Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dostęp do broni palnej .

501 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 marzec 2014 - 22:06

Dostęp do broni palnej .

Nic bym nie nosił spokojnie.

No może by za Ciebie nosili. :P W razie jakiejś wojny, to sam się zgłosisz na wezwanie. :D

Edytowany przez MAT912, 17 marzec 2014 - 22:08.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dostęp do broni palnej . Dzisiaj, 11:33
  •  

#42 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 22:18

Dostęp do broni palnej . http://www.wykop.pl/...stw-na-swiecie/
parenascie sekund i mozna znalezc takie dane i sprawdzcie jak to wyglada w polsce i usa i wnioski wyciagnijcie sami .
gregorius z matematyka a szczegolnie ze statystyka nie wygrasz- ile ludnosci maja usa :P :P :P :P bo cos mi sie nie zgadza chyba ze liczysz tylko "wasp'
w polsce wykrywalnosc zabojst jest na poziomie 96 % bo wiekszosc to rodzinne pijackie awantury.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#43 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 17 marzec 2014 - 22:28

Dostęp do broni palnej .

nosze przy sobie nóż

bo jesteś zwykłym tchórzem , szczekaczem który uprawia zwykłą demagogię i populizm ...ale dzieci tak mają ;)
zrobić to możesz ale pod siebie :D

Edytowany przez kozulek2, 17 marzec 2014 - 22:35.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share Piotrek1986

Piotrek1986

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 22:35

Dostęp do broni palnej .

Nic bym nie nosił spokojnie. U nas też z żadnymi siekierami nie latają, ludzie żyją w zgodzie. Najgorsze jest w tym tylko to że znajdzie się jeden cymbał na świecie który chce pokazać jakim to nie jest kozakiem.

może i z siekierą nie lataja ale "pryte" pod sklepem piją i pomyśl co by było jakby tylko jeden drugiemu naprzykład nie polał ??? :)

w innym kraju mona zginąć za kure w Polsce za kubek wina

#45 Share marobas

marobas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 23:15

Dostęp do broni palnej . @kozulek2 -to że nosi przy sobie nóż, to wcale mu się nie dziwie...w małych miasteczkach nie ma tego problemu, ale już wystarczą stolice województw... przejść sie spokojnie po mieście poza rynkiem i plantami to już strach... i watpie czy byłbyś takim kozakiem żeby sobie spacerować -ot wystarczy po studenckich juwenaliach gdzieś poza centrum imprezy :D straż miejska i policja to potrafi tylko uczciwych ludzi łapać na radary -na jednej imprezie jak była solidna bójka, to się bali zainterweniować, pojechali dalej, i wrócili za chwile tylko pospisywać zeznania a ze 30 ludzi na kupe się tłukło, także w czasie zamieszek służby nam raczej nie pomogą, a wojne to już mamy -ekonomiczną, eksport nam ograniczają, produkcje też-przez limity CO2, temat świń i bydła to chyba dobrze znany, a jeśli dojdzie do zbrojnej to następna po tej , podobno będzie na kamienie

Edytowany przez marobas, 17 marzec 2014 - 23:18.

#46 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 17 marzec 2014 - 23:33

Dostęp do broni palnej . Mat byłem w wojsku i mam stopień co najwyżej będę gonił ciebie i ty będziesz nośić

#47 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 10:10

Dostęp do broni palnej .

bo jesteś zwykłym tchórzem , szczekaczem który uprawia zwykłą demagogię i populizm ...ale dzieci tak mają ;)
zrobić to możesz ale pod siebie :D

nóż to może przesada, ale pałka teleskopowa jak najbardziej moim zdaniem
popieram również słowa kolegi @marobas, małe mieściny to nic, ale w większych miastach jest gorzej
to nie wieś że zna cię każdy w promieniu 5-10km, w mieście to nie znasz ludzi którzy mieszkają w bloku naprzeciw, i tacy pójdą 100metrów dalej, trzy bloki dalej i mogą rozrabiać bo ich nikt już nie zna

#48 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 18 marzec 2014 - 10:21

Dostęp do broni palnej . najlepiej to żeby wszyscy mieli broń, wtedy będzie bezpiecznie ;) będzie można wtedy spokojnie spacerować, na pewno nikt nie pobije -co najwyżej zastrzeli :D

Mat byłem w wojsku i mam stopień co najwyżej będę gonił ciebie i ty będziesz nośić

no to nie wiele się tam nauczyłeś :(

Edytowany przez kozulek2, 18 marzec 2014 - 10:22.

#49 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 18 marzec 2014 - 10:37

Dostęp do broni palnej . ja miałem w samochodzie nóż myśliwski .. ale jeśli chodzi o broń to jestem za .. gwarantuje że odrazu mnie napadów by było i kradzieży też
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#50 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 18 marzec 2014 - 12:11

Dostęp do broni palnej . Każdy Polak powinien mieć prawo do obrony siebie , rodziny i mienia .

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share januszm1

januszm1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 12:40

Dostęp do broni palnej . I kazdy ma takie prawo do obrony siebie. Tylko co z tego skoro w naszym kochanym kraju PRAWO WYKONAWCZE jest porabane. Po co komu bron skoro zlodziej ma wieksze prawa niz wlasciciel. Nad tym sie zastanowcie a nie piszecie glupoty. Nie jeden cepem nie umial by sie poslurzyc a co dopiero bron..

