Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomiar ciśnienia podnośnika MF 698

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pzzp5

pzzp5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 15 marzec 2014 - 16:15

Pomiar ciśnienia podnośnika MF 698 Witam.Pożyczyłem od kolegi zegar do mierzenia ciśnienia hydrauliki,popiołem do złącza hydraulicznego i o dziwo wyszło mi tylko 70bar,w prawdzie podnośnik słabo podnosi.Jeśli to prawda że MF 698 ma 2 pompy,do podnośnika tłoczkowa i do hydrauliki zewnętrznej zębata,to wygląda na to że zmierzyłem ciśnienie zębatej.To gdzie podpiąć zegar aby zmierzyć ciśnienie w tłoczkowej?I jakie ciśnienie powinna mieć pompa tłoczkowa i zębata? Dziękuje za pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pomiar ciśnienia podnośnika MF 698 Dzisiaj, 07:29
  •  

#2 Share rafal0079

rafal0079

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 15 marzec 2014 - 16:37

Pomiar ciśnienia podnośnika MF 698 tak ok 150 powinno byc ciśninie na tłoczkowej ale od 140 ładnie podnosi. A co do podłonczenia zegara to wpinasz w miejsce tam gdzie jest rozdzielacz musisz zdiąć siedzenie i blache odkrecć pod siedzenim tam jest taka przykrywka - możliwe że masz tam rozdzilacz zamiast tej przykrywki i tam powinna byc wystająca w bok do koła redukcija na zegar co rurka od pompy w nią wchodzi ona jest na 2 śruby przykrecona i odrazu ją odkreć i sprawdz uszczelninia na rurce i mają być z plastikmi bo ja miłem że uszczelninia wyleciły i ciżkich żeczy nie podnosił i po zgaszeniu w ciągu minuty opadał jak byś pompę wyminiał to odrazu oscyloskop wymień bo koszt 100zł i może być do wyminy i też nie bendzie podnosił jak coś to piz bo ja robiłem 595 a 698 to to samo tylko w innej kabinie a co do popy zembatej to jak ci kipruje i wzmacniacz mometu chodzi to jest ok a ciśninie może być zmniejszone zależy kture złoncze bo ja miałem tak że na jedym kiprował ładnie na 2 i 3 to z gazem a u ciebie napisz obiawy podnosnika i co ci podnosi najcięszego i jak szybko opada po zgaszeniu i czy na gazie podnosisz jak coś to pisz na gg ja od podztaw robiłem

Edytowany przez rafal0079, 15 marzec 2014 - 16:43.

#3 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 15 marzec 2014 - 17:53

Pomiar ciśnienia podnośnika MF 698 Człowieku gdzie ty masz w pompie oscyloskop ?

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom i pompy tłoczkowe Massey Ferguson

#4 Share rafal0079

rafal0079

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 15 marzec 2014 - 18:04

Pomiar ciśnienia podnośnika MF 698 ja muwie że jak by sobie pompe wymieniał to żeby odrazu oscyloskop wymienił bo puzniej trzeba rozjeżdzać ciągnik. a ty człowieku jak niewiesz gdzie jest oscyloskop to nie moja wina bo ja wim ze jest przykręcany do pompy bodajże na 4 śruby i to na śrubokręty gwiazdkowy a on z tego co wiem to nie jest razem z pompą tylko odzielnie zależy od firmy gdzie się kupuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share emilchaja

emilchaja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 15 marzec 2014 - 18:34

Pomiar ciśnienia podnośnika MF 698 W mf 698 najlepiej jest się wpiąć w siłownik wspomagania podnośnika tam powinien być miarodajny wynik ciśnienia. Oscyloskop w pompie pierwsze słyszę.

#6 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 15 marzec 2014 - 19:43

Pomiar ciśnienia podnośnika MF 698 rafal0079 Podpowiem ci że to nazywa się zawór oscylatora i nie jest moja wina że masz problemy z pisaniem i czytaniem ;)

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom i pompy tłoczkowe Massey Ferguson

#7 Share pzzp5

pzzp5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 16 marzec 2014 - 10:35

Pomiar ciśnienia podnośnika MF 698 Podnosi wolno agregat 3.20m w ciągu 15 sek,tak przy 1500 obr,a bez gazu to i nie podniesie.Z tą samą maszyną po zgaszeniu opada około 2min.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share leszek75

leszek75

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 16:37

Pomiar ciśnienia podnośnika MF 698 a co może byc jak na wolnych obrotach podnosi szybciej niż z gazem