Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyciąganie pompy hydraulicznej

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kaseton

kaseton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 19:08

Wyciąganie pompy hydraulicznej Mam fergusona 168 zdemontowałem górny wałek i wałek wom.i nie wiem czy trzeba rozpoławiać ciągnik a może jest ten dolny wałek rozpoławiany?

Dodany obrazek
czy ten wałek który zaznaczyłem strzałką co napędza pompę jest rozdzielany czy trzeba rozpołowić traktor żeby wyciągnąć pompe hydrauliczną.

jest 2 pompy u góry jest podnośnikowa a na dole jest tłoczkowa
Dodany obrazek

Edytowany przez kaseton, 17 marzec 2014 - 22:48.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wyciąganie pompy hydraulicznej Dzisiaj, 21:24
  •  

#2 Share pancer527

pancer527

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Rożne :)

Napisany 17 marzec 2014 - 19:24

Wyciąganie pompy hydraulicznej górą nie wyjmiesz tej pompy, trzeba rozjechać ciągnik inaczej nic z tego Tobie nie wyda. pozdrawiam

#3 Share rafal0079

rafal0079

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 20:44

Wyciąganie pompy hydraulicznej pompa od podnośnika jest na dole Ta duża a od kipru i multi powera i womu to ta mała zębata. żeby od podnośnika wyjąć to trzeba rozpoławiać bo nie wyjmiesz a i uważaja na tą blachę co trzyma górną pompę bo w środku są tryby i w miejscu gdzie wałek wchodzi w ten co strzałką zaznaczyłeś masz łożysko igiełkowe i trzeba się pogimnastylkować żeby ją wyjąć a i jak byś rozjeżdzał to żeby ta przystawka odjechała ze skrzynią bo nie wyjmiesz jej

#4 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7788 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 22:07

Wyciąganie pompy hydraulicznej Musisz wyciągnąć wałek wom i 2 cm rozjechać skrzynią od mostu, ja lewarkiem opuszczałem i wkładałem śrubę 16 miedzy most a skrzynie, podnosiłem i samo się rozjeżdżało.

#5 Share kaseton

kaseton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 22:37

Wyciąganie pompy hydraulicznej Właśnie pompa już jest wyciągnięta. ten wałek co jest zaznaczony strzałką to się wyciąga do przodu( pompę się cofa do tylu i drugi gostek musi wypychać ten wałek w stronę silnika)
Teraz pompę zawiozę do regeneracji i z powrotem będziemy składać tak jak się wyciągało i mam nadzieję, że nie trzeba będzie rozjeżdżać.
Jak pompa będzie po regeneracji to po złożeniu odpisze jak podnosi.
Dzięki za informacje :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share rafal0079

rafal0079

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 08:22

Wyciąganie pompy hydraulicznej a może akurat da rade bo tak samo jest w ursusach 3512 jeden trzeba rozpoławiać a w 2 wałki sie rozpinają i pompa do góry wychodzi pozdrawiam

#7 Share kaseton

kaseton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 18:34

Wyciąganie pompy hydraulicznej Dzisiaj zawiozłem pompe do regeneracji do mielca i okazało się, że na wałku od pompy te nacięcia to nawet pod lekkim obciążeniem to trybik się ślizgał po tym wałku i nie zazębiał i pompa ma być na jutro zrobiona

#8 Share kaseton

kaseton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 25 marzec 2014 - 21:02

Wyciąganie pompy hydraulicznej witam. Dzisiaj przywiozłem pompę z mielca ale jest taki problem, że jak wymontowałem pompe to wypadł mi taki bolczyk ze śrutem (ten co na zdjęciu 1) i nie wiem gdzie on ma iść. Może ktoś z was wie, to prosze o odpowiedź.
trochę podejrzewam, że może w tej rurce która jest zaznaczona (na 2 zdjęciu) tam w środku jest taki grzybek z nóżką do góry i w środku jest dziura jakby na ten bolczyk, ale nie jestem pewien.

Dodany obrazek
Dodany obrazek

#9 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 16:38

Wyciąganie pompy hydraulicznej Jeśli ten bolczyk ma średnicę 5,5 mm i wysokość 20mm to jest tam jego miejsce,

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom i pompy tłoczkowe Massey Ferguson

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share kaseton

kaseton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 29 marzec 2014 - 21:27

Wyciąganie pompy hydraulicznej Pompa już zmontowana. Ładnie podnosi i podpięty sprzęt już nie opada wszystko jest ok

Dodaj odpowiedź