Marciano

Złote łany

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Hulk 26.07.2023
ZETORAK89    0

panowie co w sprawie jaiegoś filmiku o naszych starych bohaterach ? może jakieś zdjęcia ? strasznie jestem ciekawy jeżeli ktoś mieszka blisko to niech poświęci kilka dni i wrzuci jakiś materiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukann2731    0

Witam ! Panie SCYZOR,wiadomo już kiedy będzie domument o dalszych losach naszych kochanych bohaterów? Co u nich wszystkich teraz słychać? :) Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Jakość słaba ,ale i tak wielkie dzięki że poświęciłeś czas i kasę żeby pokazać jak się zmieniło po latach w "Złotych łanach ".

Szkoda że nie pojechałeś jeszcze do innych bohaterów serialu ,ale może kiedyś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly86    18

Poprostu Szacun, fajnie jest obejrzeć ich losy po latach :) Widać że Irek ostro rozwinął gospodarstwo, Pani Stenii marzenie też się spełniło tylko szkoda że ziemia Franciszków tak leży odłogiem! Może jeszcze ktoś jeszcze podobny filmik, mały reportaż wrzuci o pozostałych bohaterach! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arcis7    0

Wielkie dzięki za to ze poświeciłeś swój czas i odwiedziłeś bohaterów „Złotych Łanów”.

Czekamy na kolejne filmy, jeśli można w trochę lepszej jakości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kam2128    0

Wielkie dzięki dla pana czekamy jeszcze na jakiś krotki film o pozostałych bohaterach jeśli mógłbym coś poradzić to może lepiej byłoby gdyby pan robił więcej zdjęć dobrej jakości z opisem niż film słabej jakości ale to tylko taka moja podpowiedz jeszcze raz wielki szacun proszę jak zwykły normalny człowiek może pojechać zrobić krotki film a nasza durna telewizja kasy ma jak lodu ale nie interesuje ich reportaż o prawdziwym życiu maja w nosie tych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor    23

witam wszystkich użytkowników dziś wyjeżdzam do innych bochaterów serialu w okolicach Pławna Dolna oraz Górna będę ich szukał co z tego wyniknie powiadomie na foróm oraz Lubomierza Bar Alaska chyba jest na trasie NR30 może jakaś podpowiedż czekam przepraszam że tak póżno ale wróciłem dopiero z trasy ii znowu w drogę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukann2731    0

P. SCYZOR dzięki za "krótki reportaż". WIELKI SZACUN ! Pozdrawiam i czekam na dalsze info ! :) Pozdrowienia dla WSZYSTKICH ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor    23

witam wszystkich ponownie z mojego wyjazdu przywiozłem trochę wieści o losach pozostałych osób trafiłem do Państwa Szorców nadal są konie dużo bydła i pracy są plany na zmianę hodowli w gospodarstwie traktory CASE uwijają sie przy żniwach na początku jęczmień ozimy możemy pana Szorca z kamerą zaprasza nas pan Wełpa zginoł przygnieciony ciągnikiem synowie się rozjechali po świecie została córka z mężem i matką gospodarstwo pomniejszone daje przetrwanie rodzinie pan Kałczor zginoł w kłótni rodzinnej z rąk domownika to są tragiczne losy tych ludzi Państwo Konopka iAgnieszka z Mężem prowadzą gorspodarstwo z wielkim rozmachem inwestycji jak przystało na odważnego Chłopa Fendty obsługują kombajny przy koszeniu jęczmienia jest cheć pokazania gospodarstwa po 13 latach choć byłem 2 dni w okolicach Jeleniej nie znalazłem Baru Alaska pana Gralę nie zastałem w domu po krótce było by tyle napiszcie co dalej .PS w powrotnej drodze odwiedziłem panią Franie u niej wszystko w porządku jak na razie zrobiłem troche zdjęć wrzucę je póżniej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kam2128    0

Wielka szkoda tych którzy nie żyją no ale cóż takie życie jak widać ci co robili to rozwinęli się robią dalej ale przez te 13lat wiele się zmieniło szkoda że nie możemy tego zobaczyć ...

prawdopodobnie znalazłem miejsce gdzie był kiedyś bar Alaska teraz jest tam stacja orlen Wrocławska 6 Jelenia Góra prosze wpisac adres w mape google przyblizyc i zobaczyć

Edytowano przez kam2128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

Co się dzieje z młodym gospodarzem Markiem?

 

Marzy mi się nagrany profesjonalnie odcinek z muzyką ze starszych odcinków na wstępie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kam2128    0

Co się dzieje z młodym gospodarzem Markiem?

 

Marzy mi się nagrany profesjonalnie odcinek z muzyką ze starszych odcinków na wstępie. :)

 

chyba każdemu z nas się to marzy ;) ale wątpię ze coś takiego powstanie chociaż chętnie by się obejrzało takie odtworzenie losów tych ludzi po 13 latach ile się zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor    23

witam wszystkich co taka cisza piszcie co dalej z tym reportażem morze spotkanie przy grobie pana Franciszka w dzien zaduszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor    23

miejscowość to Twardogóra nowy cmentarz co do pomocy to przydały by sie miejscowości młodego marka i innych których nie znalazłem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

Chętnie bym odwiedził miejscowości w których były nagrywane odcinki "Złotych Łanów" ale troche daleko, a pracy w gospodarstwie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek12341    0

byłem w Pławnej w lipcu 2013, u szorców duże gospodarstwo MDW 527 przygotowany był do żniw jęczmienia ozimego, ciągniki to case i ursusy, ładowarki teleskopowe, nowy dom dużo zabudowań i konie oczywiście...widziałem z daleka walące się zabudowanie u wełpów...Ale byłem niestety krótko,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peter1376    0

Witam ja z kolegą mamy zamiar objechać motocyklem tereny gdzie kręcono Złote Łany , może uda się odwiedzić kilku bohaterów , marzy nam się odwiedzenie Pani Franciszki może wpadniemy też do pani Steni na obiad , ( wiem że prowadzi restauracje ) . Wyjazd planujemy zrobić w Maju lub Czerwcu w Weekend . Może jest na forum jakiś motocyklista który miał by ochotę pojechać z nami ? w grupie zawsze raźniej , termin do ustalenia . Narazie wszystko jest jeszcze w planach ale zapowiada się niezła wyprawa .

Edytowano przez peter1376

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
steyr1980    0

Witam wszystkich.Zatkało mnie widząc tak duże zainteresowanie serialem oraz jego bohaterami :-) żałuje że nie wszedłem tu wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj