Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt, John Deere, Massey Ferguson, Renault? Jaki?

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share adam519

adam519

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 11:32

Fendt, John Deere, Massey Ferguson, Renault? Jaki? Witam zastanawiam się nad zakupem dużego ciągnika o mocy około 130-140 km. Będzie służył jako ciągnik do ciężkich prac. Myślę nad używanym ciągnikiem nie starszego jak 2000 rok, według mojego gustu w grę wchodzą: Massey Ferguson 6290, Renault Ares 640RZ, Renault Ares 696RZ, Fendt 514, oraz John Deere 6620, John Deere 6820 .Na ciągnik chce przeznaczyć około 100-110tyś. Na chwile obecną najbardziej jestem przekonany do Masseya Fergusona. Jeśli ktoś ma takie ciągniki niech napisze ich wady, zalety oraz jakie miał awarie, ile kosztowały naprawy, jak ze spalaniem, a także na co zwrócić uwagę przy zakupie. Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt, John Deere, Massey Ferguson, Renault? Jaki? Dzisiaj, 06:15
  •  

#2 Share Janosik82

Janosik82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 11:47

Fendt, John Deere, Massey Ferguson, Renault? Jaki? kolego zwróć uwage na Valtre to dobry wybór

#3 Share usiek93

usiek93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 18:42

Fendt, John Deere, Massey Ferguson, Renault? Jaki? Polecam renault u mnie w okolicy jest już ich sporo i każdy sobie chwali podobno są bardzo oszczędne.

#4 Share zyz1o

zyz1o

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 18:46

Fendt, John Deere, Massey Ferguson, Renault? Jaki? polecam jd :)

#5 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 19:04

Fendt, John Deere, Massey Ferguson, Renault? Jaki? Polecam case mx 120/135 za tyle wyrwiesz w dobrym stanie. Powiem tak silniki nie do zajechania mocy nie brakuje, ciągnik ma 6 garów jest ciężki. Na takiego typowego woła roboczego sie nada.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share zetor7340z

zetor7340z

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 20:43

Fendt, John Deere, Massey Ferguson, Renault? Jaki? Również ci polecam case maszyna nie do zajechania. ;)

#7 Share Dropsik

Dropsik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 22:07

Fendt, John Deere, Massey Ferguson, Renault? Jaki? Z tych ciągników polecam ci John Deera i Fenda.

#8 Share rafal2511

rafal2511

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 19 marzec 2014 - 09:52

Fendt, John Deere, Massey Ferguson, Renault? Jaki? a nie zastanawiałeś się nad deutz fahrem agrotronem w tej cenie jest ich trochę i to w całkiem niezłym stanie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share AgroTuning

AgroTuning

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 22:07

Fendt, John Deere, Massey Ferguson, Renault? Jaki? Ares to John Deere i Massey tylko tańszy i wygodniejszy w tej cenie to kupisz 2003 i fajnej opcji. Rewers działa fenomenalnie. Mam porównanie z nowymi NH. Fendt jest drogi i dosyć drogie graty a czy taki niezawodny?. John w tej kasie raczej będzie mocno "używany". O Mx'ach też dobrze słyszałem, zwróć uwagę na ergonomię pracy. Ja się zakochałem w Aresie od pierwszego podniesienia tuza :)

Dodaj odpowiedź