Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik Renault 80.14

70 odpowiedzi na ten temat

#41 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 16 marzec 2016 - 12:18

Ciągnik Renault 80.14

jak tuleja wybita przynajmniej w połowie to widać na oko

najlepiej przebutuj go z 15-20min. na pełnych obrotach, po tym sprawdź hamulce, czy obudowa się nie zagrzała i nie czuć klocków, podczep coś na tuz, podnieś i jednocześnie depnij hamulec i kręć kierownicą, jeśli pompa niedomaga to powinno być widać

Polska B

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik Renault 80.14 Dzisiaj, 13:23
  •  

#42 Share Maikel1987

Maikel1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 16 marzec 2016 - 20:58

Ciągnik Renault 80.14 Dobra , jak obejrze to napisze swoje spostrzeżenia . Na zdjęciach jest godny uwagi tylko długi czas nikt go nie kupil a właściciel usunął ogłoszenie bo wszyscy przyjeżdżają tylko obejrzeć . To nie jest ten który dodałem z turem tutaj , spory czas temu . Ten jest bez tura i na zdjęciach prezentuje się dobrze , a właściciel ma go dwa lata i ceni 35.500 zł . I z tego co mówił likwiduje gospodarstwo i sprzedaje jak cos cały sprzęt do ciągnika .

#43 Share blondynek2004

blondynek2004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 17 marzec 2016 - 09:53

Ciągnik Renault 80.14

ale to ten spod białej podlaskiej?? Jeśli likwiduje gospodarkę to ja święty jestem i garnki lepię. Jeśli to ten sam to jak ja kupowałem swoją to już wtedy ta mała była na sprzedaż i też ją oglądałem. A poza tym ziemia i gospodarka to były na jego ojca. A ta Renia jest już zarejestrowana czy nie?

#44 Share Maikel1987

Maikel1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 17 marzec 2016 - 15:11

Ciągnik Renault 80.14 Nie nie nie ta bo tej juz dawno nie ma , a ja dopiero nie dawno sprzedałem zetora i znalazłem inna renowke , tu kolo mnie w drohiczynie , tylko usunął juz to ogłoszenie bo bym je dodał . Ta jest bez tura ale też 80.14

#45 Share AlBandi

AlBandi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo mechanika i piwko po robocie a czasem nawet i w trakcie

Napisany 17 marzec 2016 - 17:17

Ciągnik Renault 80.14

no i kiedy śmigasz obejrzeć sprzęta? ogłoszenia nie widziałem  ale zawsze dają taką cenę żeby wrazie czego było z czego zejść w dół jak zobaczysz coś co jest nie tak to zawsze masz pretekst żeby zszedł z ceny, a co ja cię będę uczył dzieckiem nie jesteś i sam nie jedziesz to wiesz jak jest- gadka i targowanie ostre wyczuj kolesia i nie napalaj sie za bardzo bo czasem przy kupnie rozum odbiera ale daje się ciężko uciułaną kasę to lepiej z rozwagą żeby potem jak wiosna i pora zasiewów nie być w smarach po łokcie i nerwów sobie nieszarpać

Edytowany przez AlBandi, 17 marzec 2016 - 17:39.

#46 Share Maikel1987

Maikel1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 17 marzec 2016 - 19:22

Ciągnik Renault 80.14 W sobotę jadę po robocie . Wiem nie maco się spieszyć z zakupem , bo kupić nie problem , tego jest od licha . Zaraz dodam kilka zdjęć jak mi się uda , które dostałem wcześniej już od tego gościa
Screenshot_2016-03-17-19-05-22.png Screenshot_2016-03-17-19-05-12.png Screenshot_2016-03-17-19-06-28.png Screenshot_2016-03-17-19-06-07.png

#47 Share AlBandi

AlBandi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo mechanika i piwko po robocie a czasem nawet i w trakcie

Napisany 17 marzec 2016 - 20:00

Ciągnik Renault 80.14

Wygląda całkiem całkiem oby pod względem technicznym była w takim samym stanie to byłoby warto wtedy dobrze opić taki zakup, widać ze na tych oponach jeszcze pogania,i śmiem twierdzić ze opony orginał Kleber radialne też takie miałem na tyle bo maja specyficzne trzy paski pomiędzy głównym bierznikiem ale jedna na tyle inna ale to pikuś

Edytowany przez AlBandi, 17 marzec 2016 - 20:39.

#48 Share Maikel1987

Maikel1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 17 marzec 2016 - 21:00

Ciągnik Renault 80.14 No wlasnie na zdjęciach jak zobaczyłem to bardzo mi się spodobała i miałem jechać oglądać ale wtedy miałem jeszcze swojego do sprzedania . Opona z tyłu tak jedna jest inna chyba właśnie ale jeszcze na nich sporo można pojeździć

#49 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 18 marzec 2016 - 17:53

Ciągnik Renault 80.14

po zdjęciach mało widać, nie ukrywam że nie trawię tak odmalowanych maszyn, jeśli miałby zdjęcia z przed to byłoby super dla Ciebie bo widać co i jak

na plus to że jest w miarę kompletny, środek dobrze wygląda, jeśli opony pierwsze to warto się zastanowić nad nim

Polska B

#50 Share Maikel1987

Maikel1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 18 marzec 2016 - 19:03

Ciągnik Renault 80.14 Tylko ze on go uzytkowal dwa lata wiec nie wiem czy on go malował . Jutro się pewnie czegoś więcej dowiem , bo to oczywiście rolnik . Cojest dobre to to że ma obciazniki z przodu bo w większości nie mają . To jest na mały plus

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share AlBandi

AlBandi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 19 marzec 2016 - 14:51

Ciągnik Renault 80.14

no dzisiaj miałeś skoczyć zobaczyć renatkę napisz jak znajdziesz chwile co zobaczyłeś na miejscu w jakim stanie ciągnik jak opinia twoja i co postanowiłeś mam nadzieje że wszystko ok i wyjazd się opłacił

a co do odmalowanych maszyn to nie byłbym całkiem taki sceptyczny bo farbą moim zdaniem nie zakryje miejsc w których było gmerane śruby i tak będą miały ślady odkręcania albo ewentualnego dociągania a jeśli gdzieś był przeciek to farba jaka by niebyła i tak nie da rady olejowi jak sie rozgrzeje to i tak wyjdzie karzda nieszczelność malowanie tylko zachęci z wyglądu ale nic nie zamaskuje traktor to nie samochód jedynie można brać to pod uwagę jeśli mechanicznie wygląda ok to  odświeżenie jest na plus bo nie trzeba samemu inwestować w renowację wizualną

Edytowany przez AlBandi, 19 marzec 2016 - 14:35.

#52 Share Maikel1987

Maikel1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 19 marzec 2016 - 19:23

Ciągnik Renault 80.14 No wiec byłem widziałem i można powiedzieć że zdjęcia nie oddają tego wszystkiego . Ale nie był myty czy pucowany . Opony są napewno oryginały bo boki są takie popepane i przednie juz tak nadają się do wymiany , jeszcze na rok dwa starcza . Silnik pali na dotyk , jest suchutki i pracuje jak trzeba , biegi wchodzą bez bez problemu . W kabinie jest zaniedbany i trzeba by trochę tam ogarnąć , nie działa nawiew wogole tak więc nie wiem czy działa też ogrzewanie . Silnik jest suchy ale coś z tyłu cieknie tak jakby gdzieś pod fotelem tak jak się patrzy . Bo są bok tak od prawego koła jak mokry i pod spodem tez . Tam gdzie stoi w garazu są takie kropki po oleju . Moze kogoś wezmę żeby pojechał ze mna go zobaczył

#53 Share Maikel1987

Maikel1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 19 marzec 2016 - 20:08

Ciągnik Renault 80.14 20160319_132723.jpg
Na zdjęciu nic nie widać ale to gdzieś tam .

#54 Share Maikel1987

Maikel1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 19 marzec 2016 - 21:22

Ciągnik Renault 80.14 Były w nich dolne zaczepy ? Bo tu jest tylko górny ,niby da się go ustawić w pozycji dolnej to moze służyć jako dolny ale jednak zwykły dolny jest bardziej wysunięty do tylu

#55 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 20 marzec 2016 - 10:33

Ciągnik Renault 80.14

nawiew to raczej standard, pewnie rezystor padł

jeśli leje pod samą podłogą to niemal pewne że ze zbiornika paliwa, prawdopodobnie skruszały wężyk odpowietrzający

zaczepy były

Polska B

#56 Share Maikel1987

Maikel1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 20 marzec 2016 - 13:22

Ciągnik Renault 80.14 Że zbiornika paliwa to nie bo to jest olej . Tu nawet nie ma tej przystawki do zamocowania zaczepu dolnego . A u mnie przewaznie używany zaczep dolny . Olej w silniku do wymiany odrazu , w skrzyni niby zmieniał . Chciał za 35.500 zł ja proponował em 33000 , w końcu zszedł na 33.500 ostatecznie ale to chyba za dużo trochę , troche w nim trzeba porobić , a najgorszy ten wyciek żeby się nie walić w jakiś duży koszt naprawy na początek

#57 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1217 postów

Napisany 20 marzec 2016 - 13:41

Ciągnik Renault 80.14

Kolego jeśli to zaczep suwany góra/dół to nie ma nic lepszego bajka do pracy i przy rozrzutniku i przy prasie w niczym nie przeszkadza a nawet umila prace. 
Odnośnie tego wycieku jeśli się nie znasz zbytnio to bierz mechanika ze sobą i wszystko się wyjaśni. 

"Co się polepszy, to się popieprzy, co się zbuduje, to się zrujnuje, co się ustali to się obali" Polak musi mieć łeb i d*pę ze stali !!!

#58 Share Maikel1987

Maikel1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 20 marzec 2016 - 14:31

Ciągnik Renault 80.14 Tak zaczep suwany i właśnie chodzi o rozrzutnik , tylko ten dolny zwykły jest chyba bardziej wysunięty do tylu. No ale najwyżej będzie trudniejsze manewrowanie . Musze kogoś napewno wziasc żeby to ocenił

#59 Share AlBandi

AlBandi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 20 marzec 2016 - 14:48

Ciągnik Renault 80.14

ja mam w 651s zaczep suwany i daje rade duży zakres góra duł i ewentualne ustawienie co około 5-10cm nie mierzyłem ale w takich granicach wszystko idzie sprawnie podpiąć pewnie   w tym też jest taki jak myślę na 3 bolce a ten wyciek to ze zdjęcia wnioskuje ze gdzieś na plecaku podnośnika koło dzwigni sterujących rozdzielaczem ale zdjęcie chyba nie obrócone jak trzeba i jeszcze są tam jakieś przewody idą chyba do hydrauliki zewnętrznej może jakieś szybkozłącze poprostu puszcza no ale weż kogoś to zobaczy co i jak bo ze zdjęć i opisu to tak nic nie stwierdzi na stówę to tak jak z Zalewskim w prognozie albo będzie deszcz albo pogoda a jesli chodzi o zaczep to jak byłby wysuniety max te 35cm to co to daje? prawie nic moim zdaniem bo jakby był na zaczep na odległości belki podnośnika to taka odległość przy manewrowaniu już coś troche by zmieniła

Edytowany przez AlBandi, 20 marzec 2016 - 14:51.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Maikel1987

Maikel1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 20 marzec 2016 - 15:31

Ciągnik Renault 80.14 Regulacja jest duża na tym zaczepie to fakt . Tu jest na dwa bolce mocowanie tego zaczepu . Gdyby był wysunięty chociaz na koniec kół to byłoby dobrze . Zawsze większy skręt jest no ale to nie największy problem .