Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dostęp do broni palnej .

494 odpowiedzi na ten temat

#401 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 510 postów

Napisany 15 maj 2016 - 18:36

Dostęp do broni palnej .

Nie łudźcie się MON pozbywa się ludzi jak leci . W ogóle nie zależy im na zagospodarowaniu kogokolwiek, choćby w wyszkolenie włożyli dużo kasy.

Tak załatwiono swego czasu nadterminowych a teraz kontraktowych. Jeżeli OT planują wyposażyć w BWP i T 72 to już ostatnia chwila by znaleźć specjalistów szkolonych na tym sprzęcie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dostęp do broni palnej . Dzisiaj, 23:21
  •  

#402 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 15 maj 2016 - 19:04

Dostęp do broni palnej .

To z pozbywaniem się ludzi ze stratą dla gospodarki to zaczęło się już w 1992 roku .Pół roku przed moim wyjściem do cywila zaprzestano szkoleń zawodowych .Przykładowo w mojej jednostce pobór wcześniej po 3 miesięcznym szkoleniu były egzaminy na prawo jazdy kategorii C dla tych którzy mieli być kierowcami ciężarówek z kompani zaopatrzenia  i do cywila wychodzili jako zawodowi kierowcy .Czołgiści zaś mieli pod koniec służby 3 miesięczne szkolenie na spychaczach ,ładowarkach i wychodzili jako zawodowi operatorzy sprzętu ciężkiego .Kiedy ja kończyłem wojsko to już tych kursów zawodowych nie było i zaproponowali mi że wydadzą mi zaświadczenie uprawniające tylko do prowadzenia pojazdów na gąsienicach .Wyśmiałem tą propozycję bo była wręcz idiotyczna i nawet nie poprałem tego zaświadczenia gdyż na jego podstawie mogłem jechać np spychaczem ale nie wolno było mi nim pracować gdyż nie posiadałem uprawnień do pracy .Młodzi którzy przyszli to mieli jeszcze gorzej bo mieli np 3 miesiące szkolenia na samochodach ciężarowych po czym po egzaminie wbijano im tylko do książeczki wojskowej pieczątkę że są uprawnieni do kierowania ciężarówką na okres służby wojskowej a przy wyjściu nabijano na nią kolejną pieczątkę z napisem anulowano .Pewno taka patologia wypuszczania ludzi bez zawodu trwa do dzisiaj bo Polska to bogaty kraj i nie potrzebuje kształcić ludzi zawodowo .Po co w cywilu mają mieć łatwiej znaleść pracę jak lepiej bezrobotnych produkować .Takie oto panują porządki w naszym MON 

Edytowany przez akko, 15 maj 2016 - 19:05.

#403 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 510 postów

Napisany 15 maj 2016 - 19:16

Dostęp do broni palnej .

Akko a co sądzisz o tym co napisałem w Sytuacji politycznej? Audyt czy cyrk?

#404 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 15 maj 2016 - 22:18

Dostęp do broni palnej .

Audyt ten teraźniejszy to czysta propaganda i polityka jak dla mnie .Audyt to powinien robić NIK jak dana ekipa rządząca ma 3 miesiące do nowych wyborów .Wnioski i ewentualne zawiadomienia do prokuratury o niegospodarności powinny być opublikowane na stronie NIK  .Szczegółowy zaś raport powinien być przedstawiony wszystkim parlamentarzystom po nowych wyborach .Tak samo co roku każde ministerstwo powinno publikować na swoich stronach dla swoich urzędników jak mają być interpretowane przez urzędników przepisy ustaw dotyczących danego ministerstwa .Pod tym powinien podpisać się dany minister żeby było wiadomo kto za co odpowiada .Takie jest moje zdanie .BWP to powinni już sobie odpuścić z użytku bo to pojazd przestarzały i modernizacja go nie ma sensu .Czołgi T-72 to mogą zostać ale tylko te w wersji ,,Twardy " bo reszta to przeżytek tak samo 

#405 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 25 maj 2016 - 09:00

Dostęp do broni palnej .

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#406 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 13 czerwiec 2016 - 08:40

Dostęp do broni palnej .

10418464_846105288734687_795724757477498 To prawda?

Ziemia człowieka wyda i ziemia człowieka zje.

#407 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 13 czerwiec 2016 - 20:05

Dostęp do broni palnej .

.Czołgi T-72 to mogą zostać ale tylko te w wersji ,,Twardy " bo reszta to przeżytek tak samo 

Muszą zostać. Trzeba na czymś ćwiczyć oko . A czy w całości czy postrzelany jako złom warty dokładnie tyle samo , czyli tyle ile waży.

#408 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 14 czerwiec 2016 - 01:21

Dostęp do broni palnej .

Do ćwiczeń to służą wraki T-54 czy T-55  których jest całe mnóstwo po poligonach .T-72 to można opylić za grubą kasę do Afryki czy Ameryki Południowej bo tam jeszcze niektóre armie używają tego http://armoredwarfar...ilkarska-wojna/

Ywa

Napisany Wczoraj, 08:40

10418464_846105288734687_795724757477498 To prawda?

Tu masz ciekawostkę dlaczego nikt nie odważył się atakować Szwajcarię http://joemonster.org/art/32870

Edytowany przez akko, 14 czerwiec 2016 - 01:31.

#409 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 14 czerwiec 2016 - 21:58

Dostęp do broni palnej .

u szwajcarow to raczej solidne bankowe sejfy decyduja a nie bunkry- bylem w takim naprawde robi wrazenie.

po co niemcy mieli podbijac szwajcarie-gdzie by wymieniali  zrabowane mienie na walute potrzebna do zakupow broni i paliwa w innych neutralnych krajach.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#410 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 14 czerwiec 2016 - 22:51

Dostęp do broni palnej .

To co piszesz jest śmieszne bo nie znasz historii  tyle mogę napisać .Jak usłyszałem że polskie OTK ma liczyć 35 tyś żołnierzy  to jebłem śmiechem bo ruscy mają 700 tyś w bieżącej służbie i 2 miliony rezerwistów w tym momencie  :D Wiadomo puste Dudy zwane prezydentem (powinno być lizodupem Jarka) i minister nierządu (chory psychicznie świr co rządzi MON) nie mają pojęcia o czym pier**lą i za co odpowiadają .Być może jako ruscy agenci świadomie działają na zgubę Polski  (mam na myśli pislam) . OTK by choć spełnił minimum roli odstraszającej to powinien liczyć 1,5 miliona ludzi uzbrojonych i gotowych do walki .Wtedy żaden  najeźdźca nie ma łatwo i się dwa razy zastanowi .Widać jakich debili mamy w pislamskim nierządzie :D To tak zwana dobra zmiana a raczej dojna zmiana co o niczym nie ma pojęcia poza złodziejstwem .Hasło przewodnie obecnej władzy ,,Teraz k**wa my kradniemy " .Co na to łyse debile tak zwani patrioci pierwszy sort ONR i inna patologia 500 + ?

Edytowany przez akko, 15 czerwiec 2016 - 00:40.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#411 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 15 czerwiec 2016 - 06:41

Dostęp do broni palnej .

To co piszesz jest śmieszne bo nie znasz historii  tyle mogę napisać .Jak usłyszałem że polskie OTK ma liczyć 35 tyś żołnierzy  to jebłem śmiechem bo ruscy mają 700 tyś w bieżącej służbie i 2 miliony rezerwistów w tym momencie  :D Wiadomo puste Dudy zwane prezydentem (powinno być lizodupem Jarka) i minister nierządu (chory psychicznie świr co rządzi MON) nie mają pojęcia o czym pier**lą i za co odpowiadają .Być może jako ruscy agenci świadomie działają na zgubę Polski  (mam na myśli pislam) . OTK by choć spełnił minimum roli odstraszającej to powinien liczyć 1,5 miliona ludzi uzbrojonych i gotowych do walki .Wtedy żaden  najeźdźca nie ma łatwo i się dwa razy zastanowi .Widać jakich debili mamy w pislamskim nierządzie :D To tak zwana dobra zmiana a raczej dojna zmiana co o niczym nie ma pojęcia poza złodziejstwem .Hasło przewodnie obecnej władzy ,,Teraz k**wa my kradniemy " .Co na to łyse debile tak zwani patrioci pierwszy sort ONR i inna patologia 500 + ?

Chory z nienawiści człowiek

#412 Share Kas

Kas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 15 czerwiec 2016 - 07:41

Dostęp do broni palnej . Tak tylko dom bez klamek. Tylko to mu pomoże!

#413 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 15 czerwiec 2016 - 09:53

Dostęp do broni palnej .

Ja tylko stwierdzam fakty .Hitler przed wojną miał pół miliona ludzi w bojówkach SA i SS a armia niemiecka liczyła 100 tyś ludzi podobnie jak obecnie nasza .Przecież ONR i MWP to pislamskie bojówki dyktatora mlaskacza taka prawda więc o co wam chodzi ? Psychopata Macierewicz  wyraźnie powiedział że ten pierwszy sort będzie stanowił OTK .Jaki dyktator tak liczne bojówki będą bo boją się uzbroić normalnych ludzi gdyż są gorszego sortu bo nie wierzą w pislam  :D

Edytowany przez akko, 15 czerwiec 2016 - 11:00.

#414 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 15 czerwiec 2016 - 15:11

Dostęp do broni palnej .

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#415 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 510 postów

Napisany 15 czerwiec 2016 - 15:32

Dostęp do broni palnej .

Widziałem wczoraj ten program,biedny łudziłem się że może ktoś powie coś rozsądnego, i twierdzę że Cejrowski za dużo chodzi boso. Człowiek ze strzelca ma sporo racji i w niektórych kwestiach mam podobne zdanie, widać że jest w to co robi zaangażowany ale nie zaślepiony.  Natomiast wracając do Cejrowskiego, to nikogo tam nie zaorał bo rozsądnej argumentacji to ja tam nie słyszałem. Jak mu się tak podoba wrzucenie na ulicę iluś ton broni to niech powie tym z Orlando że to było dobre. Może niech powalczą o szerszy dostęp do świadczeń medycznych? 

#416 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 15 czerwiec 2016 - 18:51

Dostęp do broni palnej .

Do ćwiczeń to służą wraki T-54 czy T-55  których jest całe mnóstwo po poligonach .T-72 to można opylić za grubą kasę do Afryki czy Ameryki Południowej bo tam jeszcze niektóre armie używają tego http://armoredwarfar...ilkarska-wojna/

3 zl/kg .Hmmm dla jednych to gruba kasa dla innych na waciki . Tyle że taka popierdółka wazy ok 40 ton , to można za nią zainkasować tyle , ze starczy na dwie Dacie Logan w full wypasie .

"Agencja Mienia Wojskowego wystawiła do sprzedaży sporo sprzętu wojskowego. Czołg typu T-72 kosztuje od 90 do 120 tys. złotych"

#417 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 15 czerwiec 2016 - 21:46

Dostęp do broni palnej .

Cena za T-72 to wygląda mi na cenę złomu .Widocznie sprzedają sam kadłub  abo czołgi które mają przejechane 6 tyś km .Kiedyś tak było że czołg który tyle przejechał przechodził kosztowny remont generalny  .Praktycznie to tak jakby był od nowa produkowany co widocznie stało się nie opłacalne 

#418 Share STIG0013

STIG0013

Studenciak :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 21 czerwiec 2016 - 12:22

Dostęp do broni palnej .

prosta zasada, napad? włamanie? próba kradzieży? Powinno być pełne prawo posłania do piachu

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE" 

#419 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 21 czerwiec 2016 - 21:38

Dostęp do broni palnej .

jak cie bandzior w srodku nocy obudzi-to pomysl kto kogo posle do piachu.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#420 Share Kas

Kas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 21 czerwiec 2016 - 21:54

Dostęp do broni palnej . Oj placku pdstawowe pytanie czy jesteś w stanie zrobić to na Z w obronie twoich dzieci? Jeśli jesteś to bandzior nie ma szans.