Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złote łany

608 odpowiedzi na ten temat

#301 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 19 czerwiec 2011 - 18:40

Złote łany No to mamy już scenariusz do 2 serii złotych łanów. :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złote łany Dzisiaj, 17:29
  •  

#302 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 czerwiec 2011 - 19:05

Złote łany

Jaki wolno myślący byłeś rok temu taki jesteś nadal. Jak prawdziwa jest taka wersja że zamordował Edka to może siedział przez te sześć lat w więzieniu i go wypuścili. Zresztą jak jesteście tacy ciekawi to napiszcie do niego że po internecie krąży legenda że zamordował swojego ojca i czy to prawda, może wam odpisze, żebym miał nk to sam bym do niego napisał ale cóż nie uznaje tego typu portali więc musi to zrobić któryś z was.

A czy ktoś tu napisał że "zamordował ojca "???,nic takiego nikt nie napisał ,każdy pisze coś tam widział ,coś tam słyszał ale żadnych konkretów .Po prostu jak ktoś oglądał ten serial to jest ciekaw jak teraz żyją bohaterowie (którzy jeszcze żyją )czy nadal zajmują się gospodarowaniem ,czy te młode dziewczyny które występowały w serialu ,jak Agnieszka Konopka ,czy Dorota Szorc ,nadal pracują na swoich gospodarstwach ,czy przeniosły się do miasta ,czy Irek znalazł żonę ,bo jego mama tak czekał na synową jak diabeł na grzeszną duszę .Takie podstawowe info.,nikt nikomu nie zagląda pod kołdrę ale jesteśmy ciekawi jak komu się ułożyło w życiu .

#303 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 19 czerwiec 2011 - 19:53

Złote łany Oj no i juz musisz wypominać wesoły? :D Kompleksy jakieś masz? No widzisz nie pomyślałem nawet żeby zabił ojca ap o za tym troche mało za morderstwo czyż nie? No w sumie w tym kraju wszystko możliwe że za kota więcej dostaniesz niż za człowieka
Mój Wladimirec podbija świat

#304 Share Dominik1994

Dominik1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja Rolnictwo dziewczyny

Napisany 19 czerwiec 2011 - 20:01

Złote łany pisałem do niego nie dostałem odpowiedzi i od Szorc również nie dostałem ODp.
z 2tygodnie temu pisałem

Edytowany przez Dominik1994, 19 czerwiec 2011 - 20:04.

:)

#305 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 19 czerwiec 2011 - 22:38

Złote łany Pierdzielicie bajki zupełnie jak żule pod sklepem, człowiek zginął i trudno, żyjemy dalej trzeba się pogodzić , wasze scenariusze pasują bardziej do mody na sukces niż do złotych łanów, bardziej mnie interesują losy tj. kolega wyżej napisał pań oczywiście tych młodych i młodych bohaterów
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#306 Share miki20

miki20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna- Juventus!!
    Rolnictwo
    I wiele wiele innych....

Napisany 20 czerwiec 2011 - 10:25

Złote łany Ludzie jakie morderstwo, przecież na bodajże 13 stronie tego tematu urzytkowik "coje123" zacytował wam wiadomość od Pawła Kałczora którą otrzymał i tam jest wyraźnie napisane, że Edka Wełpę przygniótł ciągnik. A przypuszczam, że on to chyba najlepiej wie. A co u Irka to też ciekawy jestem :)
Pozdrawiam :)

#307 Share Konstantyn

Konstantyn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 18 lipiec 2011 - 17:01

Złote łany Szkoda bo Wełpa widać,że dbał o swoje gospodarstwo, nie był pijak, pracowali od rana do nocy,ciekawe czy ktoś to od nich kupił, czy jeszcze mieszkają w Pławnej?

Czy ktoś w ogóle jeszcze odwiedza to formu?

Edytowany przez Konstantyn, 20 lipiec 2011 - 17:37.

#308 Share martinezo

martinezo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 923 postów

Napisany 03 grudzień 2011 - 19:23

Złote łany obejrzałem dzisiaj wszystkie części filmu ( 12 odcinków) "Złotych Łanów" i muszę przyznać, że robi wrażenie ten dokument. W czasie kiedy był emitowany w TV nie miałem możliwości oglądać wszystkich odcinkówDodany obrazek
Tak jak kilka osób tutaj na forum bardzo ciekawi mnie co dzieje się z bohaterami filmu, co dzieje się z tymi którzy jeszcze żyją......

#309 Share Konstantyn

Konstantyn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 grudzień 2011 - 22:31

Złote łany

obejrzałem dzisiaj wszystkie części filmu ( 12 odcinków) "Złotych Łanów" i muszę przyznać, że robi wrażenie ten dokument. W czasie kiedy był emitowany w TV nie miałem możliwości oglądać wszystkich odcinkówDodany obrazek
Tak jak kilka osób tutaj na forum bardzo ciekawi mnie co dzieje się z bohaterami filmu, co dzieje się z tymi którzy jeszcze żyją......

#310 Share scyzor

scyzor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 16:21

Złote łany Witam, jestem tu nowy. Wpadłem przypadkiem na film "Złote Łany" i przypomniałem sobie kiedy był emitowany pierwszy raz, to fajnie, że ktoś wsadził je wszystkie na you tube, wielkie dzięki mu za to. Tak mnie to wciągnęlo, że zacząłem szukać miejscowości akcji tych filmów, znalazłem na mapie hybrydowej google siedlisko państwa Frańciszków. Czytałem forum i są chętni do odwiedzenie tych miejsc. Ja również bardzo chętnie wybrałbym się tam dlatego czekam na dalsze posty w tym temacie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#311 Share scyzor

scyzor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 07 styczeń 2012 - 16:50

Złote łany czytane jest to forum

#312 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 07 styczeń 2012 - 16:57

Złote łany Pewnie ze czytane, ale czy państwo franciszkowie beda chcieli odwiedzin ?
Ciekawe jak teraz reszcie sie zyje ?
Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

#313 Share scyzor

scyzor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 19:19

Złote łany Tego nikt nie wie życie pisze różne scenariusze ale można odwiedzić te mmiejsca niezakłucając spokoju rodzinnego

#314 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 21:46

Złote łany Nie wiem czy aktualnie, ale tutaj Pani Stenia miała swój sklep chyba ?

http://www.kwiaton.p.../sklep-olesnica
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#315 Share muflon

muflon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 23:31

Złote łany Witam serdecznie wszystkich ,Ktos juz wczesniej napisal ze Pan Franciszek nie zyje co z jego zona nie wiadomo. w tym roku wybieram sie w te strony motocyklem ktos sie pisze na jakis konkretny termin ?

#316 Share Przemas15

Przemas15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja rolnictwa , samochody

Napisany 14 styczeń 2012 - 18:16

Złote łany http://nk.pl/#profil...71?referer=sz_p Na naszej-klasie znalazłem prawdopodobny profil Agnieszki Konopki
SKR Smutny Koniec Rolnictwa

#317 Share scyzor

scyzor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 08:47

Złote łany Witam wszystkich zamierzam sie wybrać czerwiec lub lipiec wtedy będe miał trochę luzu fajnie bedzie jechaćmiłosnikami złotych łanów

#318 Share AUSCHTAGEN

AUSCHTAGEN

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 31 postów

Napisany 25 styczeń 2012 - 00:01

Złote łany 18 stycznia 2012r. w programie "Raport z Polski" na TVP Info było pokazywane gospodarstwo (obecnie nowoczesna chlewnia, nie to co dawniej rozlatujące się budynki po PGR) p.Konopki z córką, chodziło tam o to, że podarował na cele charytatywne świniaka i został ukarany. Nic więcej na ten temat nie wiem gdyż cynk o materiale dał mi wujek który przypadkiem natrafił na emisję w TV jednak nie zdążył tego nagrać.

P.S. Sprawdzałem na stronie TVP Info i są te programy online jednak z tego dnia nie ma, chyba że była to powtórka z innej daty. Materiał leciał po godz.13, a na ich stronie wszystko jest z godz.15:10 w dodatku tylko z wybranych dni.

Teraz kilka faktów na temat dzieci pana Lesława - Agnieszka wyszła za mąż (niedługo będzie miała dziecko), Paweł się ożenił, Edyta jest wolna - wszyscy pomagają na gospodarstwie, poza tym zatrudniają stałych pracowników. Jeśli macie więcej pytań to pisać bo mam kontakt z osobą która tam pracuje :)

Podmieniłem na YT część odcinków na lepszą jakość.

Edytowany przez AUSCHTAGEN, 25 styczeń 2012 - 20:16.

#319 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 25 styczeń 2012 - 09:58

Złote łany A co z Irkiem i panią Wandą?

Edytowany przez Piotruniu25, 25 styczeń 2012 - 09:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#320 Share Kamis2010

Kamis2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 25 styczeń 2012 - 19:51

Złote łany Dzisiaj to znalazłem i od razu oglądam :) super dokument, oby nakręcili nową serie :)