#52 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 18 marzec 2014 - 13:32

Dostęp do broni palnej . Tak piszecie fajnie złodziej cię napadnie ty go pobijesz a on wytoczy ci postępowanie o nieuzasadnione użycie przemocy, zamiast niego pójdziesz ty siedzieć a jemu sąd przyzna odszkodowanie które ty będziesz musiał mu zapłacić. Niestety nasze państwo jest chore. Jeżeli by był powszechny dostęp do broni to co myślisz że złodziej przyjdzie do ciebie nie wiem z procą, tez będzie mieć karabin i co zaczniecie się strzelać nawzajem, Pozatym nie jeden miałby problem w ogóle z wycelowaniem, o strzelaniu nie jestem juz pewien,. Jestem za absolutnym zakazem do powszechnej broni, jeżeli bedzie ogólnie dostępna naprawdę zacznie się dziać to co w Stanach, bo człowieka wyrzucą z pracy bedzie sfrustrowany, i pójdzie odreagować np do supermarketu, może to skrajny przykład ale moze tak byc. Kozulek chyba ty się mało nauczyłeś. Wiadomo człowiek musi się bronić mienie, rodzinę, ale od tego jest instytucja zwana policją, to oni mają prawo działać, kogoś łapać, tobie nic nie wolno, może to i dobre bo pod wpływem emocji człowiek jest w stanie duzo głupot zrobić. Nie myślcie że nie jestem za samoobroną, powinno byc takie prawo ze możesz się obronić, tam złapać złodzieja czy nie wiem lekko go postraszyć, uszkodzić, ale za bronią nigdy nie będę. Sam wożę w autach np kawałek rurki, nie chodzi mi o atak ale o postraszenie, kogoś, jak sie przystawia do mnie, nieraz są takie sytuacje drogowe.

Edytowany przez zetorlublin7341, 18 marzec 2014 - 13:37.

#53 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 marzec 2014 - 13:34

Dostęp do broni palnej .

Mat byłem w wojsku i mam stopień co najwyżej będę gonił ciebie i ty będziesz nośić

Po tym co wypisujesz to bardzo wątpię że byłeś, no ciekawe kto kogo by gonił. :P

#54 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 21:33

Dostęp do broni palnej . http://allegro.pl/cz...4038437470.html
panowie okazja na chodzie

#55 Share januszm1

januszm1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 22:09

Dostęp do broni palnej . He he. Ja obecnie pracuje na jednistce wojskowej-mogeleszy sprzet zalatwic

#56 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 22:16

Dostęp do broni palnej . to dawaj kolego łatw pojedziemy nim na strajk a pozniej pod sejm

#57 Share januszm1

januszm1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 22:19

Dostęp do broni palnej . No jedtem za. Tylko co ja sam moge zrobic?

#58 Share konrad82

konrad82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 972 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 23:11

Dostęp do broni palnej .

Tak piszecie fajnie złodziej cię napadnie ty go pobijesz a on wytoczy ci postępowanie o nieuzasadnione użycie przemocy, zamiast niego pójdziesz ty siedzieć a jemu sąd przyzna odszkodowanie które ty będziesz musiał mu zapłacić. Niestety nasze państwo jest chore. Jeżeli by był powszechny dostęp do broni to co myślisz że złodziej przyjdzie do ciebie nie wiem z procą, tez będzie mieć karabin i co zaczniecie się strzelać nawzajem, Pozatym nie jeden miałby problem w ogóle z wycelowaniem, o strzelaniu nie jestem juz pewien,. Jestem za absolutnym zakazem do powszechnej broni, jeżeli bedzie ogólnie dostępna naprawdę zacznie się dziać to co w Stanach, bo człowieka wyrzucą z pracy bedzie sfrustrowany, i pójdzie odreagować np do supermarketu, może to skrajny przykład ale moze tak byc. Kozulek chyba ty się mało nauczyłeś. Wiadomo człowiek musi się bronić mienie, rodzinę, ale od tego jest instytucja zwana policją, to oni mają prawo działać, kogoś łapać, tobie nic nie wolno, może to i dobre bo pod wpływem emocji człowiek jest w stanie duzo głupot zrobić. Nie myślcie że nie jestem za samoobroną, powinno byc takie prawo ze możesz się obronić, tam złapać złodzieja czy nie wiem lekko go postraszyć, uszkodzić, ale za bronią nigdy nie będę. Sam wożę w autach np kawałek rurki, nie chodzi mi o atak ale o postraszenie, kogoś, jak sie przystawia do mnie, nieraz są takie sytuacje drogowe.

A TY kolego myślisz że jak ,,prawdziwy'' złodziej przychodzi to co ma ze sobą ?? proce???

#59 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 09:06

Dostęp do broni palnej .

http://allegro.pl/cz...4038437470.html
panowie okazja na chodzie

Ale pewnie sprzęt "zapadkowy" zdemontowany i tylko pojeździć sobie można.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 09:36

Dostęp do broni palnej . no przecież nie sprzedadzą z zapasem amunicji i pocisków,..

ja byłem w wojsku i pracowałem też jako ochroniarz z bronią 5lat.dużo strzelałem ale największa adrenalina była jak w wojsku rzucaliśmy granatami bojowymi z okopu.