Marciano

Złote łany

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Żyto Danowskie
c355    0

@Auschtagen wstawisz na yt brakujace odcinki?


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coje123    0

Pamiętacie tego miotlarza, dzisiaj go widziałem, jak jechał tym swoim rowerkiem i sprzedawał miotły.

cześć a jaka to jest dokładnie miejscowość jak bys mi mógł powiedzieć. Mieszkasz daleko od tych ludzi co występowali a może ich znasz??

 

a kojażyćie może tego artysty co był w jednym odcinku co niby jakiś malarz, to jest chyba ten Dariusz Miliński który we wsi pławna założył jakiś tam koncik artystyczny.

 

09:20 20.03.2011

Już chyba wiem gdzie to wszystko się odbywa Pławna gmina lubomierz a ten artysta MIliński ma w Pławnej zamek legend śląskich gdzie idzie tam jechac pozwiedzać może zaniedługo się wybiorę na wycieczkę do tej miejscowości i poszukam gospodarstw naszych bohaterów ale to napewno nie w tym roku a artysta był w odcinku 8 pozdrawiam

Edytowano przez coje123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

odcinek 1, sorry, że tak długo :)

 

Przypomniał mi się ten świetny serial i trafiłem na Wasze forum. Macie jakieś info odnośnie odc. 5 i 12 kiedy będą. Może są na rapidhserach?

 

Dzięki za ten wątek i wrzuty na YT. Tacy "niezrzeszeni" jak ja mają dzięki temu szansę obejrzenia Złotych Łanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tych na YT nie ma nigdzie złotych łanów w sieci.

 

Tym bardziej cieszę się, że zapoczątkowaliście akcję odzyskania Złotych łanów. Oglądam po kolei i czekam szczególnie na 5 odc. będę wdzięczny za info kiedy się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubcio224    6

Czy wie ktoś kiedy w najbliższym czasie będe Złote Łany bardzo bym chciał je obejrzeć Z góry THX


Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubcio224    6

Dzięki


Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

tak wiekszosc juz niezyje pan franciszek umalr ze starosci...edka welpe przygniutl ciagnik... rodzice ryska szorca ruwniez nie zyja... moj ojciec tez nie...jak widac wiekszosc osub umarlo. a my mlodzi porozjezdzalismy sie po europie niektuzy tylko zostali w polsce wiekszosc rolnictw juz nie ma... a moge wiedziec czemu sie tym tak interesujesz??? Tak mi odpisał Piotr Kałczor

 

Nie dziwie się że Wełpa zginął w wypadku. Przecież jakie szroty miał. Przykład MTZ bez szyb i tłumika wszystko luźne zacinające sie hamulce <_< Ten 72 czy tam 7745 też nie lepszy stan. Jak w PGR


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

W odcinku 9 chyba, a jak nie to w 10 :)

@UrsusCzesio

dokładnie to samo przyszło mi na myśl jak usłyszałem ze w taki sposób zginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

w 9 były te wpadki i wypadki z MTZ i zakleszczoną C-360 :rolleyes:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miczu    15

No niestety chciał w jakiś sposób z Gralami się zrównać i kupował sprzęt niekoniecznie sprawny ale żeby był i takie są tego skutki. :(


"Ziemia człowieka wydała
i Ziemia człowieka zje,
ale za to trzeba ją wielbić..."
Piękne słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Po co chcesz się umówić ? coś tego tego?


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411

Po co chcesz się umówić ? coś tego tego?

Nie nie ona zbliżony ma wiek do mojego a pozatym odnalazłem chyba Agnieszkę Konopka ta co w pierwszym odcinku jedzie Ursusem napisałem do niej żeby coś napisała więcej. jak odpisze to napewno was poinformuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dareksta4    0

widzę zainteresowanie do tej pory od emisji powtórek w czasie wakacji. też z zaciekawieniem oglądałem serial na yt tylko 12 odc nie ma;/ Bardzo interesują mnie tez dalsze losy bohaterów, piszcie jak najwięcej o nich jeżeli macie takie możliwości i rzetelna wiedzę. dla nas z centrum to inny swiat jak tamci gospodarze mieli 120 h i to dla nich było mało i narzekali że upadną... u nas jakby ktoś tyle miał to miałby spokojny byt zapewniony no i dużo pracy... Ale np maszyny to ja mam lepsze na 15h niż oni na tych 120... a budynki konkretne po tych PGRach mieli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi123    14

Poniemieckie bo to na dolnymślosku było kręcone a tylko niektórzy jak ten holender miał były PGR wydzierżawiony a wiecie czy dalej ma ten PGR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No niestety chciał w jakiś sposób z Gralami się zrównać i kupował sprzęt niekoniecznie sprawny ale żeby był i takie są tego skutki. :(

 

Tego MTZ to miał od nowości raczej a rocznik to był 95/96 bo pronarowski z nową deska rozdzielczą. Film kręcony w 2000 roku także w 5 lat tak ciagnik zniszczyć to trzeba być byłym pracownikiem PGR Jadą dopuki koła odpadną. Wszystko spawane ahh dziadostwo wielkie i wtedy ludzie giną


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj