samex69

Dostęp do broni palnej .

Polecane posty

samex69    34

Patrząc na to co Rosja i putin robią na Krymie pomyślałem że warto byłoby mieć coś pod ręką - tak na wszelki wypadek.Jak legalnie uzyskać dostęp do broni palnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

legalnie bardzo cieżko ... bram ta ale jest myśliwym i wrazie wojny bron musi oddać


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Broń myśliwska idzie w depozyt w przypadku konfliktu wewnętrznego (zamieszek) lub w przypadku wojny może być skonfiskowana na potrzeby armii. Przed regularną armią się nie obronisz, jedynie co Ci pomóc w przypadku sytuacji apokaliptycznej gdzie żadna władza już nie działa, nie panuje nad sytuacją.

Poczytaj sobie trochę tutaj https://pl-pl.facebook.com/prepersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Pozwolenie na broń można zrobić ale wiele osób rezygnuje przez ciągłe latanie po strzelnicach, psychotestach itp, na to trzeba mieć czas, kto pracuje z bronią ten jest wysyłany przez pracodawcę a prywatnie musisz sam sobie czas organizować na to. Pogadaj z jakimś tirowcem ze wschodu to Ci przywiezie AK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Tylko zanim ją ponownie załadujesz to może już Cię nie być na tym świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

moim zdaniem każdy rolnik powienien mieć broń i tak przyjdzie do tego że tak bedzie


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
januszm1    3

To by kolego strach bylo z domu wyjsc. Wiesz czym skutkuje taka bron w niepowolanych rekach?? Ty wez tylko kijem uderz potencjalnego zlodzieja u siebie na posesji to ci sprawe do sadu zaalozy a ty chcialbys jeszcze strzelac? Prawo trzeba najpierw uregulowac. Pracuje z bronia(nie w rolnictwie) to wiem jakie sa wymogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko zanim ją ponownie załadujesz to może już Cię nie być na tym świecie :)

Rewolwery czarno prochowe mają w magazynku bębenkowym 6 ładunków [ do obrony starczy] Edytowano przez dddddddddddddddddd

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

U nas na bramie wisi tabliczka ,, Uwaga zły pies'' a 10 lat temu jak byłem we Włoszech to na bramach przy wjeżdzie do posesji wisiała tabliczka,, UWAGA ZŁY PISTOLET'' :)


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Na złych sąsiadów to i proca ci wystarczy hehe, a w razie" w " jak jesteś w rezerwie i masz aktualne testy psycho , to armia ci sama broń do ręki poda xD:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marobas    230

na złych sąsiadów, to może i wystarczy, ale na złodziei którzy ciągle kradną zbiory (mowa o malinie EKO, sadzonkach w sadach, warzywach) i są praktycznie nie do przestraszenia, a może nadmienię że miejscowość gdzie 3/4 gminy utrzymuje się z GOPSu, wszystkie pola zarastają krzakami, "las przyszedł do domów",i ludzie zamiast chwycić się pracy, to okradają tych którzy chcą coś robić ( -a jeszcze ich utrzymują swoimi podatkami), i jak widzisz takich gości którzy sobie świecą telefonem, to można by mu sprzedać kulke w "4 litery", bo złapać nie ma szans -jak mówiłem dookoła same nieużytki, potok, las -idziesz za jednym, to przysiadzie na moment, drugi wyskoczy kilka metrów dalej, idziesz za tym drugim, to on się schowa a wyskakuje spowrotem ten pierwszy -zabawa w kotka i myszke -szuka się po omacku na słuch, bo w zaroślach jak przykucnie to i halogen nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Ja sąsiadów mam dobrych co innego nasza Ojczyzna.Kolega jest myśliwym i trochę mi opowiadał o procedurach , są dosyć skomplikowane i czasochłonne ale to może i lepiej.W wojsku nie byłem wiec i do rezerwy nie wezmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Kup dobrego psa - np Kaukaza i wychodź sobie na nocne spacery z nim bez smyczy - efekt murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

Jak Rosjanie wracali z zesłania do ojczyzny to Kałacha można było kupić za 100zł po kilku latach za 300 teraz mnie juz nie interesuje ale jak coś to zapytam po ile dziś chodzą.

Edytowano przez Jurmiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

co do broni to przypomniał mi się kargul i pawlak jak babka dawała granaty bo.... sprawiedliwośc musi być po naszej stronie.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

broń powinna być w każdym domostwie, takie moje zdanie, kiedyś praktycznie była i jakoś morderstw czy zabójstw nie było aż tak wiele


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

Przydałby się ,,dziurawy kij '' na te dziki w kukurydzy i sarny na innych uprawach oj przydał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Patrząc na to co Rosja i putin robią na Krymie pomyślałem że warto byłoby mieć coś pod ręką - tak na wszelki wypadek.Jak legalnie uzyskać dostęp do broni palnej.

Nie bój się nic, jak będzie taka potrzeba to dostaniesz legalnie coś pod rękę, :P może nawet panzerfausta :P albo czołg, tak na wszelki wypadek. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ale kiedyś to było co innego i ludzie byli inni... tylko żeby od tej broni nie przewróciło się polakom jak amerykanom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

nie oglądaj mainstremowych mediów, bo one mózg rozwalają i kładom takie dyrdymały, na kraj o 150 mln mieszkańcach takie przypadki które można policzyć na palcach jedej ręki to norma...


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj