Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziaalnośćrolnicza nie będąc rolnikiem

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share 2jacks

2jacks

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 14:12

Dziaalnośćrolnicza nie będąc rolnikiem Witam. Jak to jestjeśli prowadzi sie działalność rolniczą jednak nie jest sie rolnikiem(a może sie jest?)...Chodzi konkretnie o hodowlę ślimaków. Jest to działalność rolnicza i nie płaci sie od tego podatków...jednak jednocześnie nie trzeba być rolnikiem i nie wiem za bardzo jak to interpretować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziaalnośćrolnicza nie będąc rolnikiem Dzisiaj, 12:26
  •  

#2 Share ONA77

ONA77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 14:43

Dziaalnośćrolnicza nie będąc rolnikiem a nie jest to przypadkiem dział specjalny produkcji rolnej?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share 2jacks

2jacks

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 09:52

Dziaalnośćrolnicza nie będąc rolnikiem no właśnie nie jest...hodowla jeży, slimaków, węży i tekich dziwactw nie jest nawet działem specjalnym...Chodzi o to że wszyscy mają szanse na pomoc. Rolnik ma prow, inni mają dotacje z PUP, z innych funduszy...Jednak taka os. jak ja nie ma żadnych. Niby mam ponad Ha, ale nie biorę dotacji, nic nie uprawiam....Jednocześnie taka produkcja nie jest podatkowana i nie jest to prod. gospodarcza...i sam nie wiem jak to wszystko ogarnać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share frooger

frooger

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 15:01

Dziaalnośćrolnicza nie będąc rolnikiem no to jak jestes rolnikiem (masz ponad 1 ha przeliczeniowy) to możesz płody rolne (w tym przypadku ślimaki) sprzedawać bez problemu i działalności. To czyli jesteś rolnikiem na to wychodzi.