samex69

Dostęp do broni palnej .

Polecane posty

hubertuss    4653

czyli wolisz robić z siebie durnia zamiast podać mi przykład gdzie zapomniałem co sam pisałem. Wszystko jasne. Baw się tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Powtórzę, bo jak zwykle twój niedobór percepcji cię ogranicza. ja nie muszę  ciebie robić durnia. Ty nim jesteś.Dałeś temu wyraz wiele razy. Nie trzeba się wysilać.  Zresztą to nie jest trudne. Bardzo ułatwiasz sprawę kałmuku :)

Edytowano przez Wozak71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

MORZE bracia daltonowie maja takiego na pozbyciu ?


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan94    6

Ale moim zdaniem  gdy kierowcy ciężarowych wozów mieli zezwolenie źle by nie było. Oczywiście dla własnego bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marobas    230

myśliwi maja broń, i jakoś nie słyszę, żeby nagminnie strzelali do ludzi... także nie tylko kierowcy ciężarówek, ale każdy obywatel, jeśli chce, to badania i giwera w kieszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dokładnie jak ktoś chce to dostęp do broni nie jest problemem. Gorzej mają ci nienormalni. Broń dla kierowcy ciężarówki sprawy nie rozwiąże. Tak jak dla każdego z nas. Taki kierowca będąc gdzieś na parkingu czy innym ustronnym miejscu może zostać łatwo obezwładniony zanim po broń sięgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja chcę mieć broń.

To czy najlepiej zapisać się do kółka łowieckiego.

Zawsze dużo chodziłam po lasach i zagłębiałam się w nie z dzieckiem. A teraz znajomy mówi, że nie tylko w jego nadleśnictwie, ale i już w moim rozprzestrzeniły się wilki i coraz bardziej rozmnażają się. A nadleśniczy tylko wystosował zawiadomienie do hodowców, aby zabezpieczali odpowiednio swoje zwierzęta przydomowe.  Póki jest zwierzyna w lesie to nie ma problemu.

 

https://www.pzlow.pl/palio/html.wmedia?_Instance=www&_Connector=palio&_ID=63&_CheckSum=-1839328869

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20140001224

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Z bronią jest jak z policją - legalna jest tyle warta co pomoc policji i całego wymiaru sprawiedliwości - tony akt a przestępca na wolności  :) także jak ktoś chce posiadać broń to po cichu i nikomu się nie chwaląc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter_msk    1

Z bronią jest jak z policją - legalna jest tyle warta co pomoc policji i całego wymiaru sprawiedliwości - tony akt a przestępca na wolności  :) także jak ktoś chce posiadać broń to po cichu i nikomu się nie chwaląc 

 

Ale chciałbym mieć prawo do posiadania broni. Po co kitrać gdzieś po kątach skoro można by było mieć normalnie, legalnie w świetle prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

dane statystyczne z I polowy tego roku w usa :

zabitych 6880 osob ,rannych ponad 13 tys, dla porownania japonia -to takie pol usa, gdzie dostep do broni palnej jest bardzo ograniczony-zdarzaja sie lata kiedy nikt nie ginie...

 

moze ktos ma dane z polski i porownamy z amerykanskimi.......


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanuszTracz    46

wszystko kwestia mentalnośći nóz także jest niebezpieczny lecz każdy go posiada,,ja se zrobie pozwolenie i w końcu legalnie będe mógł sobie po strzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad_Duda    83

Noże też są legalne dla spadochroniarzy i paralotniarzy. Jeśli masz licencje to nie ma problemy chyba że posiadasz maczetę albo trafisz na dobrego, nadgorliwego policjanta to będzie próbował ci wmówić że chcesz zabić wszystkich nożem do przecinania linek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Jest pełno śmiercionośnych rzeczy legalnie do kupienia i co? Kto ma zabić zabije i cegłą czy gołymi rękami. Broń palna - co by było jak by np każdy górnik podczas strajków w kopalni Wujek miał broń? Broń to zagrożenie dla władzy a nie dla obywateli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jasne .I wystarczy dać nalepkę : "Wyłącznie do samoobrony" i nikt inny broni źle nie wykorzysta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Problem nie leży w broni tylko w umyśle tego, kto go trzyma. Nożem także można zabić, jeśli w jego umyśle pojawi się taka chęć.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z pewnością , ale broń palna znacznie to ułatwia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Masz moralny obowiązek obrony swojej rodziny, zarówno dzieci i żony. Nie przywilej tylko OBOWIĄZEK.

Złodziej zdobędzie broń bez pozwolenia TY, czy ja nie! - czym chcesz bronić swoich dzieci - wykałaczką?


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A tu masz rację . Problem w tym , że łatwiejszy dostęp , to i łatwiej tym "złym" zdobyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj