Marciano

Złote łany

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Żyto Danowskie
Mateusz2219    0

Witam w mam 14 lat w tym roku dowiedziałem się o Złotych Łanach i żałuję że nie wiedziałem o nich wcześniej.I mam pytanie czy ktoś wie co się dzieje z gospodarstwem Konopki. Bo jak czytałem na forum to zbytnio nic o nim niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5579

Pewnie dalej mają potężną hodowlę świń 😉. Możesz sobie obejrzeć wszystkie odcinki na yt , chociaż to nie to samo co w niedzielę o 21 na tvp1 20 lat temu... nie ten klimat 😀

  • Like 2

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2219    0
7 minut temu, Sylwekx25 napisał:

Pewnie dalej mają potężną hodowlę świń 😉. Możesz sobie obejrzeć wszystkie odcinki na yt , chociaż to nie to samo co w niedzielę o 21 na tvp1 20 lat temu... nie ten klimat 😀

Wszystkie odcinki oglądam co tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor    23

witam wszystkich i życzę zdrowych pogodnych świąt bożego narodzenia a w nowym roku spełnienia marzeń w niedzielę odwiedziłem panią Franciszkę  podwiozłem jej produkty na święta choinkę parę worków węgla  ale to jest nic bo Franciszce trzeba kontaktu z ludżmi   demencja starcza postępuje zapomina się niewie gdzie co położyła ale trwa tam gdzie spedziła  swoje najlepsze lata z męzem byłem na cmętrzu krzyż na grobie Franciszka się przewrócił bo zgnił skrzynka się też rozlatuje i co na to poradzić sam się nad tym zastanawiam  człowiek żyje tyle jak długo ludzie o nim pamiętają pozdrawiam was

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185

Może by jako zbiórkę na nagrobek zrobił tyle ludzi na forum coś by uzbierał. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5579

Dopiero zauważyłem ostanie posty. Kiedyś ktoś tu pisał , że niby nie chciał Franciszek nagrobka. Jeśli już to choćby ten nowy krzyż można kupić, drewniany to około sto zł.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanys88    0

Na stronie Ostrowiny był artykuł o Pani Franciszce, Pewna Pani zorganizowała zrzutke ale nieiwle oób wpłaciło pieniądze dla Pani Franciszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5579

Może by tak wystosować pismo do programu typu alarm lub uwaga żeby nagłośnili sprawę. Skoro ta Pani rzekomo twierdzi, że nikt jej nie pomaga czyli gmina ma to w doopie a w ich obowiązku leży pomoc dla starszych samotnych i/lub chorych ludzi.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor    23

witam jak co roku pojechałem do pani franciszki i zastałem smutny widok dom otoczony taśmą zawalona część dachu  uniemożliwia mieszkanie nie ma śię dowiedzieć  co się stało z panią framciszką gdzie przebywa pojechałem na cmentarz ktoś zmienił krzyż na grobie jak ktoś wie  niech napisze ja po świętach dopiero coś się dowiem jeżeli jest w domu opieki  jak gdzieś prywatnie będzie gorzej życzę wesłego alleluja mokrego dyngusa zdrowia i wolności

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takale    0
Dnia 4.04.2021 o 06:40, scyzor napisał:

witam jak co roku pojechałem do pani franciszki i zastałem smutny widok dom otoczony taśmą zawalona część dachu  uniemożliwia mieszkanie nie ma śię dowiedzieć  co się stało z panią framciszką gdzie przebywa pojechałem na cmentarz ktoś zmienił krzyż na grobie jak ktoś wie  niech napisze ja po świętach dopiero coś się dowiem jeżeli jest w domu opieki  jak gdzieś prywatnie będzie gorzej życzę wesłego alleluja mokrego dyngusa zdrowia i wolności

Hej :) Czy udało Ci się dowiedzieć, gdzie Pani Frana przebywa? Ja nie mam żadnych możliwości, żeby tam pojechać. Zrzutkę przegapiłam, ale może da się jakoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5579
Takale napisał:

Strasznie jest mi smutno, że tak potoczyło się życie Pani Franciszki

Z tego co się wie to losy większości bohaterów tego dokumentu potoczyły się niezbyt kolorowo.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, może ktoś podać dokładna lokalizację gdzie znajduje się gospodarstwo św. pamięci wełpy?, chciałbym zobaczyć co zostało z tego gospodarstwa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś w stanie podać współrzędne geograficzne miejsca po  gospodarstwie wełpów? bo na google earth nie mogę znaleźć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5579

Sprawdź sobie Pławna górna 7 , wydaje mi się ,że  to te zabudowania aczkolwiek pewny nie jestem...


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor    23

witam wszystkich odwiedzilem pania franciszke w domu opieki czuje sie dobrze i jak na wiek oraz sytuacje wjakiej sie znajduje bo ostrowine prawie nie opuszczala  nowe srodowisko   ale przyjazne opiekunki bardzo sie staraja  i bedzie dobrze to tyle co mozna jnapisac pozdrawiam

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwaEwaSz    0

Witam wszystkich. Gdzie dokładnie przebywa Pani Franciszka? Czy to jest Dom Opieki przy ul. Parkowej w Nowej Rudzie? Proszę o pomoc i pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj