Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złote łany

608 odpowiedzi na ten temat

#341 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motoryzacja

Napisany 18 czerwiec 2012 - 20:37

Złote łany Witam! Ja osobiście chciałbym aby znowu wyemitowali wszystkie odcinki Złotych Łanów! Tylko to by mogła być niedzielna emisja i tak po godzinie 20. Bo wiadomo że wtedy rolnik już może sobie zasiąść i w spokoju obejrzeć. A teraz wiadomo że będą same powtórki w TV. Pamiętam jak kiedyś wstawałem specjalnie bodajże około godziny 6 jak był puszczany ten seraial! Jeśli nie ma możliwości no kontynuację serialu to może jakiś reportaż co się z zmieniło od tej pory i jak tym bohaterom się żyje! Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złote łany Dzisiaj, 09:44
  •  

#342 Share scyzor

scyzor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 20 czerwiec 2012 - 20:19

Złote łany czapki z głów dla zapaleńców którzy rozwineli ten temat jest jakieś światełko w tunelu co do dalszych odcinków zlotych łanów lub innej formy reportaży poadrawiam

#343 Share buchaj

buchaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 380 postów

Napisany 20 czerwiec 2012 - 23:04

Złote łany hehe tak się składa, że kilka dni temu przypomniałem sobie o tym dokumencie:) trafiłem na ten temat i proszę!!! Z niecierpliwością oczekuję na dalsze informacje odnośnie dalszych odcinków "Złotych Łanów" :)

#344 Share miki20

miki20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna- Juventus!!
    Rolnictwo
    I wiele wiele innych....

Napisany 28 czerwiec 2012 - 21:05

Złote łany @Maly86 zawsze możesz na youtube sobie oglądnąc :) ja to chyba już z 10 razy oglądałem. Ja go poprostu uwielbiam , niby nie ma jakiejś wartkiej akcji, pościgów, sttrzelanin itp itd. ale jest prawdziwe życie. Człowiek jak to ogląda to tak jakby w jakiś sensie siebie widział, wie co oni czują, wie o czym mówią i to jest super :)
@BeataC
Dziękuję wam bardzo za to, że udało się wam coś takiego wspaniałego stworzyc :) A o jaki pomysł chodzi?? ;)

Edytowany przez miki20, 28 czerwiec 2012 - 21:06.

#345 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 962 postów

Napisany 01 lipiec 2012 - 18:33

Złote łany też pamiętam jak się czekało dawno dawno temu w niedzielę do późnego wieczora żeby obejrzeć Złote Łany, całą rodziną...

#346 Share BeataC

BeataC

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 lipiec 2012 - 08:19

Złote łany Przeglądając posty widziałam, że ktoś chciał z kamerą udać się do niektórych bohaterów i samemu nakręcić o nich film. Czy to nadal jest aktualne?

#347 Share scyzor

scyzor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 08 lipiec 2012 - 16:14

Złote łany właśnie wróciłem od państwa frańciszków pan franciszek zmarł w lutym 2012 roku na raka pani franciszka bardzo to przeżywa byliśmy na cmentarzu cały czas opowiadała o mężu franiu zrobiłem kilka zdjęć przyjadę z trasy to wrzuce p.s, Pani beato może nakrecić krótki dokument o bohaterach służe pomocą

#348 Share Adam3553

Adam3553

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 11 lipiec 2012 - 00:51

Złote łany

właśnie wróciłem od państwa frańciszków pan franciszek zmarł w lutym 2012 roku na raka pani franciszka bardzo to przeżywa byliśmy na cmentarzu cały czas opowiadała o mężu franiu zrobiłem kilka zdjęć przyjadę z trasy to wrzuce p.s, Pani beato może nakrecić krótki dokument o bohaterach służe pomocą

Pan Franciszek miał 87 lub 88 lat?
Kto w adwencie ziemię pruje, temu dwa lata choruje.

#349 Share BeataC

BeataC

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 11 lipiec 2012 - 21:35

Złote łany Scyzor, być może skorzystam z Pana pomocy. Możemy się jakoś skontaktować poza tym forum?

#350 Share scyzor

scyzor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 12 lipiec 2012 - 06:50

Złote łany witam pani Beato mój kontakt wieslaw 501@wp.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#351 Share scyzor

scyzor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 12 lipiec 2012 - 19:50

Złote łany Oto linki do zdjęć:
http://imageshack.us...jcie0076lh.jpg/
http://imageshack.us...djcie0071e.jpg/
http://imageshack.us...djcie0080u.jpg/
http://imageshack.us...djcie0079j.jpg/

Pan Franciszek miał 85 lat

#352 Share Krak

Krak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 18 lipiec 2012 - 13:05

Złote łany Witam, zarejestrowałem się tylko ze względu na ten wątek... Nie jestem rolnikiem, nie mieszkam na wsi, aczkolwiek problemy i życie na wsi nie są mi obce... Ja również pamiętam ten FENOMENALNY DOKUMENT!!! Jak oglądnąłem go ponownie po tylu latach to łezka się w oku zakręciła... Scyzor jak zobaczyłem te zdjęcia to aż serce ścisło... Ja również dołączam się do próśb innych forumowiczów pytających o dalsze losy bohaterów dokumentu... Zaszokował mnie trochę fakt iż "podobno" jeden z synów nieżyjącego Pana Kałczora jest poszukiwany....Czy to on? (trzeci od dołu) http://www.lwowek-sl...menu=4&numer=26 , a jeżeli to on to za co jest poszukiwany? Ojciec wydawał się być bardzo porządnym

#353 Share ZF9641

ZF9641

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 18 lipiec 2012 - 20:59

Złote łany Patrząc na grób Pana Franciszka aż się łza w oku kręci.Mądry człowiek,kochał ziemię bezgranicznie.

#354 Share BeataC

BeataC

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 14:21

Złote łany Scyzor! Pana poczta jest nieaktywna....może jakiś inny namiar?
POzdrawiam

Scyzor! Pana poczta jest nieaktywna....może jakiś inny namiar?
POzdrawiam

#355 Share scyzor

scyzor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:32

Złote łany Zrobiłem błąd w adresie, oto prawidłowy: wieslaw501@wp.pl na polu Franciszków rośnie coś zielonego z gryką i ambona ziemia jest do sprzedania mnie tagże scisneło ale jeszcze bardziej od opowiadań pani Franciszki ludzie są bezwgledni gdy czują interes własny ale to nie temat na forum pozdrawiam

#356 Share scyzor

scyzor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 01 sierpień 2012 - 20:15

Złote łany witam po rozmowie z panią Beatą jest propozycja stworzenia reportażu o losach bochaterów z naszą pomocą wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na moją poczte zapraszam

#357 Share scyzor

scyzor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 06 sierpień 2012 - 18:39

Złote łany witam wszystkich jesli ktos chce bezposredni kontakt z pania Beata to piszcie adres poczty wysle nr telefonu pozdrawiam

#358 Share scyzor

scyzor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 10 sierpień 2012 - 19:09

Złote łany witam czy ktoś jeszcze pamięta Złote łany

#359 Share Miczu

Miczu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 11 sierpień 2012 - 09:23

Złote łany Oczywiście że pamiętamy tylko że teraz jest jeden z najbardziej pracowitych okresów w roku i tego nie okazujemy :)
"Ziemia człowieka wydała
i Ziemia człowieka zje,
ale za to trzeba ją wielbić..."
Piękne słowa ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#360 Share Iwona24

Iwona24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 31 sierpień 2012 - 15:06

Złote łany scyzor, ja jestem bardzo zainteresowana reportażem n/t bohaterów "Złotych Łanów". Tylko, że mieszkam na Pomorzu, więc nie wiem jak mogłabym pomóc... Proszę pisać PW jakby co.