Marciano

Złote łany

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Hulk 26.07.2023
jacus    3007

tez wczoraj w poludnie przypadkiem ogladnalem,ciekawi mnie co sie dzisiaj dzieje z tymi bohaterami,jest ktos na af kto ich zna?


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

dokładnie mogli zrobić o nich teraz reportaż jak im teraz sie powodzi po wejsciu do unii co się zmieniło itd


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldi    0

Teraz w sobotę poleci o 12:00 na TVP info proszę żeby ktoś to nagrał i wstawił na jakiś serwer do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STEV    0

Tylko wciąż prosicie o to żeby ktoś nagrał up-ną na serwer ale jesteście tego świadomi że jest to nie legalne działanie dla was małolaty sądząc po nick-ach w wieku 7-13 lat nauczeni jesteście wszystko z internetu "ściągać".

Jak macie takie ciśnienie na Złote Łany kupcie dvd z opcją nagrywania ewentualnie kartę telewizyjną i nagrywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Założył sobie konto na AF żeby was opierdzielić ja widze :) Dzisiaj nie widzialem bo prasowałem ;[


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melus89    0
Tylko wciąż prosicie o to żeby ktoś nagrał up-ną na serwer ale jesteście tego świadomi że jest to nie legalne działanie dla was małolaty sądząc po nick-ach w wieku 7-13 lat nauczeni jesteście wszystko z internetu "ściągać".

Jak macie takie ciśnienie na Złote Łany kupcie dvd z opcją nagrywania ewentualnie kartę telewizyjną i nagrywajcie.

Facet daruj sobie takie gadki nikomu nie wmówisz że ty nic nie ściągnąłeś z neta nielegalnie więc przymknij się z łaski swojej, poza tym chłopaki wcześniej pisali że gdyby była możliwość kupienia na DVD to by kupili, trzeba najpierw przeczytać temat od 1 strony a potem zabierać głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STEV    0

Facet daruj sobie takie gadki nikomu nie wmówisz że ty nic nie ściągnąłeś z neta nielegalnie więc przymknij się z łaski swojej, poza tym chłopaki wcześniej pisali że gdyby była możliwość kupienia na DVD to by kupili, trzeba najpierw przeczytać temat od 1 strony a potem zabierać głos

 

 

A ty umiesz czytać ze zrozumieniem tekst pisany gdzie do K.... jest napisane że ja nic nie ściągałem z internetu CO?

Tylko denerwuje mnie te proszenie ciągle o to samo nagraj i wrzuć na serwer ale żeby samemu coś to nikt D nie ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1261

Teraz lecą złote łany na TVP Info.od 12.

Kurczę jakoś nie mogę trafić w te soboty,szkoda że nie nadają wieczorem!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miczu    15

Ale w nocy był o 4,05 B) Hej ludziska a w którym odcinku było to jak u p. Wełpy wysypała się z przyczepy gryka i syn zablokował skrzynię w C-360 bo ja nie wiem B)


"Ziemia człowieka wydała
i Ziemia człowieka zje,
ale za to trzeba ją wielbić..."
Piękne słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Ale w nocy był o 4,05 B) Hej ludziska a w którym odcinku było to jak u p. Wełpy wysypała się z przyczepy gryka i syn zablokował skrzynię w C-360 bo ja nie wiem B)

 

a jaki to był odcinek z dozynkami?? jak tak to teraz w sobote powinien byc odcinek z gryka B)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miczu    15

Nie było wesele córki p. Mariana, pan Wełpa i Maniek naświetlili sobie oczy, było odpalanie MTZ B) Wełpowie zbierali słomę a i była rozmowa z malarzem B)

 

EDIT: Hej forumowicze a co Wy na to, żebyśmy znowu zawalili TVP listami o reemisję 3-4 pierwszych odcinków bo z tego co ja wiem nikt ich nie ma nagranych B)


"Ziemia człowieka wydała
i Ziemia człowieka zje,
ale za to trzeba ją wielbić..."
Piękne słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

Witam dawno mnie nie było. Mam takie pytanie czy ktoś nagrał ostatnie 2 odcinki tzn z wczoraj i z ostatniej soboty??

bo mnie nie było w kraju no i niestety nie dałem rady nagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Mi sie coś zdaje że juz nie bęedzie wiecej odcinków danych w TV bo teraz w sobote znowu nie dali :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miczu    15

A czuwał ktoś w nocy bo mi komórka nie zadzwoniła :)


"Ziemia człowieka wydała
i Ziemia człowieka zje,
ale za to trzeba ją wielbić..."
Piękne słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STEV    0

A czuwał ktoś w nocy bo mi komórka nie zadzwoniła :P

 

Przykra wiadomość Panowie nie będzie już kolejnych odcinków złotych łanów na tvp info.

kto nagrał niech się cieszy z tego co ma w zaciszu domowym a kto nie ma to LIPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

Czy ktoś z szanownych użytkowników AF nagrał może Złote Łany???? Szukam po necie i nigdzie nie ma do ściągnięcia, o obejrzałbym sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj