Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

nigdy nie zwracałem szczególnej uwagi na ilość bel na godzinę ale tak koło 40 się zrobi spokojnie a myślę ze i więcej. no ale folia musi być dobra żeby się nie rwała. pracuje teraz chyba 4 rok tym sprzętem i jedyne co się po psuło to puściły mi spawy na bębnach (może za ciężkie bele robię:) ) no i w zeszłym roku nie raz przycinał mi się elektrozawór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Witam mam maly problem z owijarka. W john deere (6100) mam za mocna pompe i na wolnych obrotach ciagnika bez gazu owijarka kreci jak szalona, i baloty wylatuja, w ciagniku zabardzo niewiem czy da sie to regulowac. Myslalem o wstawieniu dlawika do owijarki ale musze to przemyslec . Jakbyscie mi pomogli byloby fajnie, mam w ciagniku jedna regulacje ale tam sa ciegna narysowane to pewnie od szybkosci podnoszenia

Połączone

Jest na to rada, idz go sklepu z hydraulika silowa albo kup na allegro "Zawor dwustronnie (albo jednostronnie) dlawiacy z regulacja pokretlem 0-100% z odzielnym przelewem"

Jak zalozysz dlawik albo zawor dlawiacy bez oddzielnego przelewu pompa bedzie chodzila na prawie max. cisn. non stop i ja rozwalisz.

Zawor mozesz zalozyc zaraz na wyjsciu hydr. zewn. w ciagniku a nawet przeciagnac przewodami do kabiny i sobie regulowac w kazdej chwili bez wysiadania.

Nie wiem jaka masz wydajnosc hydrauliki ale zawor na 1/2" ma do 90l/min przeplywu, jak wiecej to musi byc 3/4". Jak cos to pytaj.

Jest tez na forum uzytkownik @Hydraulika silowa on tez sie zna na tych zeczach dobrze.

 

A najlepiej poznaj swoj ciagnik lepiej bo widze ze masz jakies watpliwisci co jest od czego bo taki zawor lub podobny mozesz juz miec

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Wczoraj owinąłem 34 belki całkiem sprawnie oczywiście jest jeden mankament a mianowicie stół obraca się bez mojego wpływu podczas jazdy. Jedyny sposób na to to szybki dojazd do następnej beli zanim stół przygotuję się do następnej rolki, ale przecież nie zawsze będzie taka możliwość a wtedy trzeba wychodzić i nakręcać ręcznie stół. Jest na to jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Jedyny sposób to tuż po wyrzuceniu beli odłączyć dopływ oleju i włączyć go gdy bela jest już w łapie. Fabryka powinna zmienić funkcję sterownika tak aby po wyrzuceniu beli stół pozostał w miejscu a dopiero naciśnięcie guzika START ustawia go w pozycji do ładowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg93    4

Jak macie uszkodzone silniki hydrauliczne to stół będzie się obracał do końca świata.


Ursus & JD Rulezzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
focus07    1

Prosze o pomoc posiadacza owijarki maja sterownik zatrzymał sie w czasie owijania automatycznego i nie chce sie skalibrować do automatycznego owijania:( działa tylko owijanie reczne ale zbyt wolno obraca stołem... dzieki z góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez zyzek
      Ostrzył ktoś może nóż w tej belarce? Co trzeba zdemontować aby się do niego dostać?
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez Darek914
      Witam czy ktoś wie gdzie podkręcić zamki hydrauliczne w prasie sipmie z 279,morze jakieś zdjęcie gdzie to się znajduje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj