Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złote łany

608 odpowiedzi na ten temat

#281 Share Yao

Yao

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 31 maj 2011 - 23:14

Złote łany Witam Was serdecznie:) Zarejestrowałam się tu po to żeby przywitać się z miłośnikami Złotych Łanów:) Przypomniało mi się jak co niedzielę siadałam z Rodzicami przed telewizorem i oglądaliśmy ten dokument. Dziękuję za udostępnienie go na YT, obejrzałam wszystkie odcinki w 2 dni (gdybym nie musiała pracować, obejrzałabym pewnie wszystkie po kolei). Sama wychowałam się na wsi, Dziadkowie prowadzili małe gospodarstwo i te czasy wspominam z łezką w oku. Dom i ziemię odziedziczyła moja Mama, niestety wszystko "stoi wolno". Wielu chętnych chciało kupić od Mamy ten rozsypujący się dom, ale nie wyobrażamy sobie, że chodzi po nim ktoś obcy. Obiecałam sobie, że wygram w lotto, wyremontuję dom i ożywię na nowo to przepiękne miejsce z którym wiąże się tyle cudownych wspomnień:) Bohaterowie Złotych Łanów, są tak wspaniali że ma się ochotę Ich odwiedzić, złapać za widły i pomóc Pani Wandzi. Chciałabym złożyć kwiaty i zapalić znicz na grobie Pana Frania, którego bardzo pokochałam. Szanuję ludzi pracy, ciężkiej pracy. Gardzę nieróbstwem, oraz ludźmi którzy odziedziczyli wszystko po bogatych rodzicach, a sami nigdy nie pracowali. Niestety tacy ludzie jak nasi Dziadkowie i Babcie już nigdy nie będą się rodzili, szkoda że nie doceniałam tego będąc gówniarą ehhh...

Pozdrawiam Was i życzę wszystkiego co najlepsze, Klaudia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złote łany Dzisiaj, 17:38
  •  

#282 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 31 maj 2011 - 23:30

Złote łany A grasz w lotto "Bo żeby wygrać trzeba grać" :rolleyes: też czasami zagram ale jakoś to nie idzie <_< .A tak po zatem macie jakieś ciekawostki o bohaterach.

Edytowany przez kapi123, 31 maj 2011 - 23:32.

#283 Share Yao

Yao

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 01 czerwiec 2011 - 23:41

Złote łany Ano zagra się czasem;) Mama mojej przyjaciółki trafiła kilka lat temu 6tkę w dużego;) Czyli można w to dziadostwo wygrać;)

#284 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 02 czerwiec 2011 - 16:44

Złote łany Tylko graniczy to z cudem :rolleyes: My z kumplami w liceum namiętnie kupowaliśmy zdrapki :lol:
Co do złotych łanów to też oglądałem :rolleyes: Mogli by zrobić teraz kontynuację ;)

#285 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 02 czerwiec 2011 - 16:54

Złote łany No właśnie co się zmieniło po jedenastu latach :)

#286 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 02 czerwiec 2011 - 17:15

Złote łany Nie koniecznie chodzi mi o tych samych bohaterów i tereny ale ogólnie pokazanie życia rolnika w sezonie największych prac - sianokosów i żniw.

#287 Share miki20

miki20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna- Juventus!!
    Rolnictwo
    I wiele wiele innych....

Napisany 02 czerwiec 2011 - 21:03

Złote łany Co do nakręcenia kolejnej serii "Złotych Łanów" to dowiedziałem się od naszej koleżanki "Infinity09", że była propozycja nakręcenia 2 serii, ale niestety bohaterowie się na to nie zgodzili. Cóż szkoda, z miłą chęcią by ich człowiek znowu zobaczył na ekranie ;) Dowiedziałem się jeszcze tyle, że państwo Gralowie dalej wraz z synami prowadza gospodarstwo, a i że pani Rozalia z siastrą już też nie żyją.

#288 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 02 czerwiec 2011 - 21:14

Złote łany Można nakręcić , a jako bohaterów osoby z AF tych dużych bambrów, i i tych mniejszych i średnich , czyli pokazać oblicze polskiego rolnictwa 11 lat później z różnych perspektyw :rolleyes: , ale to tylko propozycja, to co robimy zrzute na sponsoring??
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#289 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 02 czerwiec 2011 - 21:52

Złote łany Tak bobytempelton zaczynaj wysyłać sms-y to tylko 4 zł plus VAT :lol: :lol: :lol:

#290 Share ursusc325

ursusc325

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,muzyka(techno),sporty

Napisany 06 czerwiec 2011 - 22:10

Złote łany Jak chcecie wiedzieć co się teraz dzieje w Złotych Łanach to mam numer do pani Wełpy 757 890 364.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#291 Share Dominik1994

Dominik1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja Rolnictwo dziewczyny

Napisany 07 czerwiec 2011 - 10:04

Złote łany @ursusc325 kolego prowadzą oni te gospodarstwo jeszcze ?? dawno nie żyje pan Wełpa ?? jeden koleś na YT pisał ze ma od nich kombajn tego bizona ciekawe jaki teraz maja sprzęt????

Wełpa już nie żyje dobrych pare lat koło 7 lat. było parę wersji co do jego śmierci ze niby z synem się pokłócił i podczas sprzeczki doszło do rękoczynów i niby gdzieś go siekierą trzasną czy widłami, kolejna wersja była taka ze niby go ciągnik do ściany przygniótł. w każdym bądź razie nie żyje chłopina. Żona po jego śmierci zaczęła przepijać gospodarkę i cały dobytek wełpy rozsprzedała za tak zwane"psie" pieniądze teraz po ich złotych łanach to tylko legenda takie uzyskałem informacje

Edytowany przez Dominik1994, 08 czerwiec 2011 - 20:37.

:)

#292 Share Dominik1994

Dominik1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 08 czerwiec 2011 - 21:50

Złote łany

Nie dziwie się że Wełpa zginął w wypadku. Przecież jakie szroty miał. Przykład MTZ bez szyb i tłumika wszystko luźne zacinające sie hamulce <_< Ten 72 czy tam 7745 też nie lepszy stan. Jak w PGR

z tymi ciągnikami było tak że oni z góry zjeżdżali to się nie raz wywrócił a co do losów welpy napisałem niżej

#293 Share fandokumentu

fandokumentu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 15 czerwiec 2011 - 18:39

Złote łany

Ostatni odcinek

Brakującą 5tą część postaram się dodać jeszcze w tym tygodniu :)

Dzięki. Wielu ludzi będzie Ci wdzięcznych

#294 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 19 czerwiec 2011 - 11:15

Złote łany

z tymi ciągnikami było tak że oni z góry zjeżdżali to się nie raz wywrócił a co do losów welpy napisałem niżej

Moze i zjeżdżali ale bez przesady ile razy można sie wywracać trzeba wziąć to raz zimą i wyklepać wstawić szyby zrobic co rozwalone a nie tak jeździć. A tłumik to koszt 80 zł. Wogóle dziwna tam sytuacja była w tamtych latach gdzie u nas to ludzie kupowali za gotówke nowy sprzęt to oni mieli szrot i koniec z końcem ledwo wiązali. :blink: :blink:
Mój Wladimirec podbija świat

#295 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 19 czerwiec 2011 - 12:05

Złote łany Bodajże mieli 50 hektarowe gospodarstwo i nabrali tych kredytów preferencyjnych i to ich trochę dobiło.

#296 Share Dominik1994

Dominik1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 19 czerwiec 2011 - 13:32

Złote łany @UrsusCzesio z tym się zgodzę ze tłumik to koszt 80zł ale oni nie mieli czasu na to zresztą w jakieś części filmu stary welpa mówił ze albo będzie klepany albo pójdzie na sprzedaż

#297 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 19 czerwiec 2011 - 14:35

Złote łany Wiem wiem mieli klepać albo sprzedawać ale jeszcze był Zetor i C-360 obraz nędzy i rozpaczy. Sądze na 100% że zginął w wypadku a nie przez syna widać że zgodna rodzina była a maszyny były obrazem nędzy i rozpaczy gdzie o wypadek nie trudno. Burty w starze to spawane juz z 10 razy bo urwane także samo za siebie mówi Pośpiech, brawura, brak uwagi. Ale ogólnie. W sumie mogą kręcic u mnie :D Bo różni gospodarze są, konie są, konflikt jest :D Także teraz złote łany na pomorzu :D

#298 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 czerwiec 2011 - 15:30

Złote łany Ja nie wnika jak zginął Wełpa ,ale zobaczcie to zdjęcie na NK jego syna i zwróćcie uwagę na podpis czy tam tytuł tego zdjęcia "nareszcie wolny ",nie wiem jak wam ,ale mi daje taki opis do myślenia ,bo od czego ten Maniek jest wolny ?,od szkoły ,dziewczyny ?
Link do zdjęcia http://nk.pl/#profil...llery/album/2/3

#299 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 19 czerwiec 2011 - 17:27

Złote łany no ta ale on nie żyje juz z 7 lat także to nie wiem co ma dać do myślenia moze wolny od wojska?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#300 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 19 czerwiec 2011 - 18:29

Złote łany Jaki wolno myślący byłeś rok temu taki jesteś nadal. Jak prawdziwa jest taka wersja że zamordował Edka to może siedział przez te sześć lat w więzieniu i go wypuścili. Zresztą jak jesteście tacy ciekawi to napiszcie do niego że po internecie krąży legenda że zamordował swojego ojca i czy to prawda, może wam odpisze, żebym miał nk to sam bym do niego napisał ale cóż nie uznaje tego typu portali więc musi to zrobić któryś z was.
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long