Marciano

Złote łany

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Hulk 26.07.2023
scyzor    23

witam wszystkich forumowiczów mając wreszcie wolny czas wybrałem się na szukanie bochaterów z okolic oleśnicy po paru godzinach trafiłem do Irka po tych nastu latach dużo się zmieniło pani Wanda zmarła w 2004 roku niedoczekawszy synowej oraz trójki wspaniałych wnucząt jabloni tez niema zato jest zmechanizowane gospodarstwo około 100 ha ciągniki od casse po fenda jelonka kombajn john deere manitu oraz maszyny z wyższej półki gospodarstwo cały czas sie modernizuje i są plany na rozwój marzenia młodego Irka się spełniają powodzenia ,potem trafiłem do restauracji ,,U STEFANII,, na wylocie z oleśnicy na TRZEBNICE zaraz za autostradą pani Stenia też spełniła marzenia o lokalu z hotelem trafilem na przygotowania do imprezy dla wielu gości potem pojechałem do pani Franciszki żal po stracie męza z czsem mniejszy byliśmy na cmentarzu odwiedzić grób Franciszka z tego wypadu zrobiłem kilka ujęć wrzucę to na forum z pomocą domowników i nie krytykójcie mnie za jakość bo jednak jestem lepszym kirowcą mojej scanii niż operatorem w czerwcu rószam na jelenią górę do Wwłpów i odnależć innych a potem wspólnie nakrecimy jakis odcinek pozdrawiam wszystkich szczególnie pionierów izałożycieli tego tematu

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

@scyzor - jeśli to prawda co puiszesz to fotografuj , kręć ujęcia ile wlezie - strasznie jesteśmy wszyscy ciekawi co u tych ludzi :)

 

 

 

Panowie i panie właśnie śledzę program TV na nowy tydzień i w poniedziałek 3 czerwca o 16.20 w tvp 1 JEST EMITOWANY 1 ODCINEK ZŁOTYCH ŁANÓW :D

 

http://tv.wp.pl/?ticaid=110ae3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly86    18

Ja też czekam na wszelkie informacje o tych bohaterach filmu! A kolego @scyzor tobie należą się podziękowania za to że dzielisz się z nami tymi informacjami :) No to w poniedziałek o 16.20 trzeba być przed telewizorem!!! Pozdrawiam ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kam2128    0

Witam wszystkich fanów złotych łanów specjalnie dla tego wątku tutaj się zarejestrowałem wielki szacunek za za angażowanie dla Pana Scyzor oczywiście czekam na kolejne informacje o Welpach i zasiadam w poniedziałek o 16 20 przed telewizorem pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly86    18

Spojrzałem dzisiaj w program i do czwartku będą leciały Złote Łany na TVP1 o 16,20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kam2128    0

Spojrzałem dzisiaj w program i do czwartku będą leciały Złote Łany na TVP1 o 16,20.

 

pomylka do piatku maj byc emitowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Pewnie od poniedziałku do piątku i od nowego tygodnia tak samo :)

 

Zmiennicy też mają być codziennie o 5.50 rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly86    18

A być może że do piątku, ja mam program do czwartku ;) Może kolego @OKEY lepsze "Chłopaki do wzięcia",ale ja i tak wolę ten dokument o naszej polskiej wsi i problemach panujących na niej :D Lecz oczywiście nie neguję twojego zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam3553    194

Włączam tv, przez przypadek jeszcze tvp1, a tutaj widzę Pana Franciszka jak orze koniem i wypowiada słowa:" Bo to jest pan doktor, bo to jest pan profesor, a ja jestem pan rolnik!", oj ździwienie było. Mimo, że oglądałem ten serial dokumentalny już kilka razy na YT, ale nie odmówię sobie tej przyjemności i oglądnę jeszcze raz w tv. Przypominam! Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 16.20 na tvp1.


Kto w adwencie ziemię pruje, temu dwa lata choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0    33

Oglądamy obowiąkowo Panowie.Już taki serial nie powstanie.Teraz przez tydzień nie będzie nic ważniejszego o 16.20 do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

Proponuje, żeby administrator tego forum zrobił przypomnienie w postaci takiej samej jak chatu ( jeżdżący pasek na ekranie), tak żeby każdy użytkownik wiedział że film ten jest emitowany w TYP 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazda_k    0

super,super,super panie scyzor, zrób pare fotek albo nagraj jakiś filmik o tych ludziach.nie wiedziałem że pani wanda nie żyje... szkoda.jak będziesz miał fotki to wrzucaj na forum.szkoda że tvp1 nie nakręca kolejnych odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superbaor    0

@scyzor - opowiedz coś jeszcze co wiesz co tam powstało na sprzedanej ziemi pana Franciszka? Co się stało z gospodarstwem Edwarda Wełpy, bo słyszałem że już nie istnieje? :( Szkoda bardzo człowieka bardzo lubiłem patrzeć na jego zmagania ze żniwami i jego licznymi wpadkami, a tak wogóle to ile oni mieli hektarów? I co tam u braci Gralów rozwijają swoje gospodarstwo? ;) Proszę Cię odpowiedz na te pytania :) I zrób jakieś fotki :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arcis7    0

@superbaor- Pan Edward w 4 odcinku (jutro w TV xD) mówi że ma 120h.

@scyzor- Czekam na jakiekolwiek nowe wieści dotyczące bohaterów, zdjęcia bądź filmy (chętnie bym pomógł ale mieszkam na drugim końcu Polski- pomorskie i nie wybieram się w tamte rejony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25

Panowie, zastanawiam się czy nie stworzyć na jakimś portalu społecznościowym takim jak nk.pl Konta dla Serialu "Złote łany". Może przez takie konto będzie łatwiej o informacje o bohaterach tego dokumentu. Widzę w temacie, że znaleźliście młode pokolenie tego serialu.

Na Facebook'u jest http://https://pl-pl.facebook.com/pages/Z%C5%82ote-%C5%81any/183227028406904

Czekam na waszą opinię

Pozdrawiam Marcin.

Edytowano przez mmarcinn001

Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam3553    194

Na FB jest profil Złotych Łanów


Kto w adwencie ziemię pruje, temu dwa lata choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazda_k    0

witam. panie scyzor a wiesz co tam nowego u tego henka i jego żony co przyjechali z holandii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28671

ja niestety nie będę mógł oglądać w TVP, w czasie kiedy jest emitowany jestem w drodze z pracy do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Drodzy państwo nie przegapcie , bo czasami (np. w poniedziałek) złote łany są o 16.10 - szkoda przegapić nawet 10 minut tego filmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emcio1672    0

Witam ostatnio miałem kontakt z jednym z synów Wełpy i mi opowiadał że jak Ojciec zmarł to całe gospodarstwo się rozpadło został tylko ursus c360 i budynki.

Edytowano przez emcio1672

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusc325    1

Henk i Joanna dalej prowadzą gospodarstwo i trzymają krowy, mają też dom w mojej wiosce i przy nim uprawiają w szklarniach pomidory. Ostatnio kupowałem krzaki od pani Joanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj