Polecane posty

simson2812    423

Temat poświęcony budowie tura 3 sekcyjnego do Ursusa 2812 ramiona wygięte. mogą się wydawać że są prawie proste. Podstawa przywieziona od kolegi na zwymiarowanie, Siłowniki kupione na złomie. Blacha ta i inna też kupiona na złomie ta jest delikatnie zerdzewiała i ma dziury aby było łatwiej załadować a jest nowa a drugi kawałek jeszcze w oleju. Ceówka 200mm hutnicza tez kupiona na złomie do podstawy i na razie tyle. Jak są pytania to pisać

Budowa tura 3 sekcyjnego


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamiar Tur robić z ceowników hutniczych 100 i 120 mm blachę 2500x800x10mm na różne uchwyty i wzmocnienia. mam materiał nowy, i mam pytanie co do siłowników, będe robił też z funkcją samo poziomu , jake by były najlepsze siłowniki główne te długie i jakie do poziomowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ene    1

Długość siłowników zależą od wymiarów reszty , jaki zakres pracy chcesz mieć a za tym idzie jaki ciężar chcesz podnosić.

Edytowano przez ene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Moje główne są od cyklopa nie wiem czy nie za grube i czy tur przez to nie będzie mi wolno chodził rozważam możliwość sprzedania i kupna innych. Dziś docięte ceówki na podstawę


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

wstaw zdjęcia z etapów budowy tura bo jestem ciekaw jak Ci idzie a i komuś się może przydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Taki mam zamiar i film może będzie kiedyś tam zapraszam na kanał youtube.com/simson2812 znajdziecie tam moje prace w garażu


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Jak masz robić z hutniczych to kup ceówkę zimno giętą 60mm i daj jedna od góry drugą od dołu a aby był stożek wspawaj pasek blachy z boku ze stożka na "kupę" do krawędzi


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

jak pokreci to naprostujesz Takie elementy. Mi ostatnio profil 70 x 70 x 4 ściągnęły spawy przy wale packera i naprostowałem lewarkiem w oborze :)


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamis    0

witam nie chce zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj . mam tura 4 na zetorze 7211 i chciałbym go zaadoptować do zetora 12145 . to znaczy zrobić nowe mocowanie na szóstkę. czy mój pomysł ma sens czy ten tur nie będzie za mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Fajnie, ale szkoda że nie rozbiłeś okienka pod pokrywą sprzęgła- do regulacji drugiego stopnia trzeba będzie ściągać całą podstawę :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Jeszcze nie jest za późno bo to dopiero podkład żeby nie rdzewiało przy traktorze bo było od razu czyszczone


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Pomyśli się B) teraz bedzię trochę wolnego to może trochę robota ruszy bo w wakacje planuje inne prace


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Zdjęcia prace ruszyły niektórezdjęcia mają już ponad pół roku ale dopiero teraz jest na to czas


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pylos
      Sexual adventures
      Verified Women
      Prime Сasual Dating
    • Przez Soczi87
      Witam wszystkich. 
      Mam problem ponieważ montuję do przyczepy samoróbki jednoosiowej siłownik hydrauliczny który zakupił mój wujek w latach 90. W załączniku przesyłam zdjęcie tabliczki. Siłownik ma kulę o średnicy 53mm 
      i mam problem z doborem gniazda pod ten wymiar. W ofercie
      na rynku dostępne są rozmiary gniazd 52 i 55 nic pośredniego. Chce założyć gniazdo z zabezpieczeniem na seger. Czy roztoczenie gniazda 52mm to dobry pomysł ? 
      Moze ma ktoś z Was gniazdo na 53mm 
      Dziękuje. 

    • Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?
       



    • Przez luki987654321
      Witam, chce zamontować halogeny led na tyle beczkowozu forschrit. czy można je podłączyć pod złącze trzy pinowe w ciągniku lub ewentualnie pod co innego można podłączyć? dodam że mam zamiar w kabinie zrobić włącznik aby się cały czas nie świeciły tylko na czas pracy.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, 
      Koledzy poszukuje kogoś z użytkowników kombajnów Jarek lub Arek celem wsparcie wymiarowego.
      Buduje kombajn do porzeczek i potrzebuje informacji jaka powinna być odległość miedzy podajnikiem taśmowym szerokim a profilem podtrzymującym wał otrząsacza, będę wdzięczny za zdjęcie z przyłożoną metrówką. 
      Wymiary jakie poszukuje to te zaznaczone na jednym ze zdjęć,, nie chciałbym połamać  krzaków przy pierwszej próbie jeśli do niej dojdzie :) 
      Zdjęcia z budowy w załączniku, dziękuje za pomoc:) 











×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj