Marciano

Złote łany

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Żyto Danowskie
Krak    0

Witam, zarejestrowałem się tylko ze względu na ten wątek... Nie jestem rolnikiem, nie mieszkam na wsi, aczkolwiek problemy i życie na wsi nie są mi obce... Ja również pamiętam ten FENOMENALNY DOKUMENT!!! Jak oglądnąłem go ponownie po tylu latach to łezka się w oku zakręciła... Scyzor jak zobaczyłem te zdjęcia to aż serce ścisło... Ja również dołączam się do próśb innych forumowiczów pytających o dalsze losy bohaterów dokumentu... Zaszokował mnie trochę fakt iż "podobno" jeden z synów nieżyjącego Pana Kałczora jest poszukiwany....Czy to on? (trzeci od dołu) http://www.lwowek-slaski.policja.gov.pl/www/index.cgi?menu=4&numer=26 , a jeżeli to on to za co jest poszukiwany? Ojciec wydawał się być bardzo porządnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZF9641    22

Patrząc na grób Pana Franciszka aż się łza w oku kręci.Mądry człowiek,kochał ziemię bezgranicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeataC    0

Scyzor! Pana poczta jest nieaktywna....może jakiś inny namiar?

POzdrawiam

 

Scyzor! Pana poczta jest nieaktywna....może jakiś inny namiar?

POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor    23

Zrobiłem błąd w adresie, oto prawidłowy: wieslaw501@wp.pl na polu Franciszków rośnie coś zielonego z gryką i ambona ziemia jest do sprzedania mnie tagże scisneło ale jeszcze bardziej od opowiadań pani Franciszki ludzie są bezwgledni gdy czują interes własny ale to nie temat na forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor    23

witam po rozmowie z panią Beatą jest propozycja stworzenia reportażu o losach bochaterów z naszą pomocą wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na moją poczte zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor    23

witam wszystkich jesli ktos chce bezposredni kontakt z pania Beata to piszcie adres poczty wysle nr telefonu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miczu    15

Oczywiście że pamiętamy tylko że teraz jest jeden z najbardziej pracowitych okresów w roku i tego nie okazujemy :)


"Ziemia człowieka wydała
i Ziemia człowieka zje,
ale za to trzeba ją wielbić..."
Piękne słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona24    0

scyzor, ja jestem bardzo zainteresowana reportażem n/t bohaterów "Złotych Łanów". Tylko, że mieszkam na Pomorzu, więc nie wiem jak mogłabym pomóc... Proszę pisać PW jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciano    7

Panie Scyzor, ja również jako "prowodyr" tego tematu jestem zainteresowany reportażem o Złotych Łanach, w miarę mozliwości pomogę, jestem z mazowsza, w razie czego prośba o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor    23

witam wszystkich zainteresowanych losami bochaterów reportażu zapedów przywódczych nieman i nie pcham się na piedestał dawni twórcy skontaktowali się ze mną i po rozmowie padła propozycja pomocy przy króktkim odcinku o losach bochaterów po tylu latach i to my mieliśmy to zrobić przy pomocy profesjonalistów i być może emisji w tvp odzew był od dwóch osób ale zamilkli wstępny termin był wrzesień lub do uzgodnienia jest kontkt telefoniczny z panią BEATĄ C i panią STRABURZYŃSKĄ reszta to nasze chęci i czas pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldi    0

I jak bo coś widzę że temat pod*padł coś się sprawa posunęła dalej czy utkwiła w martwym punkcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marecki5056    1

Witam wszystkich.Czytam czytam i widze Ze mało wiecie hihi

Chodziłem z Agnieszką przez 4 lata przed jej obecnym mężem

mieszka w Proboszczowie i nadal jest przy swoich świnkach a 5 stycznia bedzie mieć już 33 lata

Szorcowie mieszkają w Pławnej dolnej Wełpa i Kałczor w niedalekiej okolicy (nie żyją)pani Wanda w Ligocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicu    70

Czy to prawda, że Wełpe przygniotł Ciągnik ? Dalej jego żona prowadzi gospodastwo czy to jednak prawda, że wszystko wysprzedali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor    23

wiwam cię persent byłem w listopadzie u pani franciszki ale niezastałem jej w domu byla u znajomych dzwoniła do mnie w grudniu narazie daje rade w obejściu najbardziej boi się że braknie jej sił ja bedę u niej przed świętami wielkanocnymi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
persent2    0

dziękuję scyzor za odpowiedź.

jestem pełen szacunku dla Ciebie że nie odpusciłeś tematu i interesujesz się historią starszej Pani.

W jej sytuacji jeden telefon z pytaniem o zdrowie zapewne wiele znaczy. Może dzięki temu nei czuje się aż tak samotna i opuszczona.

Jeszcze raz dziękuje ci Scyzor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor    23

nie ma za co dziękować intersują mnie losy bochaterów i nie tylko mnie bliżej wiosny będziemy chcieli nakręcic odcinek i wrzucić pani franciszka mieszka samotnie z pieskami starość ibrak kochanej osoby dokucza pozdrawiam cie persent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarK55    0

Wiadomo coś nowego? Mieszka ktoś w okolicy i mógłby coś nagrać z tych gospodarstw, jak one teraz wyglądają? Fajnie by było jakby nagrali dokument o ich życiu na chwilę obecną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

Z niecierpliwością czekamy na reportaż :) Coś wiadomo więcej?

 

Scyzor pełen szacun. CZEKAMY :)

Edytowano przez piotrus19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus55    11

Jestem za, bardzo chciałbym zobaczyć jak to wszystko teraz wygląda chociaż jakiś krótki reportaż o naszych bohaterach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazda_k    0

witam,oglądałem złote łany już chyba po 10 razy te same odcinki na you tube,przed laty jak emitowali to w telewizji czekałem z niecierpliwośćia na kolejne odcinki. wie ktoś czy będą nagrywać nowe odcinki? czytałem że wełpa nie żyje... to prawda? wie ktoś co tam u pani franciszki? albo u pani wandy? irek się już ożenił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj