Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dostęp do broni palnej .

494 odpowiedzi na ten temat

#201 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 23 listopad 2015 - 22:29

Dostęp do broni palnej .

http://natemat.pl/16...dostep-do-broni

Paweł Kukiz jako poseł ma szansę na zamienianie swoich pomysłów w prawo. Wydaje się, że jednym z nich będzie ułatwienie dostępu do broni, pod warunkiem, że jej posiadacze będą brać udział w szkoleniach obrony terytorialnej.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dostęp do broni palnej . Dzisiaj, 01:26
  •  

#202 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 23 listopad 2015 - 23:31

Dostęp do broni palnej .

posiadacze przejda kompleksowe badania psychiatryczne, a osoby uzaleznione od nalogow beda wykluczone[kukiz spluwy nie dostanie].

7-latek zabil z broni ojca swoja 5-letnia kolezanke bo nie chciala sie z nim bawic-to niestety[dla ciebie] nie polska tylko- jak sie pewnie domyslacie usa, tam szczesliwi posiadacze broni maja takie historie nacodzien a naglasnia sie tylko masowe morderstwa.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#203 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 24 listopad 2015 - 08:26

Dostęp do broni palnej .

Moim zdaniem kazdy powinien miec prawodo posiadania brobi i uzywania jej na swoim terenie w razie zagrożenia swojej rodziny , swojego życia i majątku

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#204 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2717 postów

Napisany 24 listopad 2015 - 08:29

Dostęp do broni palnej .

To wina rodzica że broń leżała np w szufladzie a nie w zamkniętej szafie, pijani kierowcy też zabijają i nikt nie zakazuje ani sprzedaży samochodów ani sprzedaży wódy

#205 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 24 listopad 2015 - 14:26

Dostęp do broni palnej .

Moim zdaniem kazdy powinien miec prawodo posiadania brobi i uzywania jej na swoim terenie w razie zagrożenia swojej rodziny , swojego życia i majątku

Tylko w PL pokłócą się o miedzę co nie jest rzadkością i się wystrzelają :D

#206 Share niebieski

niebieski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 24 listopad 2015 - 20:35

Dostęp do broni palnej .

Chowanie broni przed dziećmi w szafie i zamykanie na 4 spusty powoduje zwiększone podniecenie u dziecka w momencie „zdobycia zakazanego”, w myśl powiedzenia „zakazany owoc najlepiej smakuje”.  Według mnie broń powinna leżeć na wierzchu, gdzieś w szafce przy łóżku, czy pod łóżkiem, jeśli coś większego, dziecko powinno wiedzieć, do czego to służy i być z tym przedmiotem obyty i wiedzieć, że to nie służy do zabawy, powinno go to tak podniecać jak np. długopis leżący na biurku. Co innego amunicja, ta powinna być dobrze pilnowana.

#207 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2180 postów

Napisany 24 listopad 2015 - 22:44

Dostęp do broni palnej .

Broń jako sama w sobie nie powoduje zagrozenia ,jedynie osoby nieodpowiedzialne ponoszą konsekwencje jej posiadania ,dotyczy to w szczególności dzieci i tak jak pisze kolega wyzej ,powinna byc na widoku ,a nie jako obiekt pożądania dla dziecka ,natomiast sama amunicja powinna byc ścisłe strzeżona ,aby nie dopuścić do nieszczęścia ,tak u mnie jest w domu i od lat problemu nie ma .Co do samej broni i jej wykorzystania to prawo jest i powinno pozostać bezwzględne ,eliminując tych wszystkich którzy z bronią i o jej użyciu nie wiele wiedzą   ..

#208 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 24 listopad 2015 - 23:26

Dostęp do broni palnej . W Izraelu każdy żołnierz czy żołnierka jadąc do domu ma ze sobą karabin i 30 naboi do ochrony siebie i innych na ulicy ale tylko na ten czas .Natomiast kto chce kupić prywatnie broń to musi najlepiej odbyć służbę wojskową i być zdrowy psychicznie . Inni potrzebują długie kursy jeśli przyjechał z zagranicy (musi 3 lata mieszkać).Oczywiście na przyznanie pozwolenia miało też wpływ miejsce zamieszkania.Przy granicy z arabami szybciej dostawało się pozwolenie .Przynajmniej kiedyś tak było

#209 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 25 listopad 2015 - 09:19

Dostęp do broni palnej .

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#210 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 25 listopad 2015 - 09:56

Dostęp do broni palnej .

Taka mała ciekawostka jak będzie wyglądała wojna w niedalekiej przyszłości.

My raczej na nikogo napadać nie będziemy ale przydało by się mieć jakąś  obronę przed dronami.

http://united States...1 isis snakes 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 05 styczeń 2016 - 19:27

Dostęp do broni palnej .

"Naród winien jest sobie samemu obronę od napaści dla przestrzegania całości swojej. Wszyscy przeto obywatele są obrońcami całości i swobód narodowych".                http://obronanarodowa.pl/

http://odbudujmyak.pl/blog/

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#212 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 10 styczeń 2016 - 18:31

Dostęp do broni palnej . Szwajcarski generał: zbrójcie się przeciw imigrantom
7 stycznia 2016 01:13:00

Szwajcarski generał Andre Blattmann zaapelował, aby jego rodacy wyposażyli się w broń na wypadek niebezpieczeństwa ze strony wciąż napływających do Europy imigrantów.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#213 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 10 styczeń 2016 - 18:36

Dostęp do broni palnej .

Jak zaczną bardziej rozrabiać imigrancji to i dostęp do broni będzie łatwiejszy.

#214 Share niebieski

niebieski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 10 styczeń 2016 - 21:42

Dostęp do broni palnej .

Jak nadejdzie zagrożenie, to trzeba reagować a nie dopiero zmiany w prawie uchwalać, jak będą ci córkę gwałcić i dom podpalać to dopiero pobiegniesz do sklepu broń kupować a po drodze wstąpisz na komendę po pozwolenie?

Biorąc pod uwagę, kiedy zlikwidowano obowiązkową służbę wojskową i to, że część społeczeństwa wymigało się od służby, bo jedyny żywiciel, student lub jeszcze coś innego, można przypuszczać, że część z tych osób nie będzie potrafiła się w stu procentach posługiwać się bronią. Potrzebny jest czas na to, aby każdy poznał to, co ma w szufladzie, jak to rozebrać, wyczyścić poskładać, co zrobić, gdy jest problem np. niewypał lub zacięcie, jak celować i strzelać, żeby nam westernu ktoś nie zrobił. Ale na to jest potrzebny czas. Wprowadzanie zmian w ustawach dopiero w momencie zaistnienia zagrożenia, to według mnie musztarda po obiedzie.  

#215 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 10 styczeń 2016 - 22:26

Dostęp do broni palnej .

Ja w wojsku byłem zaliczyłem 2 poligony  byłem działonowym w bojowym wozie piechoty to strzelałem nawet z działa w tym wozie do tego ak-47, pm,pk,rzucałem też granatami bojowymi z okopu.No i pracowałem też jako ochroniarz przez 5 lat w firmie w której strzelania były obowiązkowe co pół roku to trochę się znam na tym.Pis jeszcze trochę to będzie tworzył coś na wzór gwardii narodowej bo już coś Macierewicz mówił.

#216 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 10 styczeń 2016 - 23:26

Dostęp do broni palnej . Też byłem w wojsku prawdzie dawno bo 25 lat temu :D .Najpierw ładowniczym T-55 AM a potem przez rok działonowym T-72 i nie raz strzelałem .Oprócz strzelania z armaty czołgowej to największe wrażenie na mnie robił WKM 12,7 mm zamontowany na wieży .Poligony zaliczone 3 a z AK-47 to minimum 2 x na tydzień strzelnica .Gdyby tak było możliwe to zaraz zakupił bym sobie te 2 bronie

http://www.fabrykabroni.pl/?d=116

http://www.fabrykabroni.pl/?d=119

Do tego optyka taka https://deltaoptical...f-4a,d3281.html

#217 Share niebieski

niebieski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 11:22

Dostęp do broni palnej .

Z taką optyką to już nie jest broń do obrony, tylko narzędzie do precyzyjnego zabijania, zwykły kalimator wystarczy żeby włamywaczowi w czółko kilka gram ołowiu zaaplikować.

#218 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 12:19

Dostęp do broni palnej . Dla mnie luneta jest potrzebna do odstrzału dzików bo tratują łąki i pola moje .Koło łowieckie śpi a jak zapłaci jakieś odszkodowanie to nie starczy nawet na paliwo do traktora by szkody naprawić .

Edytowany przez akko, 11 styczeń 2016 - 12:21.

#219 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 13:02

Dostęp do broni palnej .

PiS to zmieni już niedługo  i broń nie będzie potrzebna zwłaszcza w Twoich rękach mogło by być to niebezpieczne :ph34r:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2717 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 13:14

Dostęp do broni palnej .

Najlepsza broń do obrony to obrzyn na amunicję myśliwską, nie musisz być mistrzem strzelectwa, nawet ślepy położy kilka osób za jednym strzałem z bliskiej odległości  :D coś w tym stylu http://allegro.pl/kr...i palnej-126054