiła w martwym punkcie??

#364 Share scyzor

scyzor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 22 wrzesień 2012 - 18:19

Złote łany witam wszystko w naszych rękach zapraszam chętnych na moją poczte /wieslaw 501@wp.pl

#365 Share marecki5056

marecki5056

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 29 listopad 2012 - 01:21

Złote łany Witam wszystkich.Czytam czytam i widze Ze mało wiecie hihi
Chodziłem z Agnieszką przez 4 lata przed jej obecnym mężem
mieszka w Proboszczowie i nadal jest przy swoich świnkach a 5 stycznia bedzie mieć już 33 lata
Szorcowie mieszkają w Pławnej dolnej Wełpa i Kałczor w niedalekiej okolicy (nie żyją)pani Wanda w Ligocie

#366 Share Kicu

Kicu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 07 grudzień 2012 - 21:53

Złote łany Czy to prawda, że Wełpe przygniotł Ciągnik ? Dalej jego żona prowadzi gospodastwo czy to jednak prawda, że wszystko wysprzedali ?

#367 Share persent2

persent2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 01 luty 2013 - 09:29

Złote łany I jak sytuacja z Panią franciszkową??
daje rade sama?
był ktos sprawdzić??

#368 Share scyzor

scyzor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 luty 2013 - 16:23

Złote łany wiwam cię persent byłem w listopadzie u pani franciszki ale niezastałem jej w domu byla u znajomych dzwoniła do mnie w grudniu narazie daje rade w obejściu najbardziej boi się że braknie jej sił ja bedę u niej przed świętami wielkanocnymi pozdrawiam

#369 Share persent2

persent2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 04 luty 2013 - 13:15

Złote łany dziękuję scyzor za odpowiedź.
jestem pełen szacunku dla Ciebie że nie odpusciłeś tematu i interesujesz się historią starszej Pani.
W jej sytuacji jeden telefon z pytaniem o zdrowie zapewne wiele znaczy. Może dzięki temu nei czuje się aż tak samotna i opuszczona.
Jeszcze raz dziękuje ci Scyzor

#370 Share scyzor

scyzor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 05 luty 2013 - 19:44

Złote łany nie ma za co dziękować intersują mnie losy bochaterów i nie tylko mnie bliżej wiosny będziemy chcieli nakręcic odcinek i wrzucić pani franciszka mieszka samotnie z pieskami starość ibrak kochanej osoby dokucza pozdrawiam cie persent

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#371 Share srbuczek

srbuczek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo. Mój kanał na YT: http://www.youtube.com/user/srbuczek?feature=mhee

Napisany 10 marzec 2013 - 20:54

Złote łany Czy mozna jakoś sie skontaktowac z tymi ludzmi ?

#372 Share DarK55

DarK55

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 15 marzec 2013 - 15:21

Złote łany Wiadomo coś nowego? Mieszka ktoś w okolicy i mógłby coś nagrać z tych gospodarstw, jak one teraz wyglądają? Fajnie by było jakby nagrali dokument o ich życiu na chwilę obecną.

#373 Share piotrus19

piotrus19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 21:16

Złote łany Z niecierpliwością czekamy na reportaż :) Coś wiadomo więcej?

Scyzor pełen szacun. CZEKAMY :)

Edytowany przez piotrus19, 02 kwiecień 2013 - 21:19.

#374 Share ursus55

ursus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 03 kwiecień 2013 - 20:09

Złote łany Jestem za, bardzo chciałbym zobaczyć jak to wszystko teraz wygląda chociaż jakiś krótki reportaż o naszych bohaterach. :)

#375 Share gazda_k

gazda_k

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 21:20

Złote łany witam,oglądałem złote łany już chyba po 10 razy te same odcinki na you tube,przed laty jak emitowali to w telewizji czekałem z niecierpliwośćia na kolejne odcinki. wie ktoś czy będą nagrywać nowe odcinki? czytałem że wełpa nie żyje... to prawda? wie ktoś co tam u pani franciszki? albo u pani wandy? irek się już ożenił?

#376 Share scyzor

scyzor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 30 maj 2013 - 08:04

Złote łany witam wszystkich forumowiczów mając wreszcie wolny czas wybrałem się na szukanie bochaterów z okolic oleśnicy po paru godzinach trafiłem do Irka po tych nastu latach dużo się zmieniło pani Wanda zmarła w 2004 roku niedoczekawszy synowej oraz trójki wspaniałych wnucząt jabloni tez niema zato jest zmechanizowane gospodarstwo około 100 ha ciągniki od casse po fenda jelonka kombajn john deere manitu oraz maszyny z wyższej półki gospodarstwo cały czas sie modernizuje i są plany na rozwój marzenia młodego Irka się spełniają powodzenia ,potem trafiłem do restauracji ,,U STEFANII,, na wylocie z oleśnicy na TRZEBNICE zaraz za autostradą pani Stenia też spełniła marzenia o lokalu z hotelem trafilem na przygotowania do imprezy dla wielu gości potem pojechałem do pani Franciszki żal po stracie męza z czsem mniejszy byliśmy na cmentarzu odwiedzić grób Franciszka z tego wypadu zrobiłem kilka ujęć wrzucę to na forum z pomocą domowników i nie krytykójcie mnie za jakość bo jednak jestem lepszym kirowcą mojej scanii niż operatorem w czerwcu rószam na jelenią górę do Wwłpów i odnależć innych a potem wspólnie nakrecimy jakis odcinek pozdrawiam wszystkich szczególnie pionierów izałożycieli tego tematu

#377 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 30 maj 2013 - 18:57

Złote łany @scyzor - jeśli to prawda co puiszesz to fotografuj , kręć ujęcia ile wlezie - strasznie jesteśmy wszyscy ciekawi co u tych ludzi :)

Panowie i panie właśnie śledzę program TV na nowy tydzień i w poniedziałek 3 czerwca o 16.20 w tvp 1 JEST EMITOWANY 1 ODCINEK ZŁOTYCH ŁANÓW :D

http://tv.wp.pl/?ticaid=110ae3

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#378 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motoryzacja

Napisany 30 maj 2013 - 20:01

Złote łany Ja też czekam na wszelkie informacje o tych bohaterach filmu! A kolego @scyzor tobie należą się podziękowania za to że dzielisz się z nami tymi informacjami :) No to w poniedziałek o 16.20 trzeba być przed telewizorem!!! Pozdrawiam ;)

#379 Share kam2128

kam2128

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mazsyny rolnicze i ogrodnicze

Napisany 01 czerwiec 2013 - 10:13

Złote łany Witam wszystkich fanów złotych łanów specjalnie dla tego wątku tutaj się zarejestrowałem wielki szacunek za za angażowanie dla Pana Scyzor oczywiście czekam na kolejne informacje o Welpach i zasiadam w poniedziałek o 16 20 przed telewizorem pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#380 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motoryzacja

Napisany 01 czerwiec 2013 - 11:56

Złote łany Spojrzałem dzisiaj w program i do czwartku będą leciały Złote Łany na TVP1 o 16,20.