Polecane posty

Kamil1998    92

Uważam,że Zetor sobie jaja robi jeśli chodzi o opony. Zauważyłem,na stronie zetora,że teraz w większych proximach w standardzie laczki, to 30-16.9 tył i 11.2-24 przód.


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezesmax    4

jak już zaczęliśmy o oponach to powiedzie co o nich sądzicie bo wydaje mi sie że dużo Mitasą brakuje chociaż by to Continentala? (chodzi mi tu między innymi o uciąg na oponach typu jodełka) ?


Zetor i tylko Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mord    0

to prawda z tym rewersem eh w powerce, że trzeba go regulowac czesto, co przeglad chyba i to kosztuje bodajże 3tyś. za kazdym razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1985    7

w powerce mozna samemu wywolać kalibracje, w pierwszych modelach ze sterownikiem ver.1 potrzebny jest odpowiednie urzadzenie kalibrator , ale to szybko wyeliminowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

jak już zaczęliśmy o oponach to powiedzie co o nich sądzicie bo wydaje mi sie że dużo Mitasą brakuje chociaż by to Continentala? (chodzi mi tu między innymi o uciąg na oponach typu jodełka) ?

Możliwe,że trochę im brakuje. Co do uciągu to jak się topiłem, ciągnik cały czas szedł do przodu,więc opony jakiś uciąg tam jest :D Ale to tylko opinia lajka :D


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mord    0

co jest zastosowane w proximach aby spelnialy normy emisji spalin: adblue czy filtr czasteczek stalych czy jeszcze cos innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do tej pory Proximy nie posiadają filtra cząstek stałych ani adblue ,mają zwykłą pompę rzędową , spełnią normę emisji spalin Euro IIIa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mord    0

@pawel100474 a w jakim wyposazeniu: zwykła. plus czy power ?

 

a tego pdf to mozna usunąć tylko jest jedno ale - trzeba czekac chyba do konca gwarancji (3,5 lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco82    0

na dzień dzisiejszy niema proximy z dpf jest zawór egr rewers w powerce jeśli jest urzywany prawidłowo to chodzi dobrze jeżeli szarpie to można wykalibrować unas w firmie kalibrację wykonuje się w ramach przeglądu to jes 20 minut roboty niewiem ktory serwis kasuje 3 tys za kalibrację troche mnie to rozbawiło jak ktoś poczyta książkę gwarancyjną to się dowie że serwis powinien zkalbrować maszyne po każdym przeglądzie to jest co 500 mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cucek    1

Panowie, a wiecie może czy do proximy plus można dołożyć ehr czy jest to możliwe tylko w powerce? ciekawe ile będzie kosztować takie udogodnienie :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EHR w Proximie Plus Kosztuje 4446 zł netto . Za skrzynie 40 km/h trzeba dopłacić tylko w Plusie 90 3200 zł netto Proxima Plus 100 i 110 maja w standardzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    633

Czyli te cuda z instalacji paliwowej można wyciachać i będzie ok???


Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam Ciągnik zetor Forterra 125 i mam w nim tuz z WOM . lecz wałek raczej kręci się w przeciwnym kierunku , gdyż jak podłącze  jakąś maszynę to maszyna stoi a sprzęgło wałka chodzi jakby na " luzie " czy jest mozliwość zmiany obrotów w przekładni WOM . w załaczniku zdjęcie poglądowe ze strzałka obrotu wałka ,



    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj