Skocz do zawartości

Zdjęcie

proxima dodatkowy siłownik podnośnika

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share huard

huard

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 16 marzec 2014 - 09:20

proxima dodatkowy siłownik podnośnika witam panowie chciałbym założyć w proximie 6441 dodatkowy siłownik wspomagający podnośnik dodam ze nie mam zadnego, i tu moje pytanie czy jak bym założył trójnik w tym miejscu jak na zdjęciu i z tego trójnika podłączył zasilanie siłownika to będzie działać?

Edytowany przez huard, 16 marzec 2014 - 09:27.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
proxima dodatkowy siłownik podnośnika Dzisiaj, 21:32
  •  

#2 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 16 marzec 2014 - 12:52

proxima dodatkowy siłownik podnośnika Dodaj zdjęcie. ja dokładałem drugi wyszło mnie 570 zł za ramię i 400 za siłownik, wąż 80zł i trójnik 20zł, podłączyłem się do tego okrągłego na obudowie skrzyni wpiąłem trójnik w wąż zasilający do lewego siłownika od jesieni biega elegancko, powodem mojej przeróbki był pług z przedpłużkami jak podnosiłem w oryginale to prawe ramie było troszkę nizej a teraz podnosi równo.

#3 Share huard

huard

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 16 marzec 2014 - 18:22

proxima dodatkowy siłownik podnośnika własnie chodzi o to ze ja teraz nie mam wogóle siłownika wspomagającego a chce założyć chociaż jeden, zdjęcie dodam tylko nie moge narazie wgrać

http://tablica.pl/of...tml#dd1d97a2f6 chodzi o pierwsze zdjęcie gdzie podpiąć siłownik

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 16 marzec 2014 - 21:20

proxima dodatkowy siłownik podnośnika pod ten z prawej lub z przodu, bo tylni jest na spływ oleju z gniazda 0

#5 Share huard

huard

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 06:53

proxima dodatkowy siłownik podnośnika acha czyli założyć na przodzie trójnik i od niego podłączyć siłownik? patrzyłem u siebie i u mnie tego z prawej wyjścia nie ma wogóle

acha czyli założyć na przodzie trójnik i od niego podłączyć siłownik? patrzyłem u siebie i u mnie tego z prawej wyjścia nie ma wogóle

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share huard

huard

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 17:50

proxima dodatkowy siłownik podnośnika panowie mam jeszcze jedno pytanie ten przewód z przodu wychodz z pod spodu ciągnika chyba prosto z pompy i czy pod to podłączyć siłownik pomocniczy? bo tam chyba podłączają rozdzielacz poprzez trójnik do tura, chyba ze się myle